Slovenija /slovenija/crna-kronika
2393 ogledov

Policisti objavili ganljiv zapis: "Tudi mi smo samo ljudje"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • moder 14:53 22.oktober 2020.

    Roboti so, ne pa ljudje. Človek človeku človek, represivni organi pa samo robote zaposlijo, ker ljudje bi se jim uprli, v svojih vrstah nočejo ljudi, ampak robote.

  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 16:25 22.oktober 2020.

    Isto velja za vas policjote,malo morgen,to lahko napiše samo idelaist v službi policije,ki bere Andersenove pravljice!!

  • ode 20:16 22.oktober 2020.

    “Zdaj pa mi je poču film. Policisti prenehajmo s tem, da aretiramo ljudi, ki so hoteli samo pospravit za sabo. A smo idioti? A smo pozabili čemu smo zaprisegli? A smo pozabili komu služimo? A smo pozabili kdo nas plačuje? ...prikaži več? A smo pozabili na človečnost? A smo pozabili, da poleg nas imajo tudi drugi pravice!! Pa kaj se gremo?” Je zapisal policist Andrej Hrenič, zaposlen na OKC PU Kranj. (Vir: N24) Torej ne gre za stališče policajev, ampak enega policaja, ki sploh ne dela na terenu.

  • Covid_1984 14:13 22.oktober 2020.

    če bi neumna inkasantska orodja res pogrešala stare in brezskrbne čase, bi aretirala odgovorne za plandemijo ozirma vsaj nehala spoštovati ukaze. ampak ne, tako da upam, da vas cepijo in da vsi zgnijete, iztrebki

  • leonardo 13:27 23.oktober 2020.

    A ja? Zakaj pa potem po ljubljanskih ulicah delate z dekleti kot z drekom. Bi vaši hčerki ( če jo sploh imate) tudi delali črnice kot za stavo? Krepko sem bil presenečen, ko sem poslušal izjave teh mladih ljudi po ...prikaži več TV. Rekel sem si, no pa je prišlo do tega, da je policija ratala režimski hlapec!

    • Covid_1984 17:41 23.oktober 2020.

      saj je to bila vedno. v ameriki šerifa volijo ljudje, tam je policija dejansko v službi ljudi, pri nas so pa to samo neumna orodja v rokah trenutne (kdorkoli že je) oblasti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.