Slovenija
45 ogledov

"Politika izgubila zaupanje državljanov“

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 08:57 17.januar 2013.

    In zakaj se imata ta dva za verodostojna predstavnika politike? Ali ni korupcija tudi to, da prejemaš dobro plačo iz javnih sredstev, koristi od tebe pa ni (kot je ni od celega EU parlamenta)?

  • dragec 10:01 17.januar 2013.

    Pepe, nič niso in ne bodo storili, samo verjetno si tudi ti glasoval ta vstop v EU in NATO?

  • dragec 09:25 17.januar 2013.

    pepe, ti si verjetno simpatizer teroristične stranke SDS (terorizira skoraj 70% ljudstva v SLO!!!

  • kvizko5 09:42 17.januar 2013.

    "Kacin meni, da je na kocki verodostojnost politikov."....mislim, da so svojo verodostojnost že izgubili!!!!!

  • tomazz 10:23 17.januar 2013.

    Le kdo se ne spomni, kako je pri Naklem na Gorenjskem z avtom s ceste zletel Jelko Kacin, saj se je tistega odseka še dolgo držal vzdevek Kacinov klanec?

  • ennanova 10:31 17.januar 2013.

    Minister za finance o neoliberalizmu – 2. delŠe o neoliberalizmu ter stricih, tetah in nečakih iz ozadja.http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/735-minister-za-finance-o-neoliberalizmu--2-del

  • Pepe007 10:38 17.januar 2013.

    Sem glasoval in daleč od tega, da mislim, da cela EU birokracija ne stori nič koristnega. Najbolj nekoristen je ravno EU parlament, od koder prihajata ta dva kredibilna politika iz članka.

  • Pepe007 09:58 17.januar 2013.

    Če si mi repliciral, zakaj nisi argumentirano repliciral mojih besed. Kaj pišeš neke bedarije brez argumentov? Kaj pomembnega stori parlament EU in naši predstavniki v njem za državljane? Vsekakor je naš parlament veliko bolj delaven in koristen za manjši denar. ...prikaži več Da niti ne govorimo o ministrih, ki so sedeli v raznih vladah (da ne bo samo SDS, ker mislim, da ga v večini vlad ni bilo). Za veliko manj denarja so vseeno morali delati precej več.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.