Svet
14624 ogledov

Polivajo jih z vročim oljem in stopljeno plastiko

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen009 09:47 29.julij 2020.

    Zakaj pa doma ne ostanejo???? Mi smo tudi vojno imeli, ne eno, nikamor nismo bežali, borili smo se za svobodo, ki jo imamo danes.

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 09:54 29.julij 2020.

      Primerjati 10dnevno "vojno" v Sloveniji z grozotami, ki se dogajajo drugod po svetu je skrajno smešno. Po tvojem je mučenje, ki je navedeno v članku upravičeno, in je prav da se to dogaja?

    • alen009 10:38 29.julij 2020.

      lolek, vidi se, da si po 91 letu na ta svet prišel. Več kakor očitno je, da ti zgodovina dela velike težave, pa saj je vseeno konec, koncev, saj jih tebi. Mučenje ni bilo nikoli upravičeno, žalostno je, da verjameš ...prikaži več vsakemu, ki ima 5 min. časa. Verjameš, da je včeraj marsovc v Ljubljani pristal? Zurnal je to objavil btw.

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 10:47 29.julij 2020.

      @alen009: ne vem kje so vidi, da sem po 91. letu na ta svet prišel, sem krepko starejši, samo v info. Poznam vojno v Sloveniji in Balkanu, in vojna v Sloveniji se ne more primerjati niti z vojno na Hrvaškem, ...prikaži več kaj šele z vojno v ostalih državah bivše juge. Tako da govoriti naj ostanejo doma je smešno, če nisi nikoli na lastne oči videl grozodejstva ;)

    • blayo 10:53 29.julij 2020.

      alen009, zakaj pa ti še vedno ne nosiš plenice? Je ful lažje in bolj enostavno če te scat prime.

    • alen009 10:55 29.julij 2020.

      Hecno je kako ljudje nasedejo vsaki zapisani besedi, četudi ni nikakršnih virov navedenih, tako lsikovnega kakor tudi pisnega dokaza....slepo preberete in komentirate. Moj uvodni zapis je bil ravno temu namenjen, dokazovanju, kako slepo verjamete vsemu kar nekdo, ki ima 5 ...prikaži več min. časa napiše. Čestitke in samo tako naprej.

    • blayo 11:09 29.julij 2020.

      Torej ti ne verjameš, da bo letos na svetu samo zaradi lakote umrlo približno 10.000.000 ljudi? Zate je to nakladanje?

    • alen009 11:42 29.julij 2020.

      Blayo, prosim preberi še 1x kar sem zgoraj napisal.

    • blayo 12:30 29.julij 2020.

      Saj ne gre za konkretni primer, gre za globalen problem, ki obstaja. In komentiral si ti, jaz ti samo nastavljamo ogledalo. Si že bil morda kje v podsaharski Afriki?

    • alen009 13:19 29.julij 2020.

      Samo Bog ti še lahko pomaga.

    • blayo 14:03 29.julij 2020.

      Mi ne more, ker ne obstaja...

  • MihaPu 19:32 29.julij 2020.

    Vse te uboge vojno sposobne mlade glavorezce in posiljevalce ter zavojevalce vseh ne-vernikov po njihovo, naj vzamejo levičarji k sebi domov k svojim hčerkam in naj si polepšajo raso z črno-črnimi, to je sedaj v modi pri teh levofašistih s čustvi.

  • jakec1575 09:37 29.julij 2020.

    slovenski desničarji garant masturbirajo na tole grozodejstvo.

  • miho 10:45 29.julij 2020.

    Kako se mora tem ljudem goditi šele v njihovih domovinah, da se sploh spravijo na tako nevarno pot? Ali je kaj poročil o tem? Kdor gre na poti v Evropo tvegat polivanje z vročim oljem in s stopljeno plastiko, mu ...prikaži več mora biti res grozno v domovini.

    • blayo 10:51 29.julij 2020.

      Saj lahko probaš. Če nimaš nič in nimaš kaj izgubiti, ni problem tvegat svojega življenja. Ampak ti tega nikoli ne boš vedel in se boš do smrti spraševal, kako je to sploh mogoče...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.