Slovenija
3502 ogledov

Polne roke dela: Toliko glob so ljudem, ki ne nosijo mask, že spisali inšpektorji

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar drecos
    drecos 14:13 10.september 2020.

    spet novo lopovstvo nase gnile vlade

  • Avatar praufo
    praufo 14:11 10.september 2020.

    to je pač nova tržna niša ... nijz išče nove delavce in to za pisanje glob, nabrž ni slabo plačano , je pa recimo zame to precej odurno delo ... morš bit rojen za ta pravga policaja, nihče se ti ...prikaži več ne smili, ti samo pišeš kazni ... no ravno take rabi NIJZ, najbolj da najde kakšne rezerve policaje al pa kakšne manijake, ki jim ni težko človeka olupit

  • MihaPu 18:59 10.september 2020.

    Nosi naj masko tisti, ki se želi zaščititi od nas, ki tega nočemo in ki tvegamo svoja življenja, da bomo umrli. Podobno je tudi s cepljenjem, cepi naj se tisti, ki se počuti ogroženega, takoj ko se cepi pa ga ...prikaži več tisti z masko ne bi smeli zanimati, saj cepljenje pomeni 100% zaščita ali pa dotični ne verjame v produkt farmakomafije? (je že nekdo tukaj lepo napisal, se mi zdi da genius) Stvar je zelo enostavna, če ne verjameš farmakomafiji pa se pač ne cepi, ne sme pa biti obvezno v nobenem primeru!!!

    • Avatar jezeran
      jezeran 07:25 11.september 2020.

      tukaj se strinjam s tabo samo o farmakomafiji, vendar oni so sposobni izpustiti virus, bakterijo ali karkoli samo da bodo imeli zaslužke. Dejstvo pa je da virus obstoja in če ga zavestno širiš, je isto kot da namerno pobijaš ljudi. ...prikaži več Za to je zagrožen zapor. Kar se pa tiče nenošenja mask, ko boš zbolel ne hodi k zdravniku in v bolnico ampak se zavleci nekam v gozd in umri v mukah ali pa ozdravi sam, da ne boš na naših plečih in ne bomo imeli s tabo dela

    • Avatar jezeran
      jezeran 15:27 11.september 2020.

      Žal ne bo držalo, se naročiš in prideš lepo na vrsto. Vsaj meni ni bilo 2 dni nazaj, pa nimam nobenih vez. Je pa res da te avtomatično ko smrkaš in kihaš pošljejo na odvzem brisa. Ampak to je pa ...prikaži več že politika vlade, ker taka so navodila.

    • MihaPu 18:08 11.september 2020.

      Covid_1984 pusti ga, sigurno starček v poznih 60ih letih, ki se boji da bo izdahnil takoj, ko bo enega tihega spustil.

    • MihaPu 20:11 11.september 2020.

      jezeran, če se bojiš tega, da bom jaz to namerno širil, se cepi. Ko boš cepljen boš varen pred mano in jaz ne bom mogel nič širiti in ti škodovati.

  • Avatar ovca
    ovca 17:05 10.september 2020.

    Glede na to,da so inspekcijske sluzbe na drugih podrocjih neucinkovite,bi si clovek drznil trditi,da zelo ucinkovito opravljajo delo,kjer ne rabis dokoncano OS...

  • MihaPu 18:57 10.september 2020.

    Nekje je treba vrnt bone nazaj pa zadolževanje pri židovskem MMF.

  • Avatar praufo
    praufo 18:37 12.september 2020.

    glede nato , da mi spomin še dela, vem, da smo dobili že spomladi dopis NIJZ glede mask ... ja maske, ja , ampak kaj je tam pisalo ... a še pomnite tovariši? ... sploh me pa zanima zakaj so ...prikaži več bile potrebne rokavice, pa potem spet ne ... to se vse pozabi ... masko pač uporabim zato, da me kje ven ne vržejo, drugače je pa blef, aploh pa nihče ne preveri kakšna je ta maska ... politika bo medicino še bolj izločila, zato, da folk še bolj baše

  • Avatar MS
    MS 17:05 10.september 2020.

    RE praufo: ==> Ob rapidnem naraščanju okužb je ne nošenje mask odurno! Morš bit rojen za ta pravga trola, nihče se ti ne smili, ti potencijalno širiš okužbe! Le s skupnimi močmi lahko zamejimo to hitro širjenje okužb. A ob ...prikaži več takih trolih nam ne bo uspelo, ker en tak trol statistično okuži še 13 drugih! Tistim ki ne priznavajo pandemije in zavajajo narod pa predlagam da se brez mask pridružijo zdravnikom ob negi obolelih s Covid-19 Seveda če imajo jajca za to!

  • payapov896 21:58 10.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • Avatar Snelmenella
    Snelmenella 00:47 11.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu >>> www.Sextis.fun

  • Mesija 16:10 10.september 2020.

    Kaj pa pranje iranskega denarja??? Koliko glob je bilo izrečenih, banda skorumpirana?

    • janez60 21:12 10.september 2020.

      A uporabo toaletnega papirja pa ne boš vključil, da boš nekaj pametoval, bizgec.

  • Naklonsky 10:20 12.september 2020.

    Da, vidim da komenirate v glavnem butci. V vsakem primeru so kazni prenizke in še premalo jih izrečejo in pokasirajo. Naj plačajo tisti, ki so krivi da se okožbe po nepotrebnem prenašajo - in kaj je s tem narobe? Kaznovanim ...prikaži večm in tistim, ki se ne cepijo ali se ne bodo cepili bi bilo potrebno onemogočiti vsakršno zdravstveno oskrbo. Konec!

    • Avatar praufo
      praufo 18:31 12.september 2020.

      povej svoj naslov, da dobiš kazen 5000€, ker klobasaš neumnosti , ti prvi dobiš cepivo, da boš 14 dni ležal bolan kot crka

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.