Šport
30 ogledov

Polom Avstrije na olimpijskih igrah

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Darko 10:43 11.avgust 2012.

    Mirko, Slavko te išče

  • mia 09:11 12.avgust 2012.

    tudi jaz mislim, da je prav, da se vlaga v šport, a več kot v gospodarstvo je popolna finančna katastrofa.

  • mirko 09:57 11.avgust 2012.

    Tipično razmišljanje v avtoritarnem sistemu. V bivši Sovjetski zvezi in državah vzhodnega bloka so športniki dosegali vrhunske rezultate, narod je pa doma stradal. Avstrijci so pametni, ker dobro vedo, da se kolajn ne da jest in zato raje vlagajo v ...prikaži večv konkurenčnost njihovega gospodarstva. Konec koncev imajo trikrat večji povprečni osebni dohodek, kot mi. Ugotovilo so da jim športna reklama v svetu le ne prinaša toliko koristi, kot vpije pri nas ves športni lobij. Nimam nič proti športnikom, toda sam ne vidim tako veliko dodanega dela od športnih kolajn, ki bi imel tako ogromen pozitiven vpliv na gospodarstvo. Jaz Samsungov telefon ne kupim zato, ker je v Južni Koreji nek športnik na olimpijskih igrah osvojil kolajno, ampak zato ker je telefon kvaliteten in cenovno ugoden

  • siesta 10:31 11.avgust 2012.

    Morebiti si niste prebrali članka,da pišete tako izpod roke in na pamet?Ali pa Avstrijci živijo v totalitarnem režimu in se jim gre zelo za kolajne..."Največja olimpijska tragedija je zdaj uradna,” je zapisali v tabloidu Österreich ......Minister za šport Norber Darabos ...prikaži več pozval k “popolni reformi financiranja športa.” .... “Toda zima prihaja kmalu … do takrat bo polom iz Londona le še voda pod mostom,” so zapisali v Salzbruger Nachrichtenu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.