Avto /avto/avto-nasveti
4269 ogledov

Ves vesel, da je privarčeval. Pa je res?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • popokatopetl 10:14 08.november 2019.

    OGLASNO SPOROČILO!!!!!!!!!!!! "A pozor: ponarejeni del lahko srednjeročno povzročijo zelo drage okvare,...." ----------------Žal to prepogosto velja tudi za originalne dele.

  • 4krogci 20:58 08.november 2019.

    a se vi zafrkavate al kaj s temi vasimi clanki??? zato ker je pol cenejse je ze takoj receno da bo razpadlo??? 2 mesca nazaj menjal zavorne ploščice.....na pooblaščencu so za komplet spredaj in zadaj zahtevali 450€ plus menjava...napelju sm ...prikaži večsm se do bliznje trgovine z avtodeli....ATE ceramic spredi in zadi cena 189€...sem jih kupil in odnesu na pooblascenca da so mi zamenjal.....odgovor servisnega svetovalca...ja sej pr nas bi ble tudi od ATE sam semizdi da so kr klasicne ploscice. tolk o tem.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 09:26 14.marec 2020.

    Kaj serjejo.Jaz sem kupil pri Nemcih, Rezervniavtodeli24.si(Autodoc).2x zavorni kolut in komplet zavornih ploščic.ATE Diske sem dobil v akciji po 25Eurkos.ATE Ploščice po 31Eur,isto v akciji.Oni imajo že redne cene nižje,poleg tega veliko akcij.So itak konkurenčnejši.Za vse,s poštnino sem dal 97Eur,pa ...prikaži več še od Nemcev,z njimi se ni za zajebavat.Kvečjemu v Sloveniji dobiš ponaredke od Castrol olja...,pa do delov.Tle bi me prišli 45Eur po disku in okoli 70Eur ploščice... . Tako,toliko o pooblaščenih..

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 08:11 08.november 2019.

    Dajte no nabijat,a delate reklamo za originalne dele ki so včasih tudi do 4x dražji.

    • Snežinko 09:57 08.november 2019.

      Baubau: nabijaš brez, da bi prebral članek. Naj ti napišem še tukaj, kaj piše noter, ker ti je očitno težava prebrat celoten članek: "Ponarejenih delov namreč ne bi smeli zamenjati z neoriginalnimi avtomobilskimi deli, ki so v skladu z zakonodajo ...prikaži večjo EU povsem legalni"

  • sam50 13:27 08.november 2019.

    Ko kupiš konkurenco po konkurenčni ceni, se tega tudi zavedaš,ko plačaš mojstru za original del, dobiš pa konkurenco je pa malo hujše....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.