Magazin /magazin/film-glasba-tv
26134 ogledov

POP TV odgovoril na kritike po zadnji oddaji šova Slovenija ima talent

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 08:27 17.oktober 2023.

    Ukinit ta cirkus iz PoPtv..Živijo od komerciale in norčevanje iz Tv gledalcev.

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:40 17.oktober 2023.

      Žal je tako,da se pop tv zelo rada norčuje iz ljudi,ker se imajo za najbolj pametne,režijo predstavljajo,kot da so svetovne zvezde,v bistvu so pa eni navadni arogantni papki,falirani igralci,pa še smešni niso

  • Grof 09:23 17.oktober 2023.

    Ukinit ta cirkua, v tem terminu raje predvajate,gledalcem željno serijo o Luka Mescu in njegovem odhodu z oblasti, …..

  • Grof 13:20 17.oktober 2023.

    Kloven, Bizovičar, ta pa sloh ne sodi me žirante, bolje, da igra majmuna nekje v Gani, prav nagravžno pačenje, ki je ….

  • blekipuhi 20:43 17.oktober 2023.

    Brez veze, pop tv, same balkanske nadaljevanke, podn, kamena doba.

  • Pierre 14:11 17.oktober 2023.

    Jaz z tega spakovanja ne prenesem!! Bolj ko so ''duhoviti'' bolj so bedni, bolj ko se delajo sproščene bolj so zadrgnjeni, Prednjačijo Klašnja, Poles, Bizovičar.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 18:52 17.oktober 2023.

    Seveda ne bodo priznali, da je ideja za njegov nastop zrastla na njihovem zelniku in da so tekmovalca, ki to sploh ni bil, za nastop tudi, dajmo reč finančno nagradili, če že nočejo priznati, da so mu nastop plačali!? Dejstvo ...prikaži več je, da če bi bil ta model prišel na avdicijo kot popolnoma nepoznani, a mogoče malce preveč vase zagledani "Franček iz Pesnice", bi mu že tam rekli, hvala in nasvidenje!

  • rd2dmk2 08:48 17.oktober 2023.

    plačali so mu ? kaj pa če je obranto. saj se za reklamo na tv plača , al po novem nič več. kaj če bi jest šel na pop tv na talenete. jest mam talent prodajam rabljene kripe. evo zapojem ...prikaži več uno od trojan do domžal od robiča , pa zraven še prineesm transparent , kupte staro makino od mene, cena- sitnica.

  • Avatar karjola
    karjola 06:55 18.oktober 2023.

    pop tv, kvaliteta na nuli. tisti kvaliteten kader je že zdavnaj odšel....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.