Magazin /magazin/film-glasba-tv
13112 ogledov

POP TV zamenjal vse žirante!

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 14:29 03.julij 2019.

    Zaradi Lee Sirk jih veliko ne bo gledalo oddaje. Je preveč nazorno pokazala svoj kulturni nivo.

    • fiston 23:38 03.julij 2019.

      Ma mene niti ne moti kulturni nivo. Bolj me moti, ko je dala enako točk oni Raven in Gašperju in Zali, potem pa ko ta onedva zmagala, je bila tako zaprepaščena, da ji je pač ušlo, kar ji je ušlo. ...prikaži več No če je dala obema enako točk, ne vem zakaj bi bila tako začudena. Ampak očitno je onima dala točke, ker je smatrala, da nimata možnosti proti Raven. No pa da tako manipulantko in prevarantko še dajejo v komisije...

  • pa 14:02 03.julij 2019.

    Zaradi Sirkove ne bom gledala.

  • bojc07 14:20 03.julij 2019.

    Prej nisem gledal zaradi džuricke, zdaj ne bom zaradi sirkove, pa tudi oddaj z Bizovičar jem ne gledam. Upam da zaradi tega ne zamujam kaj življenjsko pomembnega. O groza, tudi kmetije ne gledam, pa big .........

  • Dragulj 15:15 03.julij 2019.

    Zaradi Sirkove ne bom gledala, kdo jo je dal v žirijo, bivši ziranti so bili super

  • mizimazi 16:00 03.julij 2019.

    Zgleda da je sirotka nastavla Cakarmisu...

  • Tajša 15:45 03.julij 2019.

    Škoda, da kvarite s Sirkovo gledanost in ji dajete zopet možnost žalitve. Le kdo jo tako forsira, predvsem zakaj

  • mizimazi 15:59 03.julij 2019.

    Sam tega ne...pa kdo bo gledu prfuknjeno sirkovo krtaco ?

  • mercedesb 18:08 03.julij 2019.

    Tega Avdica bi moral tudi zamenjati. Sladko ogaben,osladen,prostaski,nesramen!

  • kvasetotidogajamona 22:50 03.julij 2019.

    sem že mislil da bojo na slovenija ima talent menjali vse žirante

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.