Slovenija
16790 ogledov

Pogovarjajo se o obveznem cepljenju. To pravi Beovićeva!

Komentarjev 65
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 15:04 30.november 2021.

    Tole prekomerno navijanje za cepljenje in siljenje mladih, ki verjetno bolj tvegajo s cepivom kot s Covidom je po moje potrebno kazenskega pregona...Ne rečem, če bi cepivo delovalo, ampak to je pa višek !!

    • h4ck3r 15:09 30.november 2021.

      Lukić enostavno ignoriraj te objave, pa ti bo življenje lažje. ;-)

    • Avatar MS
      MS 15:41 30.november 2021.

      h4ck3r, pa to še ni vse! Waxa institut je ugotovil da je uporaba zimskih gum zemeljsko oblo čisto sploščila in iz nje naredila ravno ploščo!

    • Avatar jate
      jate 15:46 30.november 2021.

      ma kakšen kazenski pregon ...ma to treba kot v filmu...teksaški pokol z motorko

    • h4ck3r 16:00 30.november 2021.

      jate...tako je...kaj bodo ti anticepilci zdaj vse ogrožali...lepo jih poterat na nek samoten otok. Bodo dobili svojo svobodo odločanja, prosto gibanje, domače pridelano hrano, itd. saj menda ostalega s svojim zdravim načinom življenja tako ne potrebujejo. :-D

    • Avatar jate
      jate 16:06 30.november 2021.

      ja ja ti me kar napeljuj na kriva pota ne bo ti uspelo...še vedno bom hodila po anticepilski poti,vljudno vabljen.

    • h4ck3r 16:08 30.november 2021.

      Saj pravim, naj te pot vodi na en prelep otok nekje sredi oceana...morje, plaža, nekaj somišljenikov in svoboda življenja. Le kaj bi si lahko še želela? :D

    • Avatar jate
      jate 16:10 30.november 2021.

      prav nič,samo še dobra glasba

    • Avatar jate
      jate 16:10 30.november 2021.

      robinzonove počitnice

    • h4ck3r 16:13 30.november 2021.

      To je to...moj naslednji zapis na predlagam vladi. :D

    • Avatar jate
      jate 16:37 30.november 2021.

      ne skrbi vem kaj misliš,te berem med vrsticami :-)) ti kar predlagaj

    • Avatar MS
      MS 17:23 30.november 2021.

      teja ....

    • Avatar jate
      jate 17:52 30.november 2021.

      ja SM,prosim kaj želiš?

    • Avatar MS
      MS 18:13 30.november 2021.

      1) teja,zavračam zimske gume ker: To je moj avto, moja izbira, moja svoboda! Učinkovitost zimskih gum ni dokazana (vsekakor ni dokazana skozi vse študije ki so jih izvedli proizvajalci sami) Moj sosed Ferdo je bil udeležen v hudi prometni nesreči ...prikaži veči 9 dni po montaži zimskih gum! Nekater so že na tretjem kompletu gum, to dokazuje njihovo neučinkovitost!

    • Avatar MS
      MS 18:13 30.november 2021.

      2) Ne veš iz česa so narejene! Magnati gumarske industrije nas ustrahujejo samo da bi postali še bogatejši. BTW gumi magnati so izumili sneg in ga trosijo po tleh! Če imam zimske gume me lahko vlada spremlja v sneguPa še ...prikaži veče tiste antene, ki jih pod pretvezo da so samo ventilčki vgradijo vsakokrat ko menjaš gume. Samo da vedo kje, koliko in kako hitro se voziš.

    • Avatar MS
      MS 18:15 30.november 2021.

      3) Pa na tiste komplete za hitro popravilo...hjao, koliko nanodelcev šele s tistim spustiš v kolo in kakšno sevanje lahko tiste antene povzročijo. Preko gum spreminjajo naš DNK. Izobražujte se, nehajte biti ovce! V sredo takoj po PCT protestih, se ...prikaži več se zberemo še na protestu proti GUMAM.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 18:27 30.november 2021.

      MS...Tvoj foter bi moral uporabit gumo...

    • Avatar MS
      MS 19:06 30.november 2021.

      lluckyss, gumo bi moral uporabiti oče vojnega zločinca in njegovega častilca. Ker tega nista storila ne eden ne drug, sedaj eden od njih serje po tem forumu!

    • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 19:09 30.november 2021.

      to kovid cepilno žensko so že obsedli demoni

    • Avatar jate
      jate 20:47 30.november 2021.

      MS,veš kako uživam,ne bom se pustila motiti,ravnokar poslušam ROSE TATTOO THE BEST 2005...pa mal vinčka zravn odganja novega nigro seva stran :-))

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 21:51 30.november 2021.

      lluckyss ,si razpizdu cepljene ovce ,ki se bojijo necepljenih ,ha ha ha

  • Koper 14:55 30.november 2021.

    Neželene učinke,prizadeti ne prijavljajo.Večina njih celo išče vse možne razloge,da bi opravičili cepljenje. Koliko pa je v resnici hudo ne more pametovat nekdo,ki se dobro počuti. Kvaliteta življenja se človeku poslabša. In ravno zaradi tega pride do psihičnih težav. A ...prikaži več tega žal nobenega ne zanima.Pomembni so le procenti in predvsem denar.

    • h4ck3r 15:08 30.november 2021.

      Torej anticepilci verjamejo v nekaj kar ne obstaja, torej v stranske učine, ki pa niso javljeni, ampak vi veste da obstajajo. Kako že? Na podlagi česa? Če je nekdo bil pripravljen to javno "bluziti" po FB, dvomim, da ne bi ...prikaži več potem še prijavil stranskih učinkov na NIJZ, če so zares obstajali. Niti ne vidim razloga, zakaj jih ne bi?

    • Avatar MS
      MS 15:12 30.november 2021.

      1) Zavračam zimske gume ker: To je moj avto, moja izbira, moja svoboda! Učinkovitost zimskih gum ni dokazana skozi študije ki so jih izvedli proizvajalci sami Moj sosed Ferdo je bil udeležen v hudi prometni nesreči 9 dni po montaži ...prikaži veči ži zimskih gum! Nekater so že na tretjem kompletu gum, to dokazuje njihovo neučinkovitost! Ne veš iz česa so narejene!

    • Avatar MS
      MS 15:15 30.november 2021.

      2) Nekater so že na tretjem kompletu gum, to dokazuje njihovo neučinkovitost! Ne veš iz česa so narejene! Magnati gumarske industrije nas ustrahujejo samo da bi postali še bogatejši. BTW gumi magnati so izumili sneg in ga trosijo po tleh! ...prikaži več Če imam zimske gume me lahko vlada spremlja v snegu. Izobražujte se, nehajte biti ovce! Zimskim gumam Jaz pravim NE!

    • krnekina12 15:19 30.november 2021.

      Hahahahahha.

    • h4ck3r 15:22 30.november 2021.

      MS pozabil si na tiste antene, ki jih pod pretvezo da so samo ventilčki vgradijo vsakokrat ko menjaš gume. Samo da vedo kje, koliko in kako hitro se voziš. Pa na tiste komplete za hitro popravilo...hjao, koliko nanodelcev šele s ...prikaži več tistim spustiš v kolo in kakšno sevanje lahko tiste antene povzročijo. Zato je pa se je rak tako razširil...preko gum spreminjajo naš DNK. V sredo takoj po PCT protesti, se zberemo še na protestu proti gumam. :D

    • krnekina12 15:47 30.november 2021.

      Zakaj antivaxerji ne zaklepajo svojih koles? -Ker poznajo nekoga, ki ga je zaklenu, pa so mu ga lih tko ukradl.

    • h4ck3r 16:02 30.november 2021.

      hahahah dobra...zdaj bomo lahko točno vedeli kdo je cepljen in kdo ni :D

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 16:07 30.november 2021.

      Ja, h4ck3r. Težava bo le s tistimi, ki so brez kolesa in brez avta.

    • mph2 17:16 30.november 2021.

      @koper, Khm, če bi delček tega držalo kar govoriš, bi morali mrtvi po cepljenju po vseh vogalih ležat, da jih niti ne bi uspeli sproti odvažat. Hmm. nič takega ne opažamo, morda nekje 1/4 prebivalstva cepljena (upoštevaje goljufe).

    • Koper 07:51 01.december 2021.

      Ne govorim o mrtvih po vogalih.Ni to neka masa.V svojem kraju poznam 3.Prijatelj je trenutno v bolniški.Ima težave,ki jih nikoli ni imel.Mlajši,športnik,nekadilec in ne takne alkohola.Še veliko takih je. So pa tudi taki,ki jim nič ni. Nisem antivakser in verjamem ...prikaži več ,da virus obstaja.Držim se ukrepov in se redno testiram.

    • h4ck3r 08:06 01.december 2021.

      Koper...torej prijatelj neželenih stranskih učinkov ni prijavil ali kako? In zaradi tvoje prve objave sklepam, da jih ni, saj si tako prepričan da se stranski učinki ne javljajo.

    • Koper 19:02 01.december 2021.

      Ne ni,na urgenci je pa povedal,da je cepljen.Prijateljica je težave z levo roko prvič imela po 2 odmerku.Za tretjega je prosila,da jo v desno. Leve sploh ne more več dvigniti od bolečin. Za levo še čaka na preiskave.Je že oddala ...prikaži več napotnico. In ravno zaradi takih primerov,ki jih je veliko,ljudje izgubimo zaupanje. In se raje držimo ukrepov.

    • h4ck3r 20:47 01.december 2021.

      Pa dobro, očitno tudi poslušati ne zna...kaj naj tisti na urgenci še vse xy stvari zraven beležijo...pri cepljenju so povedali tudi dobiš listek z navodili, kam se obrnit v primeru stranskih učinkov, na spletni strani je lepo napisano kako in ...prikaži več kaj se izpolnjuje in tudi kontaktirajo te, če to seveda želiš. Pa je po 2. še vedno šla po 3.? No tukaj nekaj ne štima ali tako zaupa in verjame, da to ni od cepiva ali pa je nekaj malo prirejeno.

    • h4ck3r 20:50 01.december 2021.

      In zaupanje se izgublja samo zaradi takšnih zgodb, ki tudi če so resnične jih ljudje povedo tako da lahko vsak izvleče in sliši samo tisto kar želi. Sam sem 2x cepljen in če bi imel po 2. takšen stranski učinek, ...prikaži več da ne bi mogel premikati roke, hmm verjetno ne bi šel po 3. in bi počakal na preiskave...čeprav zaupam cepivu, bi pa vseeno želel preveriti ali pa ga mogoče moje telo ne sprejema oz. nepravilno odziva.

  • kapibara 15:32 30.november 2021.

    ...medtem ko se neželeni učinki pri cepljenju pojavljajo na sto tisoč ljudi in niso vsi smrtni.. - Ker prirejate in potvarjate resnične podatke !

  • kapibara 15:35 30.november 2021.

    Cepite najprej obvezno vso kliko z obveznim cepivom, ne pa s toto fiziološko raztopeno ! 100% bi bili več cepljenih, če bi iz iste doze cepili veljaka in 4-5 civilov ! Tako so pa samo delali reklamo pred kamerami za ...prikaži več neuko rajo ! Radi tega veste da je % cepljenih manjši, kot propagirate številko cepljenih !

  • kapibara 15:38 30.november 2021.

    Prejemnike dveh doz, se nagovarja, da so le te oslabele nemočne in da vendarle potrebujejo tretjo dozo..Necepljene nagovarjajao da je cepivo varani- močno- sigurno in da nudi zaščito.. WTF ??

  • AN27 15:25 30.november 2021.

    Zakaj cepljenje z obstoječimi cepivi, če pa niso tako učinkovita proti aktualni delti. Cepiva, ki bodo učinkovala proti novim različicam virusa bodo na voljo šele čez nekaj meseci. Gospodarno bi bilo, da se cepiv, ki niso učinkovita, ne naroča več.

    • mph2 17:13 30.november 2021.

      Verjetno zato, ker je tudi 20% ali 50% še vedno bistveno bolje kot 0%. Če seveda ni bolj zanesljivih. Imam vse tri odmerke, ko bo potreba, bom dobil še 4., 5., ... ne vidim problema, proti gripi pa se sem ...prikaži več računal verjetno cepim že 35 let. Nikoli nič, minimalno stranskih efektov v smislu malo bolečega ramena ali kot zelo blaga virozica za en dan.

    • leonardo 18:10 30.november 2021.

      mph kaj boš brizgal vase, ko bo to mimo. Saj si zasvojen, verjemi. Dobro, če boš vse to preživel!

  • rd2dmk2 16:13 30.november 2021.

    Beovič osebek, sem dolgo šrudiral, kako naj bi te pravilno naslovil, pa ne najdem boljšega primera. torej glede obveznega cepljenja...ne mi govorit da cepljenje preprečuje širjenje okužbe. KER GA NE. zatorej. pustite me pri miru. če bom zbolel in umrl ...prikaži večrl za covidom bom zaradi latne neumnosti in odločitve. če bom umrl zaradi stranskih učinkov cepiva po prisilnem cepljenju. pa... kaj naj rečem in storim.. pridem iz groba vas strašit , vas in vaše potomce potomcev.. OBLJUBIM.

  • pravičnik77 16:03 30.november 2021.

    ustavno sodišce bo prvo, ki bo po edalo kako je s cepljenjem, pa še to ni dokončno, če bo dovolilo prisilno cepljenje... Slovenija bo gorela. Dobesedno. To ni moja grožnja, to bo realnost.

    • mph2 17:12 30.november 2021.

      Zaradi relativno majhnega števila agresivnih norcev, zagotovo ne. Ostali imamo pravico do zaščite pred takimi neuravnovešenimi osebki.

    • pravičnik77 17:31 30.november 2021.

      ooo procepilec mph2, dobrodošel. boš videl takrat... zapora obvoznice takrat je bila p. dim napram temu.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:51 30.november 2021.

    Beovicka spizdi v penzijo in nehaj bluzit.

  • martin72 16:41 30.november 2021.

    Jaz tej podkupljeni lažnjivki nisem verjel pa ji tudi ne bom

  • Avatar Antikrist
    Antikrist 16:41 30.november 2021.

    Tile waxerji so še hujši kot vegetarijanci! Razmišljanje vegetarijancev je tako, da če oni ne jedo mesa, potem ga nihče ne bi smel jesti. Enako je z waxerji. Če so oni cepljeni, potem bi po njihovo morali biti vsi!

  • popokatopetl 15:51 30.november 2021.

    ""del ugašanja imunosti v resnici ni ugašanje imunosti, ampak bolj sproščeno vedenje ljudi, ki so cepljeni" --- Kaj se spreneveda, to da imunost po teh cepivih ugasne v manj kot pol leta je zelo očitno dejstvo. Cepit je zelo smiselno ...prikaži več 60+, ki so ogroženi, za zdrave mlade nima posebnega smisla razen če imajo imunokompromitiran svojce (ampak potem vsaj 3x na leto).

    • pravičnik77 16:00 30.november 2021.

      cepi naj se kdor se hoče, ne pa ljudi prisiljevat. pa kdaj vam bo jasno, da se s prisilo nikoli ni končalo dobro.

    • leonardo 18:12 30.november 2021.

      Popokl, pa me bodo morali vprašati, če sem zato, kaj misliš?

    • popokatopetl 22:09 30.november 2021.

      MIslim da se mi zdi kar fer nedavna grška varianta, da je cepljenje za 60+ obvezno, če ti pa ni všeč plačaš "dodatno zavarovanje" 100€ na mesec. Oziroma pošteno bi bilo da bi preračunali koliko dejansko na osebo stane bolnišnična ...prikaži več oskrba 80% 60+ bolnikov, ki jih ne bi bilo tam če bi se cepili, pa potem računali to "zavarovanje" progresivno po letih glede na statistično tveganje.

    • pravičnik77 10:03 01.december 2021.

      popokatepeti... zakaj vsiljevat neko nedelujočo, neraziskano na dolgi rok stvar ( žena trenutno pozitivna ob polnem ceplenju), ali pa groziti s kaznimi... kje so potem ultradebeluhi, kadilci, narkomani? tudi ti škodujejo nam kot družbi, pa se jih ne kaznuje, narkomanom ...prikaži več se celo metadon, mamilo, daje zastonj.... kaj smo kot družba normalni?

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 19:09 30.november 2021.

    to kovid cepilno žensko so že obsedli demoni

  • QSprm 19:16 30.november 2021.

    Ze vec kot leto in pol se pretvarjajo da cakajo Rezultate verodostojnih analiz, medtem pa trosijo epske oslarije in sirijo neke talibanisticne dogme. Pateticna rezimska placanka predstavlja predvsem sramoto za poklic, ki naj bi mu pripadala. Neverjetno kaj vse naredi ...prikaži več cloveku podoben stvor za prgisce evrov.

  • suineg7878 20:01 30.november 2021.

    Kar dajte! Pozivam vas, da ze jutri odredite obvezno. Tisti, ki ga bo podpisal in tisti, ki bodo za to dvignili roko si bodo obenem podpisali se nekaj...

  • Slavko Krizman 19:49 30.november 2021.

    obvezno cepljenje prinaša tudi obvezno sprejemanje odgovornosti za neželene učinke/posledice...zato pa tega nebo nikoli pri nas

  • hubertfast 05:28 01.december 2021.

    Koga bo ona obvezno cepila? Mene nikoli.

  • bobubob 13:05 01.december 2021.

    Laž in spet laž. Ta vnos v telo NI cepljenje. Ne preprečuje okužbe niti zbolevanja niti kužnosti in ne vsebuje patogena v nikakršni od vsaj treh oblik (mrtev, oslabljen, živ)...pač pa le navodilo organizmu, naj izdeluje strup in ozko (samo ...prikaži več za en majhen del virusa) specializirana protitelesa. In ko tisti majhen del virusa mutira/se spremeni, ga tako protitelo ne spozna več. Univerzalnih protiteles pa je z vsako 'poživitvijo' manj. In ko pride gripa, kovid ali kaj drugega...zmanjka obrambe...

  • mph2 17:10 30.november 2021.

    Zdravstvo, domovi, šolstvo, kritične službe ala policija, gasilci, vojska, ... bi morali že lep čas nazaj imet obvezno cepljenje.

  • Sharon_McHugh 15:34 30.november 2021.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. V prvem mesecu sem prejel 21758 $ in 29467 $ v zadnjem mesecu google pay doma za 3 ure dela na dan. ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.