Zdravje /zdravje/aktualno
23 ogledov

"Poskušal sem osemkrat, nikoli mi ni uspelo"

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 02:05 31.januar 2016.

    Bravo, čestitam, da ti je uspelo.

  • Tupamaros 10:03 31.januar 2016.

    Sem bil 30 let kadilec. Pred 15 leti sem sem se odločil, da ne bom več odvisnik.. Enostavno sem prenehal in nikoli več kadil. Občutki. Fenomenalni. Zadovoljstvo, da nisi odvisnik je tak kot bi sezul eno številko premajhne čevlje po ...prikaži več nekaj urnem nošenju

  • mirror 00:03 31.januar 2016.

    Pri prenehanju kajenja sem pred 30 leti upošteval ravno ta prva dva nasveta, ki sta napisana. Vendar nisem delal plana za vedno, ampak za vsak dan posebej. Mislim, da ni samo nikotin tisti, ki te zasvoji, ampak tudi obred kajenja. ...prikaži več Kar naenkrat sem imel dovolj časa in prazne žepe, ker ni bilo v njih potrebščin za kajenje. Res pa je, da v tem procesu naraste apetit, zato je treba paziti na količino in vrsto hrane. Od takrat nisem nikoli več kadil. Potrebni sta volja in trma pa uspeh ne izostane.

  • Harrison 08:37 31.januar 2016.

    Nikoli nisem in nikoli ne bom. Se mi kar obrača. ko s kakšno punco govorim in smrdi kot ne vem kaj. Bog ne daj, pa da bi z njo še kaj imel. Kot da bi pepelnik lizal. Bljak ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.