Slovenija
33 ogledov

Poslance označil za "lažnive kur**"

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maximilian 11:35 04.maj 2017.

    Tudi v drugih državah so imeli 2 svetovno vojno. Pa niso rabili po vojni pobiti 10% svojega prebivalstva brez sojenja, brez razloga. In to na zverinski način pobiti otroke, ženske. To se ni dogajalo v črni gori, srbiji, bosni. Nekaj ...prikaži več malega na hrvaškem, največ v sloveniji.Tudi jaz sem živel v jugi. Hodil sem v službo, med ostale kolege, ki so redno pili na delovnem mestu. V celem tednu nisem delal 8 ur. Ja v službi sem bil, tudi nadure sem tolkel. In ne samo jaz. Cela firma je tako delala. Čez vikend smo se dobivali v gostilni , pili, za gostilno pekli čevapčiče. Avto smo kupili tako, da smo zadolžili babice in dedke. ko smo ga naročili, smo čakali dve leti, da smo dobili zastavo 101. Barva je bila uganka do zadnjega hipa. Da nismo preveč zapravili je skrbel sistem, ker nisi imel kaj dosti na razpolago kupiti. Redukcija, par-nepar, boni za gorivo so bili posledica tega, da smo vsi imeli službe (delalo jih je pa ene 10%). Fušalo se je na polno, kradlo iz podjetij vse kar s je dalo. Potem

  • maximilian 15:45 04.maj 2017.

    Partizani niso osvobodili slovenije, saj so se nemci sami umaknili po kapititulaciji. Partizani so po navodilu komunistične partije izvajali največji bratomorni genocid po drugi svetovni vojni. Sistematično so pobili, oropali in iz lastnih hiš zmetali moške, otroke ženske. Samo s ...prikaži več političnim ciljem enopartijskega sitema. V vile so se naselili tisti, kiso imeli polne gobce enakopravnosti. Ti s polnimi gobci enakopravnosti so imeli zaghodnjaška vozila, hodili na gnili zahod v trgovino in se hodili zdravit v kapitalistične bolnišnice. In ti Turenški in podobni ter vsi vi, ki ne znate s svojimi možgani razmišlat temveč trobezljate, kar so nas zadnjih 60 let v šolah fopali, bi se morali malo zbuditi... In ja, Boško Buha ni obtsajal, tudi Valterja ni bilo, ki je branil Sarajevo. Bla bla bla bla pravljice za otroke, pazi metak- fiju, o fala ti, spasio si mi život:)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.