Slovenija
22 ogledov

Poslanci se spakujejo

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jons 21:06 06.oktober 2014.

    Res je bilo čudovito vzdušje še posebej v vrstah pred trgovinami, ko si čakal na osnovne življenjske dobrine.Al pa vzdušje, ko si zvečer še veselo kikirikal "Živel Stalin", zjutraj pa si že razbijal kamenje v letovišču na Golem otoku ...prikaži več in se ti je po glavi motalo: "WTF sem ga pa zdaj usral"???

  • valerijakregar 17:43 06.oktober 2014.

    očitno je lagala o kpk, če danes štefanec želi objaviti resnico o njenem "žongliranju" za to mesto !!sicer pa ima baba doseg "minuta skoncentriranosti", potem ji vse "dol pade"nakladanje kot ji je bilo omogočeno pri nas, v ...prikaži večs, v eu pač " ne pali"

  • murderone 18:16 06.oktober 2014.

    SDS ali sramne dlake slovenije bo potrebno temeljito pobriti!

  • mph 18:24 06.oktober 2014.

    Braindom, imaš prav pravzaprav, kolovodja pa je član bivše KPJ, Jane Ivan Janša.

  • Lavdan 15:00 06.oktober 2014.

    Naj ji uspe, da bo foušljivcem zavezala jezike.

  • vladek 15:10 06.oktober 2014.

    Samo pet minut sem jo lahko poslušal,in sem izklopil TV Na bruhanje mi je šlo.Kdo ji je te odgovore pisam,Junker,ali mogoče tisti smeško,kosmati,Jaklić

  • mph 15:10 06.oktober 2014.

    Sem ti dal plus. Moram pa reči, da teh njenih mahinacij in komolčarstva nisem podpiral niti malo ... ampak zdaj je zadeva že predaleč. Oz. že nekaj časa nazaj. Tam je in delat zdaj zdrahe doma in metat polena pod ...prikaži več noge za vsako ceno, dela škodo in sramoto bolj Sloveniji kot njej. Morda (upajmo) pa se bo izkazalo, da ni bila (tako) slaba izbira. In ko poslušam pa zdaj te EU zdrahe na vseh področjih, vsaj ne izstopa.

  • mph 15:15 06.oktober 2014.

    Kaj res? Jaz pa sem poslušal in je govorila v perfektni angleščini. No, verjetno itak nisi nič razumel. Je prav pozitivno presenečenje, kako dobro odgovarja. Komolčarsko je prišla tja, kdo pa sicer to ni v naši bajni državi (sds press), ...prikaži več na koncu pa se morda izkaže kot pozitivna izbira.

  • vladek 15:48 06.oktober 2014.

    a vama komunistima je za vse kriva SDS ma pustite ih že enkrat na mir in delajte kot ste delali 50 let bedniki

  • mph 17:08 06.oktober 2014.

    50 let se je delalo čudovito, bilo je izjemno, čudovito vzdušje, še posebaj za najbolj navadne ljudi, ustvarilo pa se je toliko, da desnim barabam in levakom ni uspelo pokrast v 25 letih. Seveda pa vas razumem, da vam je ...prikaži več bilo grozno, ko ni vaš firer Hitler uspel zmagat, ampak kaj hočemo.

  • Branidom 17:57 06.oktober 2014.

    Torej...aaaaa, mislim..aaaa da bi morali..aaaa nekako skupaj..aaaa..združeno...aaa

  • Branidom 17:59 06.oktober 2014.

    Mislim..aaaa, da je...aaaa vaše razmišljanje....nekako...aaa izven...aaa pameti.

  • Branidom 18:00 06.oktober 2014.

    Pokradli so vse člani mreže, bivše KPJ.

  • KLOBO 18:59 06.oktober 2014.

    Mudonja, kaj nisi šel na psihiatrijo !!??? Še vedno serješ tu !!

  • ARBAJTER 20:26 06.oktober 2014.

    Alenka, srečnoss- pot nazaj in na smetišče zgodovine. Še tiste štiri procente glasov, ki ti jih je ljudstvo dalo si definitivno zapravila s svojim ihtavim egoizmom. PA PA parlament.

  • Johan Spohan 21:21 06.oktober 2014.

    Ja klobasač tebe še na psihitrijo ne vzamejo. Imajo vseeno nek nivo norosti do katere sprejemajo norce.

  • mph 21:42 06.oktober 2014.

    Ma kaj res? Očitno si ti živel v neki alternativni resničnosti, ker se jaz nič kaj podobnega ne spomnim. Stvari je tu pa tam primanjkovalo, ko se je CIA spravila po nalogu Regana "vpeljati" v YU njihov model tržnega gospodarstva ...prikaži več - beri poskrbeti za dobičke njihovih korporacij. Jaz se spomnim, da klošarjev ni bilo, vsak je imel streho nad glavo, vsi smo bili siti, dostop do zdravnika in šolstva, ... nikoli več ne bo tako lepo. Seveda pa niso bili preveč prizanesljivi do nacfašdomobrančkov in podobno. Kar pa je bila grda napaka sistema, da je preveč moči brez nadzora dala posameznikom, kjer je bilo zelo nevarno se zameriti kakšemu političnemu veljaku. Ampak malce si poglej love na čarovnice v Ameriki, pa ti bo jasno, da je bilo super tukaj tudi v tem pogledu. Itd itd. In ja, krivice so žal bile. Mi lahko v par besedah odgovoriš kaj bi vzklikal in počel, če bi zmagali nacisti ob pomoči domačih izdajalcev?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.