Slovenija
16009 ogledov

Poslanci so se le prešteli

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 21:44 15.februar 2021.

    Ta glasovanja bi morala biti javna in na njih bi morali glasovati vsi poslanci (brez neveljavnih in ne prevzetih glasovnic), saj so za to tudi plačani. Tako, bi ljudje tudi dejansko videli kdo jih je izdal in bi to na ...prikaži več naslednjih volitvah tudi pokazali. Je pa sramota, da so nekateri v tej vladi samo zato, da imajo svoj stolček, čeprav so s tem izdali vse svoje volivce.

    • popokatopetl 22:01 15.februar 2021.

      Tudi če ne vemo poimensko, vem da si bodo ti ki so ostali od stranke SMC svojo izdajo zapomnili do konca življenja, zato ker si jo bomo mi volilci tudi. Pozabil jih bo samo Janez Noriški, ko mu ne bodo več koristni.

    • pbr1 22:02 15.februar 2021.

      Vzev in popo..., vem, da fejst peče :) Ni pa bilo nepričakovano.

    • vzev 22:07 15.februar 2021.

      pbr1, saj to je vsak vedel, da ne bodo uspeli. Pač poslancem se gre za njihove stolčke, ni jim pa važno kakšno škodo dela ta vlada. Drugače me pa nič ne peče. Želel sem samo, da bi lahko naprej živeli ...prikaži več v normalni državi. Ne pa da živimo pod vlado, ki maltretira državljane, kjer koli lahko. Upal sem, da bi uspeli zrušiti to vlado, da bi potem šli na predčasne volitve. Ker ta vlada nas vodi v tak propad, da bomo Slovenijo reševali še par deset let.

    • pbr1 22:13 15.februar 2021.

      Vzev, vas levake zelo peče in to samo zato, ker niste pri koritu. Vse ostalo, kar lajaš/te v svojem komentarju, je pa samo prazno nabijanje iz obupa.

    • vzev 22:30 15.februar 2021.

      pbr1, zakaj si takoj označen za levaka, ko se ne strinjaš z nesposobno vlado? Eni pač vidimo s svojimi očmi. In ta vlada pač uvaja same neumne ukrepe, ki škodijo gospodarstvu in maltretira ljudi. In ko me že označuješ za ...prikaži več levaka. Lahko greš malo prebrati moje komentarje, ko je nastajala ta vlada. Pa boš videl, da sem celo podpiral, da Janša sestavi vlado. Toda jaz vsaj priznam napako in sedaj priznam, da je to najslabša vlad, ki smo jo kadarkoli imeli.

    • pbr1 23:05 15.februar 2021.

      "Najslabša vlada" v najslabših razmerah... "Najboljša Šarčeva vlada", je v najboljših razmerah skakala v prazen bazen.

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 00:48 16.februar 2021.

    Poslanci so vsi dolzni obkrozit Da ali Ne . Zato prejemajo placo. Vsem ki so zavrnili glasovanje, znizat placo za 40%.

  • jakec1575 21:38 15.februar 2021.

    Jajo, na racun varcevanja 2 prejsnih vlad se ti zdaj zadolzujes in talas bonboncke. Lahko tvitas, lahko lazes, ampak jasno je da te vlade ne podpira vec kot 60% volivcev. Mandati smc ne odrazajo svojih volivcev in gre za krajo ...prikaži več volje volivcev. Bumerang prihaja.

    • asmas1965 21:43 15.februar 2021.

      jakec...kandidiraj na nasledniih volitvah in odpiraj gofljo.ČE ne boš izvoljene se skrij v luknjo kamor se je skril ta trenutek tvoj voljeni karl.Komunisti nimate nobenih šans ,da še zavladate Sloveniji.Sprijaznite se s tem.konec je z vami.razpustite se ZKJ ne obstaja več vam je jasno

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 21:50 15.februar 2021.

      asmas1965 komaj čakam volitve, ko se bo tebi in tebi podobnim lahko samo še zataknilo od teh vaših neuresničenih napovedi. Kmalu pride ta dan.

    • pbr1 22:04 15.februar 2021.

      ''Na račun varčevanja 2 prejšnjih vlad'' :):) Jakec, ti pa si neko plemensko govedo.

    • asmas1965 21:33 16.februar 2021.

      mehičanka.včeraj se ti je seul svet kajne...tvoj dan je prišel že včeraj .moj pa pride na naslednjih volitvah ko bo Šarec Mesec,Kordiš.Erjavec tam kjer je sedaj Gregor Virabt in njegova stranka.Nikjer ni več omenjena.raje vzemi en aspirin,ki preprečuje strjevanje krvi v praznih glavah

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 17:43 17.februar 2021.

      asmas1965 tudi sama komaj čakam volitve, ko boste ti in tvoj kult eni mali pobožnjakarski luleki brez glasu. Uživajte dokler še lahko!

    • asmas1965 23:55 17.februar 2021.

      mehičanka...živim in delam v Berlinu in me boli k...zate in za janšo.ni pa mi vseeno kje so pokopani moji starši.Razumeš sedaj?????? baba prfukjena

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 17:10 18.februar 2021.

      asmas1965 življenje v Berlinu te očitno ne naredi svetovljana, na kar tvoj način komunikacije.

    • asmas1965 09:01 19.februar 2021.

      tak je pa tvoj način komunikacije.ti si začela prva...ko boste ti in tvoj kult eni mali pobožnjakarski luleki brez glasu.

  • Naklonsky 08:27 16.februar 2021.

    Eljavec plavi: "Kolalicija KUL je šla dokončno v kulac.."

  • poki 22:00 15.februar 2021.

    JJ nočna mora za mnoge tudi v prihodnje,tako se dela.

    • vzev 22:11 15.februar 2021.

      Seveda je nočna mora za vse podjetnike, pridne delavne ljudi, ki jih je strah kar bo z njihovimi podjetji in delovnim mestom. Ker vlada dela tako obupno slabo, da bolj tako ne more. Vlado pa podpirajo še tako samo njihove ...prikaži več ovčke. Saj uvajajo samo neumne ukrepe, ki gospodarstvu samo škodi.

  • Žvižgač 22:55 15.februar 2021.

    Kot je povedal Erjavec, da so se v DESUSovi poslanski skupini poenotili on ni razumel, da so bili enotno proti njegovi izvolitvi. Je morda spet lagal?

  • Bogdan Krapez 08:21 16.februar 2021.

    KUL je dobil 40 glasou od 53.Torej je ZMAGAL.

  • Bogdan Krapez 08:24 16.februar 2021.

    KUL je dobil 40 glasou od 53.Torej je zmagal.

    • Naklonsky 08:47 16.februar 2021.

      Tako trdijo levaki ... in mislijo, da jim pripada zmaga. Dvojno štetje, kot partizanska delovna doba.

    • vojko19 16:37 16.februar 2021.

      tako je ker v parlamentu sedijo nepismeni ljudje voljeni od ovac. hvala za tako demokracijo!

  • zan3 07:43 18.februar 2021.

    Cutijo slovenci v zepih ja .. Kolk ste povecali dolg na drzavljana g. J.J .. Vsekakor ste nardili dosti koncno majo ovce ki tavajo spet pastirja in lahko vzganjajo ksenofobijo dalje ..

  • la 12:33 16.februar 2021.

    Ko bodo volitve,pa treba je iti na volitve vsi ,ne pametnjakoviči ki jih je ogromno ki več ne hodijo volit,potem je pa tako kot je,pa naj zmaga potem JJ ali kdorkoli in brez debate vnaprej

  • mirror 16:32 16.februar 2021.

    Karel Erjavec. Volivci te nismo hoteli niti za poslanca, ti naivnež si pa hotel postati kar premier. Ko bo Aleksandra ustanovila stranko, ti bo pobrala več kot pol kadra.

  • mirror 22:53 15.februar 2021.

    No dragi levaki, zastave na pol droga in se začnite pripravljati na volitve, ki bodo drugo leto.

    • jastreb13 16:28 16.februar 2021.

      Le iz katere greznice bodo levaki na naslednji volitvah spet potegnili svojega mandatarja???

  • Avatar Leon
    Leon 11:39 16.februar 2021.

    Poslanci so dokazali, da jih povezuje populizem ,oportunizem,demagogija .... ! Slovenci si ne želimo ne desnega in ne levega enoumja ampak vlado, ki bo pravična do vseh ,kjer bodo kriminalci za rešetkami in ne v parlamentu . Ne Janša in ...prikaži večn ne Erjavec ne sodita v to vlado !

  • mirror 16:29 16.februar 2021.

    Draga Alenka. Nič ne bo z funkciji ministra za infrastrukturo. Ne boš podpisovala aneksov in se slikala pri vsaki sanaciji ceste. Ostala boš samo kot neopazna nadomestna poslanka.

  • mirror 16:26 16.februar 2021.

    V demokratičnih državah, vlagatelj nezaupnice, ki ne uspe, izstopi iz stranke in politike. Karel Erjavec, kdaj boš odstopil?

  • Matjaž Kotnik 22:43 15.februar 2021.

    Samo to bi vam rad rekel, naj bo govor Roberta Polnarja manifest in vodilo moralne drže inteligentnega retorika, človeka pokončne drže z lastno voljo.Vsi ki smo spremljali prenos, som občudovali njegov tok misli, in bili hvaležni, da ni bil on ...prikaži več predlagan za mandatarja. Bi imel Janez obilo težav. Hvala Gospod poslanec Robert Polnar in vsa čast vam. Imamo že novega predsednika države?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.