Magazin /magazin/vip
1875 ogledov

Poslanec SDS preživel noč s Heidi Klum?

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 00:25 06.avgust 2012.

    Mislm tazga bullšita pa že dolgo ne :)

  • wingspan15 16:07 05.avgust 2012.

    Ta Breznik je tako samovšečen tip, da je joj. Sigurno je Haidi preživela noč z njim, pa ja de. Ma dajte no dajte.Tip sam lansira take novičke, Požar mu pa pri tem pomaga. Haidi si s takimi niti čevljev ne ...prikaži več briše, kaj šele da bi z njimi noč preživljala. Za kozlat.

  • zic 15:14 05.avgust 2012.

    oj oj, kaj če bi preživeli brez klobasanja in basanja...kaj če bi ta SDS-evska rit raje poskrbela za gospodarstvo ali pa naj že KONČNO priznajo, da jim vse polzi z rok in da ne sfolgajo scene!?

  • stela 14:45 05.avgust 2012.

    Ojoj no....mogoče ja mogoče ne...kot otrok, no.....In, btw....katja matko je kdo??

  • dragec 09:51 07.avgust 2012.

    Sak tudi ta Haidi nima pameti.

  • Jaka Marinšek 13:08 07.avgust 2012.

    ma ja no... koji faktor pa je en Breznik. tolk dobr pa tud ne zgleda... in lepotice z njegovega domnevnega spiska... ajme. Alenka Gotar, Katja Matko (Kdo že??? )

  • millenium 17:30 05.avgust 2012.

    no, no... nevoščljivci... slabši ste od najbolj opravljivih žensk!

  • leonardo 16:29 05.avgust 2012.

    Ne poznam. Se je že kdaj oglasil, ali samo spi po ljubezenski noči s to bejbo, ha,ha,ha.?Mislim spi v parlamentu!!!

  • kapibara 10:29 06.avgust 2012.

    - Sem čisto Zgrožen...- pa ne zako,ker naj bi baje mogoče NE-ja imel celo to ,sanjajočo šanso, spat s to res dobro BABO..!!- ampak zato , ker sem zvedu za še enga modela ,ki PA JE !! poslanec, ...prikaži več pa nobene koristi od njega..!! - Upam da ne za dolgo..bo zopet potonu v annomus-a..

  • izvedenec 15:17 05.avgust 2012.

    a se ta poslanec lahko pohvali s kakšnim uspehom, zaradi katerega je bil izvoljen??

  • rogg 15:57 05.avgust 2012.

    Prase se naslanja z našim denarjem...

  • dragec 12:36 06.avgust 2012.

    ma daj, naš Breznik - veliki "jebač". ha ..ha... ha...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.