Slovenija
21272 ogledov

Poslanec trdi, da ima diplomo zagrebške fakultete, tam pravijo, da to ne drži

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 00:04 19.marec 2021.

    Če kdo spremlja razprave v parlamentu, itak ve, da večina parlamentarcev v praksi ne zadostuje kriterijem, ki so na nivoju osnovne šole..Za vsako čistilko zahtevajo nek nivo izobrazbe...v parlamentu tega ni...in posledično nas lahko vodi vsak bedak ali psihopat, ki ...prikaži več ima "pet minut časa"..

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 22:16 18.marec 2021.

    Dajte no, to pa res ni nobeno presenečenje, če se našega politika ujame s ponarejeno diplomo.

  • jakec1575 00:40 19.marec 2021.

    Moji dragi Slovenci in slovenski državljani, po 30 letih države, se ne bi smele vec pojavljati taksne zgodbe oz. bi morale biti ze zdavnaj passe. Vprasati se moramo, volivci. Mi smo krivi. mi to volimo. za nivo kopriv smo krivi ...prikaži več mi. in slabo seme ter izbor.

  • minimaxi 22:30 18.marec 2021.

    Simonoviča ali Simonovića hitro zapušča spomin...jaz točni vem kateri datum je bil, ko sem se ga napil, pa čik pokadil in kdaj sem ga prvič namoči. Pa je od tega že miljon let

  • sam1 20:55 18.marec 2021.

    Pri njem je sumnjiva črnogradnja,pridobitev diplome,sodelovsnje v stranki,ki ji je obljubil pripadnost in katere član je,ampak za enkrat se bodo vsi problemi nekampometli,samo z glavco bo moral še bolj nekomu kimati-potem pa tako ali tako v zgodovino politične dejavnosti.....

  • Kirka 09:18 19.marec 2021.

    "Zakaj se vtikate v moje zasebno življenje?" Ta je najboljša, ha,ha...

  • gregor96 08:14 19.marec 2021.

    podgana mala umazana

  • rd2dmk2 09:16 19.marec 2021.

    počasi, počasi, ustavte konje, saj je gospod obljubil da bo prinesel dokaze. mal bo trajal , saj mr Bing ima te dni velik dela, ampak bo...

  • povratnikvamjebevsepospisku 09:56 19.marec 2021.

    1/2 d.z. je ponarejenega. sami goljufi in prevaranti

  • dare326 11:43 19.marec 2021.

    HRčki pravijo, da je naredil 22 izpitov na višji šoli, se pravi, vse. Zakaj naj ne bi diplomiral, če je naredil vse izpite?

  • mirror 21:28 18.marec 2021.

    Precej naših starejših politikov je "doktoriralo" v Zagrebu, Sarajevu in Beogradu, samo njih se ne preiskuje, ker so naši. Če se Simonović ne bi obrnil proti Erjavcu, bi brez težav legaliziral črno gradnjo, pa tudi izobrazbe mu ne bi preiskovali.

    • Avatar Leon
      Leon 07:31 19.marec 2021.

      Ali pa v Pristhini ?

    • Avatar Leon
      Leon 07:42 19.marec 2021.

      Kumrovški diplomanti se nič ne omenjajo . Potem bi se parlament izpraznil in bi imeli samo hisnika zaposlenega.

  • Plavi-mil 07:34 19.marec 2021.

    Ko im Carlova prste vmes, se resnično vprašaš, kaj je res in kaj ni, ali se spet dela nova afera, ker g. Simonovič ne popusti levičarjem .

    • Janez_53 09:57 19.marec 2021.

      Bukselj, mu je Carlova vzela dokazila o izobrazbi??? A si res toliko zabit, da ne ločiš vzroka in posledic??? Kretenizem, ki veje iz takšnih komentarjev kot je tvoj, pove vse o tebi, ki očitno v svojem velikem vodji vidiš odrešenika!

    • Plavi-mil 09:59 19.marec 2021.

      Ne, Carlova je "vrhunska" novinarka, katera dela "afere" za vas.

  • Baraba1952 21:41 18.marec 2021.

    Važno je ,da je g.Šarec dr.drveni nauka

    • Janez_53 23:05 18.marec 2021.

      Baraba nevoščljiva (nisem kriv, če imaš takšno ime), Šarec se vsaj ne ponaša s ponarejenimi dokumenti!

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 00:08 19.marec 2021.

      Šarec je diplomirani novinar, ker mu lesarstvo očitno res ni šlo...Je pa problem, da nas sedaj vodijo takšni kot v tisti risanki "Pat in Mat"...Torej JJ in Hojsika..

    • gregor96 08:20 19.marec 2021.

      tak komentar je seveda primeren samo od nekoga, ki ima IQ enak št. noge

    • mirror 08:30 19.marec 2021.

      Če Šarca poslušaš, kako se trudi in govori v knjižni slovenščini kot prvošolček.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.