Slovenija
29098 ogledov

To je glede odpiranja lokalov in teras povedal Janez Janša

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toni 14:06 01.marec 2021.

    Ne poznam države v Evropi, ki bi tako manipulirala s številom okuženih in bi zato imela podobno povprečno število okužb na dan kot mi in bi imela gostinske lokale odprte.

    • titty 14:12 01.marec 2021.

      Jaz pa ne poznam države v Evropi, ki bi imela tako nesposobno vlado, katere ukrepi so popolnoma neprimerni, nepotrebni in očitno ne zaležejo v boju proti covidu. Policijska ura, prehajanje regijskih mej (čeprav je bilo rečeno, da regij ni več ...prikaži več in se vse izvaja na ravni države) sta le dva izmed kopice neučinkovitih ukrepov. Potovanja v tujino so pa dovoljena in ob povratku NI karantene! Če to ni adijo pamet!

  • Avatar olor
    olor 14:17 01.marec 2021.

    Še dobro da ni omenil četrtega vala, ne bo pa dolgo ko ga bo. Kar se pa tiče kockastih je pa tako kakor oni hočejo, jih imajo pod 100 okuženih, samo da se gostinska dejavnost odpira.

  • Avatar Leon
    Leon 14:32 01.marec 2021.

    Janša. "Je pa res, da je gostinstvo, hkrati s turistično branžo med najbolj prizadetimi. Velik delež pomoči gre tej panogi. Nihče ni brez pomoči, je pa seveda nekaj drugega, če lahko delaš in se razvijaš, kot da si odvisen od ...prikaži več državne pomoči ter ne veš, koliko časa bo to še trajalo. Na Brdu terasa dela NON STOP .

    • dare326 17:26 01.marec 2021.

      Tovarniške menze tudi delajo non-stop. Saj si to mislil?

    • janez864 18:33 01.marec 2021.

      Ja ampak tisto na Brdu ni tovarniška menza. Za vladno sodrgo mora biti precej bolj fino.

  • JZekspert 15:06 01.marec 2021.

    Kdo sploh še resno jemlje tega izpričanega patološkega lažnivca in (po krivici) prosto hodečega in blebetajočega kriminalca? ''Za zdravje'' gre - nam govori, srednje šole so zaprte skoraj eno leto, zaprti smo bili dolgo v občine, zahtevali so nošenje mask ...prikaži več celo na prostem, 4 mesece imamo neprekinjeno policijsko uro, trafike=prodajalne cigaret (predvidljivih 3.600 mrtvih vsako leto) so bile zaprte vsega dva dni(!!)- do prvega klica lobistov. Aja, Janez in Zdravko pa beli noski rešujejo življenja!

  • marko775 16:21 01.marec 2021.

    Rabi epidemijo kot Sahara vodo.

  • Markusss 14:12 01.marec 2021.

    Niso vsi dobili pomoči...ker niso vsi izpolnili pogoje...ampak vseeno so bli prisiljeni zapret!!! In to ni fer...ali pomagaš vsi v to krizo, ali noben!!! Na zalost ta vlada res ni sposobna!!!🤬🤬🤬

  • Avatar Leon
    Leon 14:28 01.marec 2021.

    Pravni mreži za varstvo demokracije (PMVD), ki je bila ustanovljena z namenom zmanjšanja razlik v razpoložljivih finančnih in pravnih sredstvih med državo in posamezniki, ki naj bi bili nepravično kaznovani. Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/visoke-globe-so-relativno-uspesne-ker-bolijo-362545 - www.zurnal24.si

    • Avatar Leon
      Leon 14:29 01.marec 2021.

      Bolnik in njegove blodnje !

    • Avatar Leon
      Leon 14:30 01.marec 2021.

      Napačen komentar sem prilepil ! Sorry .

  • fazan2021 19:36 01.marec 2021.

    Pa kje ste liderji novih strank, s polno obljub, da ne organizirate vse slovenske vstaje? Brez organizacije ne bo nič. A samo čakate na udobnih foteljčkih na volitve in na pogačo? Ne, ne bo šlo. Kdor želi vladati, si bo ...prikaži več moral to zaslužiti, pa tudi s krvjo, če bo potrebno. Svoboda je včasih zelo draga. Torej? Liderji? Haloooo???? Mi čakamo in smo pripravljeni.

    • Mesija_se_vraca 19:41 01.marec 2021.

      Iz varnega zavetja je lažje pametovat. Do sedaj jim je uspevalo. Res sramota, da so vsi potuhnjeni, kot hijene.

  • rd2dmk2 23:13 01.marec 2021.

    res mi ni j asno kaj vam tolk manjkajo oštarije . meni čist nič. kafe illy si doma sam skuham , pardon lažem, naredi mi ga mašina. tkole, kolk so oštarije zaprte, ste tolk pršparal da si tud vi jo ...prikaži večjo lahk omislite. pa še cigaro si lahk v miru privoščim zraven kave. vreme je toplo, sonce sije, žar je že zakurjen, pir je v hladilniku, meso je v paci, Yamaha je ogreta, Danijela pa že priporoča : kapučino in dupla loza...... res ne vem, kaj se prdušate. kdo pa sploh še šmirgla ukrepe in korono ?

    • ales7 08:49 02.marec 2021.

      To je šolski primer egoizma, kaj jamrate saj meni ni nič hudega. A si mogoče pomislil, da je gostinstvo gospodarska dejavnost kjer je zaposlenih ogromno ljudi, ki so trenutno odrezani od eksistence in razvoja.

    • rd2dmk2 09:34 02.marec 2021.

      aleš7, če kateremu od dostincev gre hudo, v SLO je ogromno zaraščene zemlje in naj se loti kmetovanja. pri nas manjka hrane od medu naprej. po drugi strani pa ne pozabit, da gostinci lepo spijo, Mcdonalds pa dela. ini tudi ...prikaži več tekstilna industrija zaposluje delavce, pa kje so Mura, Labod, Polzela.. no kje ?in še tole. imamo produkte bleda. hura. mamo blejski kafe in imamo blejski sir . sir narjen v italiji, kafe pa uvožen od ohoho. pa nej gostinci se naučijo sir delat,če že krave nočjo past.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 21:40 01.marec 2021.

    Gostilne zaprte, dijake po nekajmesečnem zaprtju nujno v šole, za striženje psa se mora testirati lastnik in še in še enih nebuloz, namesto, da bi se počakalo, da se vidi kaj smo, če sploh kaj, pridelali med počitnicami. Potem pa ...prikaži več naj se na novo sprejema ukrepa oz opušča.

  • Marofar 21:26 01.marec 2021.

    Tisti k vreme v to sanje naj ostane doma ne hodit v službo ne v trgovino skratka nikamor bulte v tv in nehajte težit nam k ne verjamemo.

  • kapibara 15:16 01.marec 2021.

    Lokali do sedaj goljufali s % prometom.. Zahtevajo pa pomoč držav-e na resnični promet

  • Solton 14:33 01.marec 2021.

    najbolje bi bilo, da se lokali nikoli več ne odprejo.

    • Toni 15:42 01.marec 2021.

      Samo še za Počivalška in bando!

    • janez864 18:35 01.marec 2021.

      Solton je že brez pijače dovolj nor.

    • fazan2021 19:37 01.marec 2021.

      Bolje, da ne ker jih boš dobil po pički, da ne boš vedel kako se pišeš.

  • Solton 14:48 01.marec 2021.

    komplet vse zapret, razen najnujnejših trgovin s hrano, pa omejitev gibanja na 50 m od doma.

    • Toni 15:42 01.marec 2021.

      Če ti paše, lahko to izvajaš brez da ti kdo zapove!

    • Solton 16:00 01.marec 2021.

      seveda, ampak tebi in ostalim bodo pa tako zapovedali in moral boš ubogati, če ne bojo pa kazni zapele, al pa še kaj hujšega.

    • janez864 18:39 01.marec 2021.

      Solton a boš ti eksekutor streljanja neubogljivih pri velikem umu Hojsku.

    • Toni 19:20 01.marec 2021.

      Pozabi! Jaz se ravnam po svoji pameti in vesti. To je nekaj kar ta vlada nima.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.