Slovenija
13358 ogledov

Takšne predloge za zaostrovanje je posvetovalna skupina poslala vladi

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:02 04.januar 2022.

    Vsi ti predlogi so brezpredmetni ker bo že jutri govorila drugače. Naslednjih 14 dni bo ključnih, se še spomnite tega?

  • Avatar pantani
    pantani 10:14 04.januar 2022.

    Grožnje ni več...Prehlad?...Ne me basat s takimi...Nobena pretresanja in stresanja niso potrebna...PCT stran!...Najbolje kar jutri...Ker je nateg...Vse ukrepe stran...Ker so enako nateg...Stran maske,teste in cepiva...Ničemur ne koristijo...So smeti,ki spadajo samo v smeti in nikamor drugam...Toda vse to morajo ukiniti najprej ...prikaži več ljudje!...Od Vas,ki ste vse to sprejeli in podprli, je odvisno,kdaj bo tega konec...Mi,ki tega nismo sprejeli,smo utišani,odstavljeni,izbrisani,ter izolirani...

    • Avatar pantani
      pantani 10:15 04.januar 2022.

      ...Od daleč opazujemo Vaše sebične in maloumne odločitve,zaradi katerih mi,covid kriminalci,ki smo preveč zdravi in normalni,izgubljamo službe,odnose in ostalo,ker nas popolnoma brez slabe vesti ravno Vi,pridni in ubogljivi, držite na relaciji dom-živilska trgovina-lekarna že pet mesecev!...Kdo,ali Kaj si mislite,da ste?...Sramota,da ...prikaži več je družba takšno abotnost normalizirala!!!

  • Luksi 10:51 04.januar 2022.

    Naslov je napačen, pravilen bi bil: Takšne predloge je vlada naročila pri strokovni skupini

  • rd2dmk2 10:04 04.januar 2022.

    "težko je napovedati kaj bo prinesla različica omikron" gospa zajame sapo in napove hudo bo, najhuje bo, bolnišnice bodo polne, ljudje bodo umirali, dohtarji bodo morali MAlLOdelati ( še največ dela bodo imeli z štetjem penezov ), grozno, bo karanteno ...prikaži več vsi, .. ma dejte nehajte noreti butaste butare. dva stavka ne morete izustit da sami se be ne spodnijate, v enem pojma nimate v drugem pa napovedujete sodni dan. pejte mal na Zanzibar , pa tam sekirajte makaje in podobne primerke, nam pa mir dajte.

  • Timothy_Rodriquez 10:05 04.januar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 09:11 04.januar 2022.

    Omikrona ne boste ustavili s karanteno, še manj s cepljenjem...In zakaj bi se borili proti Omikronu, če ta ne obremenjuje bolnišnic ?!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.