Zdravje
22029 ogledov

Posvetovalna skupina sprejela pomembno odločitev

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • suineg7878 13:09 03.september 2021.

    Hvala ga. Beobitch! Procepilci si sedaj lahko tezo, da se moramo cepit vsi, da zascitimo imunooslabele in imunokompromitirane vtaknejo v rit. :) Jeseni/pozimi ko bodo zaceli cepljeni umirati se v vecjem stevilu, to ne bodo vec cepljeni, ker bo za ...prikaži več C veljal le tisti s tremi dozami. Statistika je zelo ohlapna "veda". :) Seveda bomo za te "necepljene" smrti krivi necepljeni.

  • Ender3 15:14 03.september 2021.

    Prihaja čas, ko bomo morali državljani prevzeti odločitev, da ti nesposobni strokovno politični vladi odvzamemo pravico odločanja.

  • eminenca 13:47 03.september 2021.

    "poživitveni odmerek" ... ja, hvala ker sem ovca, ti skuštrana čarovnica pa navadn a koza ... evo živali smo ... to ni res kako se delajo norca iz nas, kriminal

    • krnekina12 15:34 03.september 2021.

      "evo živali smo" ...says antivaxer and takes a horse dewormer. xD

    • Ender3 17:41 03.september 2021.

      krnekina12, kakšna močna izjava, pravo razodetje tvojega uma.

    • eminenca 20:56 03.september 2021.

      pa jest mam dost tega nategovnja , cepil sem sem zato, da bi čimprej crknu, kaj vam ni jasno ... evo to je razlog, ... naj me že enkat ubijejo, , če bi bil v afganistanu , dobi saj šus, ...prikaži več tukaj pa še tega ne ... žalostno, sami hinavci in bleferji

  • rd2dmk2 15:43 03.september 2021.

    dobr-- poživitveni odmerek.. se mal smešno sliš.. da vas malo poživi.. a že umirate , al kaj ? sedaj pa resno, smo v devetem mesecu leta kristosovega 2021, pa rabite že tretji odmerek, kolk do konca leta? pa še za ...prikaži veča gripo, pa kaj bi še radi : hpv, pa... ampak par let nazaj, je bilo za gripo čist dovolj EN SAM za čez let.. pa dragi cepilci vas spomnim na tole svarilo.. diler vam tud da doze zastonj, dokler ne postanete ODVISNI...pa lep dan vam želim in srečno.

  • Avatar jate
    jate 16:21 03.september 2021.

    posvetovalna skupina,hahaha...ma ke burleske

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.