Zdravje
1396 ogledov

Posvetovalna skupina za cepljenje sprejela novo odločitev glede AstraZenece

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Luksi 23:03 12.april 2021.

    Vlada namerava v roku 2 let za opremo vojske in policije zapraviti ogromno denarja, za dobra cepiva je pa škoda. Mislim, da je skrajni čas, da se poslovijo.

  • jakec1575 00:10 13.april 2021.

    vlada je velik problem, ce delovnemu ljudstvu, ki bo zivelo se 50 let ponudi najcenejse cepivo.

  • Avatar jate
    jate 00:22 13.april 2021.

    kaj tisti ,ki imajo probleme z žilami itd.kaj a naj kar riknejo ,če dobijo krvne strdke??prvo naj mi nakažejo 5 miljonov e, če preživim jim jih takoj vrnem ,če ne pa bo ostalo mojim otrokom se ne sekiram,"lišo"ne bodo šli ...prikaži več skozi..ni mi jasno ,da tisti,ki so umrli zaradi zapletov po ceplenju svojci so kar mirni tihi itd.kaj a jim je vseeno al kaj?jih ne štekam..ma..

  • Friderik1950 07:27 13.april 2021.

    To je najbrž že peta ali šesta različna odločitev neke strokovne komisije o AZ. Pomeni, da skupina ne ve nič, čisto nič. Odloča se na podlagi števila nabav oziroma ostanka cepiva in na podlagi denarno politično strokovnih ocen Evropskih institucij ...prikaži večcij pri tem pa popolnoma ignorira odločenost prebivalstva. Beda od bede strokovno politično denarne skupine. Beda od bede.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.