Svet
8875 ogledov

Potovanja po EU že po prvem odmerku cepiva

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marko345 16:25 21.maj 2021.

    Danes sem šel v Avstrijo. S seboj sem imel potrdilo o cepljenju, elektronsko prijavo kam bom šel ter osebno izkaznico. Vse to sem moral pokazati na Avstrijski carini. V Celovcu narod v trumah sedi pred in v gostilnah- brez mask, ...prikaži več, nobene razdalje so pa bolj okuženi kot Slovenci. Ko sem se vraćal je Avstrijec pred menoj našo mejo prećkal brez papirjev, ker na naši meji ni NIKOGAR. Torej Slovenska vlada dovoli, da nas tujci namerno okožujejo, kar predstavlja za to vlado kaznivo dejanje.

  • igorgeus 17:37 21.maj 2021.

    KOga briga, ce sirijo virus, glavno, da so cepljeni

    • marko345 19:48 21.maj 2021.

      Kdo pa pravi da so cepljeni,širjenje virusa iz tujine oz preprečitev širjenja v Slovenijo pa je osnovna dolžnost vlade.Ta vlada tega evidentno ne poćne, zato bi jo moral Pahor pozvati k odsopu, ter predlagati kazensko preiskavo za zlodelo vlade.

  • JZekspert 20:09 21.maj 2021.

    Ti si bolnik. Cepi se 1000x, če želiš, druge pa pusti pri miru, ker se v veliki večini ne želijo cepit, a RAZUMEEEEEŠ????

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.