Magazin /magazin/vip
25297 ogledov

Marka Potrča na Hrvaškem napadli: Želel me je zrušiti

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 07:46 28.junij 2022.

    kolesarji imajo problem. mislijo da na cesti jih ni. ker imajo samo dva kolesa se nikjer ne pozna njihova prisotnost. pa se zelo. ni problem da se pelje po cesti. problem je ker se pred križiščem ne usatvi in spusti ...prikaži večti vozila na prednosti cesti, ker, ja se jest nisem čist nič napoto. če smo dva v štric pa 5 na uro pa gremo na izlet od jesenic v kranjsko goro. ja pa telefon zvoni, čaki se bom ustavil sred ceste na ovinku pa se pogovoril. sem kolesar in sem šofer in vem kdaj sem eno in kdajdrugo

    • blayo 11:48 28.junij 2022.

      Ne, ravno avtomobilisti imajo problem, ker mislijo da so kolesarji nevidni in lahko pelješ mimo njih na 5 cm oziroma saj se bodo že oni umaknili, ker se lažje. Z Jesenic v Kranjsko gre lepa kolesarska pot ampak to ne ...prikaži več daje voznikom avtomobilov mandata, da tistega kolesarja, ki ni šel na to kolesarsko pot, enostavno povozijo.

    • rd2dmk2 13:38 28.junij 2022.

      blayo, imaš prav, samo na hrušici je znak prepoved vožnje za kolesarje. znak stoji.. čudno da ga jest šofer avta vidim, kolesar pa ne.. če smo že ravno pri cesti od jesenic do kr. gore.

    • blayo 18:43 28.junij 2022.

      Pokličeš policijo, se bodo oni z njim ukvarjali, ker če ga boš povozil se bodo s tabo.

  • Avatar pantani
    pantani 07:24 28.junij 2022.

    Še več je takih po Slovenskih cestah, na žalost se ne ali nočejo zavedati svojih nevarnih in primitivnih dejanj!!!

    • Avatar pantani
      pantani 11:35 28.junij 2022.

      V vednost,moj komentar se nanaša na voznike avtomobilov!!!

  • Majazmaja 09:43 28.junij 2022.

    Oooo, lej ga, Potrča! Že dolgo ni bilo ničesar o njem! Kaj pa nasprotna stran meni o dogodku? Je tale steroidko poklical policijo, glede na to, da se ga je 66-letnik lotil s pestmi? Ne? Je prepričan, da je dogodek ...prikaži več resničen in ne plod njegove s steroidi prepojene buče?

  • Vrtnica 09:56 28.junij 2022.

    Ta članek jemljem z rezervo.

  • munja 12:39 28.junij 2022.

    Najbolje je, da greš kolesarit na Švedsko, tam je vse drugače, vse boljše, vse slajše, vse oh in sploh. Kaj sploh delaš na Hrvaškem?? Si res en potrčko.

  • Luksi 09:06 28.junij 2022.

    Po vsej verjetnosti je bila ob cesti kolesarska steza, ampak je raje oviral promet, na tistega gospoda se pa ni spravil, ker se je to zgodilo pred polnim lokalom in bi verjetno on dobil kakšno okoli kepe, samo to so ...prikaži več pisuni pozabili omeniti

    • blayo 11:43 28.junij 2022.

      Kolesarska steza na Hrvaškem? Oviral promet? Prej ga je oni na skuterju. Če nekdo ovira promet se pokliče policijo, bo ona uredila, ni treba oviralca na mestu ubiti.

    • Luksi 14:00 28.junij 2022.

      Tudi Hrvaška pozna kolesarske steze in nekaj je celo zelo lepo urejenih. Sem pa tudi sam že doživel na Hrvaškem, da se je prepotenten biciklist pred mano vozil nekaj kilometrov po sredi voznega pasu, vzporedno pa kolesarska steza. Ko mi ...prikaži več ga je končno uspelo prehiteti sem pač sproti steklo pral, pa se je nekaj bunil za mano, ko ga je zalilo...

    • blayo 18:50 28.junij 2022.

      Ne sodi vseh kolesarjev po enem kretenu. Drugače pa v čem je problem da se je po sredi voznega pasu vozil? Itak ga moraš ti prehitet po nasprotnem oziroma sesednjem pasu. Vem, ti bi rad peljal mimo, ker si misliš ...prikaži več "Umakni se mi, saj ne rabiš toliko placa!". Če cesta recimo nima urejenih bankin se jaz tudi po sredi voznega pasu vozim.

    • blayo 18:50 28.junij 2022.

      S tem prisilim šoferje, da zmanjšajo hitrost in me prehitijo po nasprotnem voznem pasu. Če bi se umikal na rob cestišča bi jih v bistvu opogumil za vožnjo mimo z nezmanjšano hitrostjo, s čimer bi ogrozil samega sebe.

  • blayo 11:41 28.junij 2022.

    Kje je Vili Resnik? On ve kako se postopa v takšnih situacijah... vsi bežijo pred njim 🤣

  • Svobodnež 18:37 28.junij 2022.

    To je ena plat zgodbe. Potrčeva.

  • jakec1575 13:07 28.junij 2022.

    kolesarji delajo zastoje. ta je res dalmatinsko bosanska. Hrvata utišaš tako, da mu vrzeš pod kolesa 10 € in mu rečeš. Evo. a bo dovolj za nic dela?

  • blayo 11:51 28.junij 2022.

    Take, kot je ta voznik skuterja slej kot prej sreča karma. Tako kot je unega penzjonerja v avtu v Kijevi, ki ga je tank povozil. Verjetno si je tankist mislil: "Kaj zdaj tukaj oviraš promet?", in se enostavno zapeljal čez njega 🤣🤣

    • timja 11:57 28.junij 2022.

      ukrajinski tankist- ne pozabi omeniti

    • blayo 12:07 28.junij 2022.

      To bodo rusofili verjetno omenili, tako da meni ni treba 🤣

    • timja 13:36 28.junij 2022.

      ukronacisteki pa molčijo

    • Cefur 09:30 29.junij 2022.

      Take kot je potrč že doleteva karma, kokr ma dolg gobc se nebi nič čudu da nekdo trči v potrča😂

    • blayo 10:06 29.junij 2022.

      timja, ne vem zakaj bi v temi o Potrču kdo komentiral rusko ukrajinski konflikt. Strela-10 ki je nalašč zapeljala v avto je bila lahko ruska ali pa ukrajinska provokacija (ne vemo, ker ne vemo kdo jo je šofiral in kakšna ...prikaži več oziroma čigava navodila je imel). Bistvo je kar sem napisal in sicer, da če si močnejši še ne pomeni, da imaš prednost oziroma kakršnokoli pravico, da s ceste izrineš šibkejšega, pa tudi če ta krši prometne predpise.

    • timja 16:35 29.junij 2022.

      en blayo je komentiral tank v ukrajini, če se še spomni...na blesavo pitanje blesav odg..so rekli nekoč v...

    • blayo 10:29 30.junij 2022.

      Prvič, ničesar nisem spraševal, drugič tvoj rek velja samo na balkanu, antipol temu reku pa se glasi... there's no stupid questions, only stupid answers. Tretje pa primerjava je bila na mestu... tank je za hec zapeljal na avto, samo zato ...prikaži več ker je močnejši in ker je tankist vedel, da mu za to ne bo treba odgovarjat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.