Šport /sport/kosarka
16596 ogledov

Potrditev iz NBA: Luka in njegov veliki prijatelj blizu ponovnega sodelovanja

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 13:07 19.julij 2021.

    V tisti ekipi je bil motor in glavni trenerjev sodelavec Goran Dragič, ne Dončič. Ko je ekipa crkavala, je poganjal in spodbujal Dragič, to nam še najbolj manjka v sedanji ekipi.

  • Ana_Jenkins 13:51 19.julij 2021.

    V zadnjih 4 tednih sem prejel 27346 EUR od dela s krajšim delovnim časom od doma. To službo sem dobil pred dvema mesecema in v prvem mesecu sem brez spletnih izkušenj prejel 20569 EUR. ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • luka115 07:14 20.julij 2021.

    Tako je : Goran Dragič je bil vodja na terenu, na klopi, med time-outi ...vsepovsod. V ekipo je prinesel kemijo, prijateljstvo in kvaliteto in virtuoznost na parketu. Sedaj je v tej vlogi Luka...vse OK, sam Kokoškov pa rezen s SLO ...prikaži več na EP ni NIKJER zmagal NIČ ...U Sunsih - katastrofa, u Turčiji podobno , v Beogradu - nacionalna katastrofa. Človek nima karizme vodje, mogoče je dober analitičar v pozadini...to pa je mogoče tudi vse ....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.