Zdravje
108443 ogledov

Potrjeni novi stranski učinki cepiva

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dani5 21:24 06.avgust 2021.

    Nič novega, počasi curljajo zgodbice, na katere so opozarjali svetovno kredibilni znanstveniki.

  • rd2dmk2 22:08 06.avgust 2021.

    kdor je cepljen je zaščiten, kaj ga vse briga. kdor ni cepljen , nosi sam vse posledice, tako kot za cigaretni dim, azbestozo, PCB, So2,Pb, zlom roke, viskok holesterol, okvaro jeter, mehkega tiča in pomarančno kožo na stegnih. Ampak, jest ...prikaži večst sem zdej zdrav in lahko samo zbolim za c-19, če sem pa cepljen, pa lahko zbolim za c-19 in pa še stranskimi učinki cepiva. če zbolim za c-19, se zelo (po)trudijo, da me pozdravijo, če dobim stranske učinke...te ne poznamo.

  • Friderik1950 06:29 07.avgust 2021.

    Sam sem cepljen z Moderno in se mi tudi pojavljajo občasni glavoboli, težke noge, nenadni skoki pritiska in omotica. Na Hrvaškem baje potekajo veliki anticepilni protesti, PREDVSEM ZARADI NAMERAVANEGA CEPLJENJA OTROK, neka zdravnica pa baje venomer v medijih razlaga, da ...prikaži več da cepiva skrajšajo življensko dobo za štiri do pet let, - tako mi pač razlaga gradbeni delavec ki dela pri nas. Pravi, da bo s tem kovidom še velika pizd..ija. Lahko, da pa se tudi moti, jebi ga sad.

  • mph2 21:28 06.avgust 2021.

    Malenkost v primerjavi s stranskimi učinki covida. Tam vedno več študij ugotavlja tudi dalj časa trajajoče posledice tudi v primeru blagih primerov. Kdo ve kaj vse se bo še tam odkrilo.

  • bobubob 20:22 09.avgust 2021.

    Uspešno množično klinično preizkušanje genske terapije na človeški rasi. Izgleda, da so laboratorijske miši uspešno sklenile sporazum z zunajzemeljsko inteligenco in se s tem rešile vloge testnih objektov...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.