Slovenija /slovenija/crna-kronika
26 ogledov

Povozil uslužbenko cestninske postaje

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • trimix 00:02 18.februar 2012.

    no zdaj se pa se ti brihta malo zamisli:1. sploh ni jasno koliko dejanska omejitev na obmocju hisic je ( 40 ali 60) in iz prakse domnevam da je pripeljal okoli 80 kar je povsem ok za preckanje tiste ...prikaži več zoozitve ki itak po nepotrebnem tam stoji2. Pogovarjamo se o AC kjer po nobenem kljucu pesec nima kaj skakt po cestiscu (ne! niti v zozitvi ne in ne! niti usluzbenka DARSA ne) in ce se ze spravi nekdo tam preckat cesto je ta isti tisti , ki se mora prepricat kako in kdaj to pocne da ne ogroza sebe in drugih pri tem...

  • Žurnalček 17:22 18.februar 2012.

    Če ni sposobna prečkati pasu širine 2,75 m, potem tudi ni še za kaj drugega. Zgleda vseeno , da bi pred zaposlitvijo , kandidati za kasirce morali na psiho in fizio teste.

  • raviotar 22:02 18.februar 2012.

    Žal mi je punce, vendar se strinjam s trimix. Malce dvomim, da je voznik pripeljal s 120 km/h, namreč pri vsem mojem stažu (ogromno krat se peljem čez te cestninske ovire), še nisem opazila, da bi kateri s tako visoko ...prikaži več hitrostjo jo prevozil. Nadalje, avto je velika reč in težko ga spregledaš in tudi približno hitrost potovanja lahko na uč oceniš. In to je stvar, na katero bi nekdo, ki je prisiljen prečkati in s tem kršiti zakonodajo!!!, pač moral biti pozoren. In kle verjetno ni bilo ravno tako, najbrž ane? Ne glede na moje mnenje, pa želim punci čimboljše in hitrejše okrevanje.

  • trimix 22:26 17.februar 2012.

    in seveda bo kriv voznik?

  • Niko_K_ 22:43 17.februar 2012.

    19 letna. To je pa meni padlo v oči.Kako se pri 19 letih dobi službo na DARSu (tudi preko študenta)?PREKO V E Z ! ! !

  • Niko_K_ 00:38 18.februar 2012.

    Če je hudobija zate to, da če človeka moti nepotizem, potem ti res ni pomoči in vemo zakaj je v tako veliko zadnjici naša država!

  • Žurnalček 17:20 18.februar 2012.

    A jo je pol povozil z vezo ?

  • šef 18:39 18.februar 2012.

    rad bi tebe vidu,avti šibajo mim 50,60,70,80,90,100km ti pa prečkaj ka si bolj sposoben,če bi 40km se pelal nebi blo tak hudo

  • motorcki 14:40 19.februar 2012.

    nezaslišano je,da se čez cestninske postaje vozi 100 km/h.Še dobro,da je punca preživela.Srečo okrevanje ji želim.

  • Žurnalček 15:52 19.februar 2012.

    V SVOJO kabino se gre lepo od hišice do hišice , ne pa po sredin AC. La kaj Ssimislijo , da se pa oni lahko špancirajo po AC . Mi jo plačujemo , da na njih ni ne divjih , ...prikaži več ne domačih živali, ne traktorjev in ne kolesarjev ŠE NAJMANJ PA PEŠCEV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

  • šef 17:41 19.februar 2012.

    poznaš pregovor kdor drugemu jamo koplje .......ne smeš pametvat preveč, cestišče med kabinami je 3m in najširje 5,5m in ti stopiš iza kabine direkt na cestišče

  • šef 17:47 19.februar 2012.

    pridi da boš jih naučil ka vse obvladaš Pa to ni AC ampak priključek na AC

  • netopir 23:22 25.marec 2012.

    O ti žurnalček....kako se bi tebi zdelo...ko bi tvojega znanca tako povozil avto....s tako hitrostijo....hudo...kako je šele temu dekletu ko to bere...postavi se enkrat na eno cestninsko postajo...pa opazuj...kako se mi uporabniki vozimo....

  • netopir 23:24 25.marec 2012.

    najprej pojdi ti...skrajni čas bi bil...

  • nergač 10:31 18.februar 2012.

    Vedel sem, da se bo to zgodilo prej ali slej. Uslužbenci Darsa so pač prisiljeni v tisto čudno skakanje od barikade do barikade , kar sem velikokrat videl sam in ob kulturi voznikov, ki jo poznamo vsi, je bilo to ...prikaži več pričakovati...Uboga punca, pri 19-ih pač nimaš zadosti izkušenj za tisti smrtni ples med vratci in to bi se lahko zgodilo vsakemu, ki bi bil prisiljen v tisto Darsovo skakanje med boksi. Sicer pa me zanima, kaj je na to skakanje rekel varnostni inženir pri Darsu ali pa kakšen inšpektor za varnost pri delu, li tako radi pišejo razne odločbe in ocene o vernosti na delovnem mestu. Saj vem, nič nista rekla, ker je tukaj posredi "višji interes."

  • šef 09:40 19.februar 2012.

    24ur.com/novice/.../skozi-cestninsko-postajo-153-na-uro.ht... ko praviš da ne gre,pridi enkrat na cestnino ko bodo merili pa boš presenečena koliko jih bodo ustavili v eni urisshitrost 70,80,90,100....

  • smeško 13:52 29.maj 2012.

    ti pa zihr veš, da je blo dekle na mobitelu ane? tko kot je že napisal šef, netopir in maticc postavi se enkrat na cestninsko postajo in opazuj kako avti drvijo mimo. Pa pomojem tudi ti čez cestnino ne voziš ...prikaži več 40, ker potem ne bi takih komentarjev ne bi pisal.

  • Maticc 23:25 17.februar 2012.

    Madona, kako ste vsi brihtni!3/4 Darsa predstavljamo študentje, ker bo sistem cestninenja kmalu šel v pozabo in se lažje rešijo nas, kot pa redno zaposlenih.In pa še: punca ni bila popolnoma nič kriva, kriv je - da, ...prikaži več VOZNIK, ki se je območju omejene hitrosti pripeljal z 2x preveliko hitrostjo.Bedna lokalna mentaliteta pač ustvarja privoščljivost in hudbnost, kakršno odsevata pristona komentarja: upam da niste tako dosledni tudi takrat, ko se bo šlo za vas.

  • šef 14:39 18.februar 2012.

    Zdaj smo spet vsi pametni, velik jih sploh ne ve kako to zgleda. Prvič to se ni zgodilo na AC ampak na priključku na AC,kjer stoji CP Krško omejitev je 40KM(Ko stoji tam policija se peljajo 20KM,drugače pa gas) Uslužbenci ...prikaži veči nimajo podhoda ali nadhoda da bi lahko varno prečkali cestišče,nekako treba priti do kabine.Na CP imajo ogromno študentov z vezami ali brez,treba se pa vprašati kako lahko 15,16,17 letni študent dela v gostilnah...Zato ker danes te rabim jutri ne.Raje držimo pesti, da bo z punco vse OK

  • Žurnalček 15:46 19.februar 2012.

    Zgleda da si ti naslednji kandidat , da te povozijo na 2.50 metrov širokem cestišču. kjer pa zares većinoma ne gre hitreje kot 60-80 . POGLEDATI JE POTREBNO, NE PA DRKAT MOBITEL !!! In če so jo poučili kako se ...prikaži več kasira , bi jo morali tudi , kako se prečka cestišče , ki ga lahko vsak z malo zaleta enostavno preskoči !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.