Slovenija
2448 ogledov

Poziv: Za dostop do zdravnika brezplačno hitro testiranje

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 13:31 27.september 2021.

    Kakršnokoli pogojevanje PCT za obisk zdravnika je, nezakonito in, je eklatantno kršenje osnovnih človekovih pravic. Kako to izgleda v praksi in v razmislek odločevalcem.. https://www.facebook.com/100063049607753/posts/214014844043501/?app=fbl

    • krnekina12 13:56 27.september 2021.

      Jokcate, kot da bi vam blo treba odpret pol glave pa vzet bris direkt z mozganov (itak bi vidl da je prazn not). Takim bi blo treba prepovedat mulce met, ker se sami obnasajo kot ena trmasta mularija.

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 14:38 27.september 2021.

      Ko greš na letalo te tudi varnostniki brezplačno preverijo. Enako bi morali delat zdravniki, itak njim ni problem naredit enega testa. Glede na to, da so cepljeni enako lahko oboleli kot necepljeni morajo itak testirati vse.

    • krnekina12 14:51 27.september 2021.

      Kdo pa po tvoje placa tega varnostnika? Govorim sicer o teh fejsbuk zafnanih tastarih, ki nalaz zavrnejo test, da lohk posnamejo dramo pa objavjo na fejsbuk kaksni idioti so. | "Glede na to, da so cepljeni enako lahko oboleli kot ...prikaži več necepljeni" - Ne, niso ENAKO LAHKO, tko da nehite ze bluzit s temu butastmu argumentom.

    • Avatar R_D
      R_D 14:55 27.september 2021.

      Testiranje ni kršenje nobenih pravic. Ne vem kako si predstavljate prihodnost družbe? Da bo vsak, ki mu karkoli ne paše vpil, da so mu kršene pravice, da se krši ustava ipd.? Kaj pa, če js rečem, da mi je kršena ...prikaži več pravica do komunikacije med vožnjo, ker bom kaznovan, če telefoniram? Najbolje, da ukinemo vse zakone in naj vsak dela kar hoče.

    • pravičnik77 16:44 27.september 2021.

      R_D... lahko komuniciraš med vožnjo brez kazni... bluetooth sistem za to možnost obstaja že kar nekej let

    • Ender3 17:29 27.september 2021.

      Aktivist...očitno ne veš, kaj zavezuje zdravnika pri opravljanju njihovega dela in kršenje tega ima mnogo večjo težo strokovne, etične, moralne in pravne odgovornosti vis a vis kršenju, neupoštevanju vladnih ukrepov, ki jih sprejema na dopisnih sejah. In vsak zdravnik to ...prikaži več ve in mora imeti, kot prioriteto pri svojem delu.

    • krnekina12 18:27 27.september 2021.

      Par let nazaj, ko so razsajale ospice, so preverjal vrocino in spraseval po simptomih, preden so te spustil v zdr. dom, pa se noben ni jokcu in mulav kot en pezde. Tko da ne pametuj kaj koga zavezuje. Zdej bomo ...prikaži več ogrozal varnost vseh ostalih zarad posameznih antivax izmeckov? Tko da, ti se kr se joki naprej po vseh forumih tega sveta, hehe. Izpades kot najvecje budalo.

    • Ender3 19:31 27.september 2021.

      Dandanes še vedno nekateri preverjajo temp čeprav, do 60% asimptomatskih primerov tega nima. Tako, malo za šalo, tudi med poletno vročino, kot da znoj nema vpliva na pravilnost odčitka. Kaj tvoja znanost meni o merjenju na čelu tudi ni znano ...prikaži več …? Kar se tiče izmečkov jih prihrani zase, morda jih boš moral komu dokazovati. Budale pa ste sicer tisti, ki proti plačilu žalite in provocirate, kot propagandni troli te nesposobne in škodljive politike.

    • krnekina12 20:11 27.september 2021.

      Se vtaknes tud v najbolj nepomembno stvar (nikjer nism reku da je merjenje temp. iz cela kaj vredno). Dejstvo je, da ste totalne budale. Ampak lej, vi se kr smeste naprej. Do zdej sem 15 let gledal ameriske budale na ...prikaži več internetu, zdej pa zgleda vse kar rabim naredit je it v sosednjo trgovino/zdr. dom/petrol in lohk gledam 45 letnega antivax otroka.

    • Ender3 20:33 27.september 2021.

      Krnekina12, tvoja odločitev, nihče nima nič proti, samo budal se izogibaj, ker ti povzročajo frustracije, to pa za mladostnika, kot si sam nikakor, ni dobro. Iz večih razlogov, forum ni mesto zate in tvoje aktivistično početje. In btw. ti si ...prikaži večsi omenil vročino /temperaturo/jaz sem samo sledil tvojim besedam, in normalno je, da sem se odzval z protiargumenti. Pax in terram. !

    • Avatar pantani
      pantani 07:27 28.september 2021.

      "Testiranje ni kršenje nobenih pravic. Ne vem kako si predstavljate prihodnost družbe?" krneki, če ti misliš živeti kot so živeli med letoma 1933-45, izvoli, mi se bomo borili za svobodo in svoje pravice!!!

    • krnekina12 08:41 28.september 2021.

      Lol. Js hocem zivet v 21. stoletju. Vi antivaxerji pa zgleda hocte zvet v srednjem veku. A vam res tud pet celic ne deluje v glav? Zdej se sele vid taprava epidemija - epidemija glupga folka.

  • bobubob 14:26 27.september 2021.

    Kaj pa fakultete? Predavatelji se lahko samotestirajo enkrat tedensko, študentje pa morajo vsak drugi dan PLAČLJIVO na hitri test. Enako za prevoz do mesta študija. Če se seveda ne pustijo 'prostovoljno cepiti'. Prvi 'prostovoljci' bodo tisti, ki nimajo financ za ...prikaži več za plačevanje testov. Vlada pa čaka pohvalo iz EU. Prispevajo še nekaj tisoč poskusnih zajcev, pa bo. Fuj.

    • Avatar R_D
      R_D 14:57 27.september 2021.

      Cepijo se naj, pa ne bo treba testov plačevat. V življenju si bil cepljen najmanj sedemkrat. A si tudi takrat cvilil?

    • Ender3 17:42 27.september 2021.

      R_D in kaj ti veš o cepljenju, razen tega da ga protiplačilu honorarno zagovarjaš.? Si že slišal za novi, dokazan stranski učinek cepiv, ki prihaja iz ZDA...?? Tudi oni cvilijo, a malo drugače 😌

    • bobubob 09:17 28.september 2021.

      R_D, vsi ne mislijo tako. Stroka trdi, da to NI cepljenje in da je škodljivih učinkov več kot koristi. Tako tudi praksa. Noro je spreminjati delovanje imunskega sistema pri množici, ki to preboli brez posledic. Za one s komplikacijami pa ...prikaži veča je zdravilo, ki dokazano (v praksi na tisočih kovid obolelih) zdravi. Tako stroka z diplomo in doktoratom znanosti.

    • bobubob 09:24 28.september 2021.

      Če pa poslušate cviljenje politikantov in njihovih zdravstvenih uradniških prisklednikov, v rit lezočih EU birokratom, pa se kar 'pocepite'. Ne branim vam. Mene pustite z ukrepi pri miru. Tako, kot vam jaz ne branim misliti, kakor želite in vas ne ...prikaži veče silim v ničesar. Tudi če nas, 'necepljene' popolnoma odstranite, boste sami še vedno deležni okužb, boste zbolevali in umirali. Zaradi ali s kovidom. Tako stroka in praksa. Ampak prepričevati one, ki mislijo, da vedo že vse, je sizifov opravek....

    • Avatar R_D
      R_D 09:39 28.september 2021.

      Katera stroka? FB stoka?

    • bobubob 15:25 28.september 2021.

      Tista z regularno končanim predpisanim študijem za pridobitev naslova dr. med. Tista, ki skuša ljudi zdraviti. Tista, ki ji je to zadnje prioriteta pred politično kariero ali plezanjem za naslovi in funkcijami. So v večini, a medijske cenzure ne morejo ...prikaži večjo prebiti. In norčevanje ni na mestu. Tudi politiki in novinarji, ki Vam predstavljajo stroko, nastopajo na FB. Pa zato zame še niso 'stoka' temveč oni, za katere se je v veliki večini primerov učenje končalo z zaključkom študija.

  • krucefiks 14:43 27.september 2021.

    pacientom dostop omogočit brez kakršnegakoli preverjanja brez pardona ,do zdravnika moraš priti če si bolan,drgač pa se tudi pokliče,samo treba se javit na telefon

    • Avatar R_D
      R_D 14:58 27.september 2021.

      Brez PCT nimajo pacienti kaj iskati pri zdravniku.

    • krucefiks 15:16 27.september 2021.

      R,to boš pa ti reku ja

    • Avatar R_D
      R_D 15:28 27.september 2021.

      Vlada bo oz. bi morala.

    • krucefiks 15:50 27.september 2021.

      vlada ne more omejit niti prepovedat obiska zdravnika,ga ni zakona za to ,če ona to izvaja ne pomeni ,da ima prav

    • Avatar R_D
      R_D 15:59 27.september 2021.

      Zakaj se tako upirate? Ko ste bili otrok, ste se cepili vsaj sedemkrat, proti tetanusu pa še zagotovo nekajkrat v življenju. V čem je torej problem?

    • krucefiks 16:21 27.september 2021.

      To ni odobreno in ne stestirano cepivo,testiranje poteka zdaj in jaz ne dovolim da se cepim ,nisem nor.Kar precej jih je zbolelo iz mojih krogov,v kratkem umrli dva moja soseda,v službi ravno tako .Zabola mene kaj pravi stroka,pravkar je v ...prikaži več bolnici soseda ,imunski sistem kritično upadel ,do cepljenja popolnoma zdrava .Torej vam vračam vprašanje ,zakaj me silite?

    • Ender3 17:51 27.september 2021.

      R_D 👎 zdravstveni delavci se morajo že v osnovi znati zaščititi pred okužbo, morajo poznati pravila sepse in antisepse nasplošno in ne samo v povezavi z korona nadlogo. Če tega ne znajo, ne upoštevajo ali ne zmorejo, potem niso vredni ...prikaži več licence in poklica, ki ga opravljajo.

  • pravičnik77 13:31 27.september 2021.

    Bedak, kaj pa je pogoj PTC C= prisilno izsiljevalsko cepljenje P= "prebolevnost" T= testiranje... in on bi namesto tega pogoja dal pogoj T= testiranje

  • Kirka 18:22 27.september 2021.

    Provaxerji ne berejo, ne zanima jih nič, saj zaupajo znanosti, farmaciji in zdravnikom, ki so zanje bogovi - čeprav so le ljudje, katerim, kot je videti, vlada Mamon. Ne vedo za razliko med klasičnimi in mRNA cepivi, ker pa jim ...prikaži večm je Poklukar zatrdil, da so pametnejši in bolj izobraženi, če se cepijo, se pač cepijo. Naj bodo poskusni zajčki cepiva v 3.fazi testiranja, ostalim pa naj dajo mir.

    • Kirka 18:28 27.september 2021.

      Precepljenih je že 1 milijon ljudi, Beovičeva je že v začetku 2021 govorila o 600 tisoč prebolelih, sedaj jih je najbrž že vsaj 800 tisoč, 240 tisoč je otrok do 14 leta. In se še bojijo necepljenih, do katerih so ...prikaži več tudi neverjetno agresivni - ker jim tako narekujejo vladniki s sateliti. Ne vem, včasih se mi zdi, da so hipnotizirani. Dajte nam mir in uživajte v svoji svobodi in zdravju. Ali je to res tako težko?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.