Slovenija
19 ogledov

Pozivi k odstopu Jankovića

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zic 09:16 15.februar 2014.

    pokvarjenga folka na oblasti, da ne morem verjeti. Ljudje se vsak dan trudimo, da bi nam bilo lepo, športniki nas osrečujejo, tele gnide pa uničujejo državo že od leta 1991. Kdaj se bo to nehalo, zgražamo se vsak dan!!!

  • Marko Slovenia 02:48 15.februar 2014.

    in to ste rabili tri leta? nevem al naj se smejem , al jokam....

  • vladek 07:11 15.februar 2014.

    ma ne samo on ,cela PS mora odstopit,samo poglejte kdo je v tej stranki

  • Žurnalček 09:45 15.februar 2014.

    Vrž si ga na roko v levi pa imej sliko firerja !

  • Žurnalček 09:46 15.februar 2014.

    Hrvatje niste popularni , še manj pa Ustaši. Spel se v svoje Zagorje , sem ti že stokrat reku !

  • zic 10:07 15.februar 2014.

    nisem ne levi ne desni AMPAK HOČEM POŠTENO SLOVENIJO, ki jo s tem pokvarjenim folkom ne bomo dosegli. in da te ne bo skrbelo,boli me tako za Jankovića kot za Janšo!!!

  • vladek 10:25 15.februar 2014.

    ti si pa sigurn opankar,ali solatar

  • mirko 11:33 15.februar 2014.

    No morem verjet da je lahko v enem mestu, kot je Ljubljana toliko pokvarjenih ljudi. Oblast je treba takoj pod nujno preselit v drugo mesto in to čim dlje od Ljubljane.

  • dp 12:51 15.februar 2014.

    butl

  • dragec 14:36 15.februar 2014.

    Mislil sem, da si bolj čeden, da ne rečem- pameten. Ti si pa en neumen ksenofobik. kako bi bilo, če bi te ti IĆI nategnili do onemoglisti, do tega, da bi si tudi ti zaželel priimka na IĆ.

  • vladek 09:37 15.februar 2014.

    takrat ko bomo Slovenci gospodarji na svoji zemlji

  • Kranjica 10:39 15.februar 2014.

    Na lestvici najbolj primitivnih komentarjev bi bil tvoj na prvem mestu. Sicer pa zaradi mene Jankovića lahko dosmrtno izvolite za župana, le pozabiti ne smete, da se vaša občina ne financira sama, ampak tudi iz državnega proračuna, v katerega prispevamo ...prikaži več vsi, ne samo Ljubljančani. Zato se imamo tudi vsi pravico vtikati v to, kaj počne vaš župan oz.MOL.

  • mirko 11:31 15.februar 2014.

    Pelji si ga v Srbijo in vsi "ići" naj gredo z vama na jug iz Slovenije. Dosti vas imamo, če ste bili z Kardeljevo politično podporo priseljeni , vas bomo morali tudi politično izselit nazaj kamor spadate in dol delajte sranje.

  • Žurnalček 09:43 15.februar 2014.

    Kaj je SDS-ovci , a ste začel onanirati. Onanirajte nad svojo barabo in belogradistično fašistično Vatikansko bagro . LJUBLJANČANI SMO GA IZVOLILI in Ljubljančani ga bomo ZOPET to pomeni PONOVNO izvolili !Če vam ni kaj jasno prečitajte dobro članek. !

  • dragec 14:41 15.februar 2014.

    Ksenofobik, vidiš, ko je bilo denarja in kreditov, ko je jankovič naveliko spreminjal videz LJ, je za Ljubljančne Zoki bil Zoki kralj. Jaz sem že takrat sumilo zgodbi o uspehu da ne rečem prvega produkta janševske tajkunskepolitike, sumil o ...prikaži več uspehu merkatorja v kateri je delavka imela plačo 510 EUR in bila opozorjena da kriči - Zoki kralj. Vidiš tudi tvoj veliko vodja JJ je proizvedel, Šrota, bavčarja, Zokija......in še in še.No to je to moj Slovenac - MirkovIĆ

  • dragec 14:57 15.februar 2014.

    Takrat, ko boste ponovno ratali avstrijski lakeji

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.