Slovenija
25476 ogledov

Poznate te ljudi? Ne? Pa bi jih morali!

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 07:58 06.april 2018.

    Po ksihtu vidiš da se jim jebe za državo, da so zgolj goljufivi plenilci.

  • minimaxi 07:43 06.april 2018.

    Dokaz več, da je parlament postal svinjak,kjer prašiči ne krulijo ampak se samo bašejo

  • Avatar Leon
    Leon 09:10 06.april 2018.

    Dragi moji kritiki te poslance je izvolilo ljudstvo ! Narod, ki izvoli skorumpirance, sleparje, lopove in izdajalce, ni žrtev, temveč sokrivec. George Orwell

    • šraub 09:52 06.april 2018.

      To ste pa dobro zapisal Leon. Drži kot pribito!

    • Avatar praufo
      praufo 16:31 06.april 2018.

      malo si mem ustrelil, folk je šel na volitve in glasoval za SMC (Miro Cerar), pred tem je pa recimo glasoval za PS (Zoran Janković), mandatar je bil pa Bratušek ... kdo je zdaj slepar in izdajalec ? Jaz osebno ...prikaži več nisem sokrivec, ker ne hodim na volitve, sicer pa bodi malo bolj natančen pri pisanju

    • Avatar Leon
      Leon 09:15 07.april 2018.

      @praufo ......ti ne hodiš na volitve ! Seveda ti samo kritiziraš ! Tudi ti si sokriv ,saj si drugim omogočil ,da izkoristijo tvoj glas .Upam ,da razumeš .

    • Avatar praufo
      praufo 19:34 07.april 2018.

      jaz sem za monarhijo in za enega šefa, ki ni iz teh krajev in ni iz srbije, ta demokracija je tako sranje, da nima konca, ... lepo te prosim, kaj naj človek voli, če je vedno razočaran ... povej mi, ...prikaži več kaj, šarca?, bratuška?, sds?, nsi?, zeleni, rumeni, koalicija golaža, najraje bi požarja, sam povej mi, da ne bomo spet razočarani, al je tole čisti jackpot ... preprosto ne morem na volitve, ker ne vem koga

    • Avatar Leon
      Leon 10:04 08.april 2018.

      @praufo .............edina pot ,zamenjaj državo !

    • Avatar praufo
      praufo 18:51 08.april 2018.

      to se mi pa ne da, tudi zaradi let, sem pa razmišljal o tem še preden se je slovenija osamosvojila, ker ji bilo stanje obupno, no potem v 90 tih je pa kazalo še kar dobro, po letu 2000 dol, ...prikaži več po vstopu v eu dol ... itd, itd, ... mali človek ne obstaja, zato ker ne obstajam, me tudi ni na volitvah, folk nategnejo s svojimi koalicijami in tokrat bo isto in spet bo desus član ... kaj je po tvojem še smisel, razen če si navijač desusa

    • Avatar praufo
      praufo 18:56 08.april 2018.

      gospod Leon, pa ti povej kaj in kako, ... greš na volitve in volil boš po svoji vesti in boš ves vesel, ker ne boš izvolil "skorumpirance, sleparje, lopove in izdajalce" ... ja bravo imaš dober nos, da veš kdo ...prikaži več je pošten in s tem ne boš sokrivec nečednih poslov (po Orwellu)

  • ivan83 10:57 06.april 2018.

    pa še veliko tistih ki so izgovorili nekaj besed so jih prebrali!!!

  • chicar 08:52 06.april 2018.

    Upajmo, da bo ob koncu poletja sestava popolnoma drugačna, ljudje ki jih ne poznamo v ospredju in naravnanost politike bolj povezovalna in manj kapitalsko strukturirana.

  • tudbognasvečnereši 09:38 06.april 2018.

    Naslednjo koalicijo bodo sestavljale iste stranke kot seda,j pridružila se jim bo še Kučkova LMŠ. In spet bo kot sedaj, sami rdečkarji.

    • janez60 14:19 06.april 2018.

      In kdo je sedaj v opoziciji, prefarbani rdeči-Ivan Prištinski dr., Vinko Komandir celjski.....

  • matija31 11:02 06.april 2018.

    SMC je za okras v parlamentu. Govorijo zelo malo, če pa že pa nič pametnega ne povejo.

  • supreme 12:56 06.april 2018.

    Cel dan bo zdaj ta clanek na naslovnici???

  • Nikita10 15:37 06.april 2018.

    SMC poslanci so bili tam samo za tipko pritisniti, če pa je že kdo spregovoril, so mu morali drugi napisati na listek, on pa še prebrati ni znal.

  • k0libri 11:17 06.april 2018.

    Če se niso oglasili, je to zato, ker niso imeli kaj povedati. Tako kot ostali, ki se oglašajo, pa nimajo kaj povedati. Sedaj bodo pisuni pogruntali, da ni važno, če kaj pametnega poveš, važno, da se oglasiš. Tako kot pisuni: ...prikaži več važno, da pišejo, tudi če je brez vsebine.

  • matija31 10:01 06.april 2018.

    Se vidi kdo dela....

  • wingspan15 15:21 06.april 2018.

    Saj niso najbrž samo iz stranke SMC taki, za katere še nismo slišali. Verjetno se kakšen najde tudi v SDS ali pa Novi Sloveniji, Desusu ali pa SD. Veliko jih hodi spat v parlament, velikokrat tudi niso prisotni. Plačo pa redno dobivajo.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 13:22 06.april 2018.

    in kaj so oni, nič, navadni lopovi

  • dragec 16:58 06.april 2018.

    sam ne plešastega albanskega slovenca in njegovo bagro

  • Avatar praufo
    praufo 16:36 06.april 2018.

    narod voli stranko, (če ste slučajno pozabili kaj tam piše, al pa ne hodte na volitve) ... tisti pač ki furajo to državo najdejo konja, ki bo odrešil deželo, ala Zoki, ala Mirko in potem folk obkroži stranko tega konja, ...prikaži več ... ja oprostite, morate vedet, da je v parlamentu 90 poslancev, ne pa samo en Zoki pa samo en Miro, ... kdor je v nedeljo slekel pižamo zato, da bo na volišču oddal glas, naj se za svoje moštvo pač zanima, druge ni

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.