Avto
23571 ogledov

Pozor, če imate ta tip bančne kartice - da ne boste imeli težav

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • oneh 07:59 15.avgust 2019.

    Ni imel gotovine in je tudi po slabi izkušnji ni šel dvigniti... Kartica pa je bila ustrezna in drugi s takšno nimajo težav... Kaj pa možnost, da je imel prekoračen limit na njej?

  • eosss 10:21 18.avgust 2019.

    Pa kak bullshit je to, zakaj za znesek do 15€ ne bi bilo mogoče vtipkati PIN-a? Nekatere kartice to sicer omogočajo, ampak jaz ne želim imeti kartice, s katere mi lahko nekdo lepo pobere 15€ brez da vtipkam PIN. To ...prikaži več pomeni, da sploh ne morem plačati tunela?

  • stilist 09:33 15.avgust 2019.

    Ampak takoj je dars kriv...

  • Avatar Willamesa
    Willamesa 00:54 16.avgust 2019.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite >>> www.Bredhot.Com

  • Aleš Ravbar 21:58 16.avgust 2019.

    Mogoče je pa gospod presegel dnevni limit 30eur,ki velja za plačila brez PIN

  • franc298 20:22 15.avgust 2019.

    Res komentarji.....! Postavite se v njegov položaj, pa potem ne bo razmagnetena, bzez kritja itd. Naj povem, da imam na svoji kritje, da ni razmagnetena, pa v Hr na bencinski nisem mogel plačati goriva, za mano pa vrsta za popiz.. ...prikaži več. me je bilo sram. Plačal z drugo kartico, ta ista MAESTRO - novejsapa v Slo, normalno delovala. Čudn

  • B2soraya 21:04 15.avgust 2019.

    Mogoče je imel pa čisto novo kartico. V tem primeru mora pri prvi transakciji vtipkat PIN, kar pa za tunel ni mogoče, kolikor razumem članek...

  • jakec1575 12:16 15.avgust 2019.

    mogoce ima pa razmagneteno kartico zanalasc in je hotel zastonj v tunel. tudi taki patroni se najdejo.

  • Tone Kožar 14:33 15.avgust 2019.

    ne razumem da človek potuje v tujino in nima niti 10€ v žepu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.