Slovenija
4550 ogledov

Pozor, nov zaplet pri spletnem naročanju

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar olor
    olor 11:44 06.april 2016.

    Seveda do 22€, ampak če ti na pošti zahtevajo dokazilo (račun), ti bodo zaračunali tudi carinski postopek, kar znese nekaj €. Lupijo nas na vseh koncih in krajih.

  • Papaja Popi 11:29 06.april 2016.

    Pošta je državna in država pač krade kjer more.

  • Ida 17:36 06.april 2016.

    Če imate tudi vi ta problem, vam bo ASOS kril refundacijo plačanega DDV-ja. Ali pa pač pustite, da pošiljka odpotuje nazaj in od ASOSa zahtevajte vračilo denarja.

  • McClain 22:31 06.april 2016.

    presice državne, ne vedo še kje lupit narod.

  • 5i 14:22 07.april 2016.

    Pa to še ni vse,meni se je namrec pričelo redno dogajati da se naročenega ne da vec izslediti,ko pride v Slovenijo,če pa že dobim paket,pa ima konkretno poškodovano embalažo (tako da se vidi izdelek).Tudi če paket odprejo,pa je bagatelne vrednosti,zanj ...prikaži več še nebi bilo potrebno "izvesti postopka" oz. če gre za bagatelo naj ga plača carinik.

  • Ida 17:35 06.april 2016.

    Sramota za ASOS, da se takole izogibajo plačilu DDV-ja. Pač ne bomo več kupovali pri njih. Škoda, so imeli dobro ponudbo, ugodne cene in še poštnina je bila zastonj.Kar se Carinske pošte tiče, imam pa tudi nekaj pripomb:<br ...prikaži več />Podatki na njihovem obvestilu so napačni in zavajajoči. Če bi bila pošiljka res poslana iz Velike Britanije namreč nikakor ne bi smela postati predmet carinskega postopka zaradi zakonodaje. Otok Jersey oz. Kanalski otoki nasploh niso del Združenega kraljestva in del Velike Britanije tudi ne.Moja pošiljka je bila odposlana 10. marca, obvestilo Carinske pošte pa sem prejela šele 4. aprila. Očitno njihovi mlini meljejo res ekstremno počasi.ASOSovim pošiljkam je vedno priložen račun. Zakaj torej nepotrebno kompliciranje s pozivi o predložitvi računa in s tem dodatno zavlačevanje?Carinski pošti sem takoj v ponedeljek poslala e-mail s prošnjo za obrazložitev situacije, pa še vedno nisem dobila odgovora.Če imate tudi vi ta proble

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.