Zdravje
10757 ogledov

Pozor, nova študija glede prenosov virusa

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Franjo Erman 02:57 12.januar 2021.

    Kakšne bedarije se spomnite pisat,kaj tako bebavega se normalen človek ne more izmisliti

  • paschtexthat 05:09 12.januar 2021.

    www︎.︎Domeser︆.︆com - oddličen prrojekt za odrrasle, ki želijo najti parrtnerja za seks

  • Ender3 12:40 11.januar 2021.

    Pri tej histeriji vsesplošne imunizacije se, strokovni analitiki sprašujejo, kaj je razlog, da Francija ne hiti s cepljenjem v Australiji pa to načrtujejo šele februarja. Vzdržujejo le močan lockdown in strogo načrtovano testiranje, kot edini epidemiološki ukrep.

    • oneh 14:01 11.januar 2021.

      Saj ni treba iskati teorij zarot. Stvar je povsem logična. Mogoče je v Avstraliji sedaj poletje in ljudje uživajo na plažah, kot smo mi delali poleti. Preden bo prišla jesen (marec mesec) in bi se okuženost začela povečevati, kot se ...prikaži večse je pri nas septembra se bodo pa že cepili. Sem pa vesel, da vas je precej tebi podobnih. Ker je količina cepiva omejena, bomo mi prej prišli na vrsto. Vi se boste pač prekužili po naravni poti in bomo naprej debatirali- seveda s preživelimi.

    • Ender3 15:50 11.januar 2021.

      Coldcrap, strinjam se, kaj misliš o tistih, ki se ne bomo cepili. Smo sebični, neodgoovorni, neetični paraziti...Kdo misliš, bo potegnil krajši konec glede ogroženosti za okužbo ?

    • Ender3 16:04 11.januar 2021.

      oneh, hvala za skrb, brez zarot. Vidim, da dobro spremljaš predvidljivo dogajanje, še analitiki bi ti bili hvaležni za pomoč. Kaj meniš o cepivih, so klasična, standardna in nestandardna, kašno ti predlagaš, priporočaš. Izkušnje za vse seveda nimaš, soglašaš pa ...prikaži več s tem, da to cepivo preizkusijo tudi na tebi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.