Slovenija
19268 ogledov

Pozor! Nove prevare, tokrat prek dostavne službe

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 18:21 23.januar 2023.

    Če piše odkup,si pač odkupil od njega,nazadnje še kaznivo ne bo ,v Sloveniji je vse možno.Drgač pa ne vem zakaj bi kupil nekdo nekaj ,če nisi nič naročil.

  • suineg7878 20:49 23.januar 2023.

    Samo b____a odkupi nekaj, kar ni narocila. Firbec je ena huda rec. :)

  • robi2107 20:32 23.januar 2023.

    Ful te tega. Ravno danes sem spet dobil mail od "Amazona". Da bi "posodobil" podatke o kartici na fejk strani. Japajade. Še ne dober teden nazaj se mi je pa na Marketplacu oglasil en zamorc, da bo kupil eno kramo, ...prikaži več, ki jo prodajam, da mi bo kurir od fedexa prinesel gnar v kuverti, samo jaz bi moral nakazat 50€ za zavarovanje (jasno, da je ta denar tudi v kuverti). Nekaj časa sem ga vlekel za jajca, potem pa poslal v qurac. Zamorc idiotski bo kupila ena omara na fedex v paket na mene. Ziher, ja.

    • Avatar pantani
      pantani 07:42 24.januar 2023.

      Tudi sam jih jebem do konca,ampak imam drugačne izkušnje iz instagrama in whatsappa,kjer se (predvidevam) ženske predstavijo iz kje so...,nato komunicirajo s tabo, ko mislijo,da so me pridobile,pa zajamrajo, da imajo mamo v bolnici,da so stroški visoki...seveda se delam dobrotnika,na ...prikaži več koncu pa FUCK OFF in blokada!!!

    • robi2107 07:45 24.januar 2023.

      Me prav zanima, kako pridejo do naših mailov.

    • robi2107 07:47 24.januar 2023.

      O.K. za prevare na MP, whatsupih... ipd jih ne rabijo, ampak za natege, ki ti pridejo po mailu (npr. od kao Amazona, Pošte, NLB... ) pa že.

    • Avatar pantani
      pantani 07:49 24.januar 2023.

      Ja sej to tudi meni ni jasno!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.