Zdravje
8389 ogledov

Pozor, ta napaka je zelo nevarna

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • blayo 21:00 19.julij 2018.

    Aha... meni pa ni bilo jasno zakaj na dan umre na tisoče športnikov. Zdaj mi je jasno...

  • Snežinko 21:52 19.julij 2018.

    Spet ena od bedastih raziskav. Napisati, da so našli xxx bakterij ne pove čisto ničesar. Namreč, obstajajo KORISTNE in ŠKODLJIVE bakterije. Koliko je enih in koliko drugih??? Pa še to: spoštovani C.R: kaj je to "plastična steklenica"? plastična STEKLENICA???? Vi ...prikaži veči to resno? A ni bolj plastenka kot "steklenica"? Ne vem, ampak ko sem jaz hodil v šolo je bila steklenica steklena, zato tudi ime "steklenica", plastenka pa plastična, kajne? Slovenščina cvek!!!

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 17:04 19.julij 2018.

    In še vedno 1000x manj kot če primeš telefon, kljuko, tipkovnico, potem pa greš jest sendvič. Kakorkoli - ljudje nimamo zastonj imunskega sistema. Ali pač ljudje mislijo, da je medicina edina reč, ki nas lahko zavaruje pred bacili? Jst bi ...prikaži več prej opozorila na to, da plastika je že tako ali tako škodljiva. Če pa plastenko večkrat uporabiš, tvegaš še večji vnos plastičnih delcev/kemikalij v vodo. To je mnogo bolj pomembno, kot pa nekaj bakterij.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.