Slovenija
29 ogledov

Prava bitka se bo bíla pred ustavnim sodiščem

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Specijalec 16:56 15.november 2013.

    ja sem tudi jaz opazil takoj, ko sem oddal post...kaj so hoteli povedati...se opravičujem! avtor je malo bedasto računal, nobeden, ki ga jaz poznam ne bi tako računal...tako računa samo nekdo, ki ni prepričan v pravilnost pretvorbe v odstotke...zato ...prikaži več me je malo "zaneslo"! Se opravičujem še enkrat!

  • dragec 08:15 15.november 2013.

    Ma, kaj se bunite, naredili smo državo požerušno in posledica tega ( ja pa še ropanje - 20 let) si davki.

  • privat 19:46 18.november 2013.

    edino demokratično pravilo in pomen varnega sobivanja v neki pravični državi je nedotaklivost prostora v katerem bivamo!!! Prostor v katerem bivamo je svet in nedotakliv...samo vedno se pojavijo razni hudički ,ki mislijo da človek ne potrebuje nekega svetega prostora . ...prikaži več. Vendar vsi režimi padejo kar hitro ,če se dotikajo svetosti!! Zato bratuskova pripravi se na odhod...ne boš dolgo šefirala praznemu žaklu!!

  • privat 08:34 20.november 2013.

    >9000 / 15.11.2013, 11:36bom še jaz pameten...oni pravijo 0.000000015%,pa poglej če si to lahko sploh privoščimo?? Jaz si nemorem ,ker sem iz meseca v mesec v večjem minusu...kar pomeni en cel mesec bom delal za avto ,ki ga rabim ...prikaži več za državne položnice...dva meseca moram delati da ga tankam na leto..par mesecev moram delati za položnice.....in to kar predlagajo MORAŠ DELATI ;DA TI NETO OSTANE...če je to 200E na leto pomeni pol meseca moraš delati ,da debeli usrane riti sedijo in kradejo...kar je strogo nedopustno!! Ne rečem da bi to bili pošteni novi ljudje..ampak isti stari obrazi od leta 91 dalje..samo šminka je druga

  • Specijalec 09:12 15.november 2013.

    O moj bog, pa kako so lahko toliko butasti ljudje zaposleni v medijih? Žurnalovci VI STE IDIOTI!!0,5% JE 0,05 ko množiš-idioti enako velja za 0,15%-je 0,0150,5 JE 50% 0,15 JE 15%a je kdo pri ...prikaži več vas sploh nardil srednjo šolo??? nesposobneži!

  • ghz891 11:36 15.november 2013.

    Vse je lepo in prav v izračunu... Morda znaš ti le po receptih računat (verjetno si spal med omembo distributivnosti?), saj je:(0.8x0.50)/100 enako (0.8/100) x (0.50/100)Če ne verjameš, pa z njegovo svetostjo kalkulatorjem preveriPrav ...prikaži več nič niso narobe napisali pod poglavjem davčne stopnje in izračun davka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.