Slovenija
6326 ogledov

"Seveda sem zahteval denar"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • brina73 12:19 26.marec 2019.

    Jelinčič pa evropski poslanec? Mislim, da to ni mogoče. Baku zgodba hodi za njim in dober zanj je le za slovenski parlament, ki sprejema tudi škodljive naplavine.

  • leonardo 12:25 26.marec 2019.

    In takšne barabontarje imamo v parlamentu. No ja, saj to že vem od vsega začetka ampak ta pa prednjači, ha,ha,ha,ha. Saj jokati tako ne morem več, samo še smejem se lahko, kakšna država smo to, ha,ha,ha,ha.......

  • Avatar vec
    vec 12:46 26.marec 2019.

    Mislm da se zaveda da je v SLO politično gotof, preostane le še zadnja natega da gre v EU, ampak se bojm da to ne bo uspelo, vsaj po tej aferi sem skor prepričan.

  • Avatar jezeran
    jezeran 13:02 26.marec 2019.

    ne vem kako mu je sploh uspelo priti v parlament. TA je lop.v že vse življenje, no ja saj so tudi drugi. Ne prideš notri če nisi

  • Aro 14:27 26.marec 2019.

    JelinčiĆ ja ne sme v EU ali kako njeno institucijo, ker so ga tam obsodili zaradi podkupovalne afere v nekem Azerbajđanu ali neki drugi exotični državi, kjer je prevajal, kao :) iz slovenštine v ruštino.....

  • kapibara 12:56 26.marec 2019.

    Po naslovu sem mislil, da je to zahteval iz ELAN-a...? _ kako je pa končal njegov poslanec Borovič ??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.