Svet
15670 ogledov

Pred 4 leti dopustoval na Hrvaškem, zdaj prejel kazen za 400 evrov

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 12:03 24.februar 2018.

    Kaj vam ni jasen, na tem svetu ga ni večjega tata od Hrvata pa našim bedakom ki rinejo tja še ni jasen.

    • Lovebites 12:34 24.februar 2018.

      Nikogar ne zagovarjam.Glede hrvatov in politike:dokler bomo imeli taksno vlado,ki je nesposobna resiti spore in neucinkovito zunanje in notranje ministrstvo,bo tako.Krivi s(m)o sami,ker naivni idioti volijo isto golazen ze leta,le obrazi so drugi.Povedano po domace:ker se pustimo jebat,smo sami krivi.

    • Avatar čavez
      čavez 12:39 24.februar 2018.

      Levičarska sodrga ki se je razen z orožjem ne bomo nikoli znebil.

    • cogocogo 09:58 25.februar 2018.

      cavez tudi tvojih bi se morali resiti nobene razlike ni med njimi ,,zalostno pa je da se drzijo v politiki ravno zaradi takih fanatikov kot si ti ,,samo vi cudni osebki se volite te vole ,,pa naj bodo milanovi ali ...prikaži večj bodo milanovi ali janzkovi ,,,,sedaj pa se zjokaj boscek te bo ze junak janez potolazil ,,,

    • Avatar čavez
      čavez 10:24 25.februar 2018.

      cogocogo jaz se bolj nagibam k Dolfetu samo da sem še bolj desni od desnih in bi tudi Janšiste pospravu.

  • Avatar praufo
    praufo 12:44 24.februar 2018.

    jest predlagam omenjenemu turistu, naj gre še enkrat na hrvaško, pa naj še enkrat dobi kazen in jo plača ... no če pa ne bo zadostovalo, naj gre pa še enkrat ... nekoč bo le pogruntal, da je iti dol v hrvatijo kazen

  • Avatar Leon
    Leon 12:29 24.februar 2018.

    Kdo še sploh gre na Hrvaško ? Begunci !

    • cogocogo 10:00 25.februar 2018.

      se vedno je ogromno jugo nostalgikov ki ne morejo brez njih ,,in vecina nasih junaskih politikov tako radi letujejo na jdranu ,,no tudi bajtice imajo pri njih zato pa je kot je ,,,

  • Rafaelus 16:15 24.februar 2018.

    Kaj pa hodite na Hrvaško, je veliko lepih destilacije tudi drugje. Grčija na primer, pa krepko bolj prijazni. Na Susku še de I vode ne moreš dobit za otroka, kaka za vraga pa potem v isti gostilni pomiva jo posodo?

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 20:24 24.februar 2018.

    Svet je velik in velikokrat tudi cenejši. Navada je železna srajca,in potem te še jebejo .

  • Mali Miha 19:19 24.februar 2018.

    Se zdi, da hrvatarji namerno ne urejajo parkirišč, ker jim to prinaša denar tudi po končani turistični sezoni. Žal se na tak podli način okorišča tudi marsikatera občina v Sloveniji

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 20:35 24.februar 2018.

    Vsem,ki lezete na Hrvaško želim,da plačate kazni po 1000 evrov! Prav vam bodi zakaj pa ne vidite,da vas imajo Hrvati za OSLE! Ogromno je destinacij lepših od hrvatunov z prijaznimi ljudmi,ki ne gledajo zgolj kje bi vas okradli!!

  • Papaja Popi 13:01 24.februar 2018.

    Ciganska posla hrvatarjev....................ZASTARALO !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • zdrej 11:07 25.februar 2018.

    Bravo Hrvati, kar tako naprej. Po celi evropi poslat take kazni. Naj se vidi, kak je ta narod. Mogoče jim je vsako leto pustil nekaj 100€, jaz pač v prihodnje tegi ne bi delal na njegovem mestu in bi o ...prikaži več o tem obvestil tega odvetnika ter hkrati še kar nekaj ljudi iz njihove vlade ter turizma. Če bi tega bilo nekaj sto do tisoč, bi mogoče začeli razmišljati. Pa ne zagovarjam, da se parkira vsepoprek oz. se kazni ne plača, ampak to je čisto pravniško izsiljevanje.

  • krtina 17:40 24.februar 2018.

    Po presoji večjega dela nastrojenih komentatorjev bi temu nemcu priporočil Bohinj z okolico. Tam mu bodo poslali račun še isti mesec. Butci. Tisti ki lepijo kazni na Hrvaškem ali v Sloveniji se nič ne razlikujejo. Slovenec ali Hrvat (ali v ...prikaži več tem primeru Nemec), oberejo ga eni in drugi. Vprašajte bohinjskega župana. In menda bo letos še slabše. Povsod je en sam jezik in vladar - DENAR.

    • Pepe007 10:54 26.februar 2018.

      V Bohinju so bolj pošteni. Tam je redar lepo tujca počakal pred cerkvico. Verjetno, da je dobil gotovino za napačno parkiranje na roko.

  • Rafaelus 15:30 25.februar 2018.

    Jasno ni niti Kučanu, ki tudi rije tja, oziroma kar vsi levicarji

  • Lavdan 22:54 24.februar 2018.

    Če znate v Avstriji parkirati tako kot je treba, pa dajte še na hrvaškem. Švaba je tudi mislil, da mu nihče nič ne more.

  • optimist11 12:20 24.februar 2018.

    Ha,ha, ko te doma oglobijo , vsaj denar ostane v Sloveniji.

    • Lovebites 12:31 24.februar 2018.

      Kako ves,da ostane v SLO?Vklopi mozgane in prestudiraj,kaj se dogaja z davkoplacevalskim denarjem in v katerih drzavah pristane.Res naivno razmisljanje,neverjetno,da lahko nekdo napise taksno butasto izjavo.

    • smuc 10:30 25.februar 2018.

      Nora pamet hrvatekov se širi po Evropi.

    • zdrej 10:50 25.februar 2018.

      Lovebites, če kaj veš o tem, potem je prekršek če že ne kaj več, da tega ne poveš pristojnim inštitucijam. V tem primeru korupcijski komisiji ali celi EU sodišču.

    • Lovebites 10:54 25.februar 2018.

      Poskusaj slediti,cigav post sem komentiral.Pusti institucije in komisije,ne pametovat,ce ne ves,za kaj se gre.

    • zdrej 11:35 25.februar 2018.

      No, glej, zgleda da ti veš točno za kaj se gre, pa ne narediš F nič. Ker imamo zgleda veliko takih pa smo tam kjer smo. Samo tu nekaj pametuješ, kar je skoraj enaka korist, kot jo delajo oni v ...prikaži več v parlamentu itd. Če veš kaj o tem, pa nič ne narediš, je skoraj enako, kot da sodeluješ pri tem!! Lahko pa da samo pametuješ. Torej kaj bo, trener na kavču ali trener na igrišču? Ali bo prevladal populizem?

    • Lovebites 11:42 25.februar 2018.

      Ammmm...ne pisat romanov.Prazne besede.Zblojen do konca in se zdaj ne ves poante komentarjev.Prosim,ne mi vec pisat,vsaj pod moj profil ne.Ne da se mi izgubljat casa s kretenizmi.

    • zdrej 11:56 25.februar 2018.

      Torej napiši, kaj je poanta. Do sedaj je nisi.

    • Lovebites 15:39 25.februar 2018.

      2x ne pisem.Milijontic:preberi clanek in VSE komentarje in potem trobezljaj in pametuj.Ce pa ne znas brat vseh komentarjev od zacetka in komentiras vse,samo teme clanka ne,pa nehaj utrujat.In zadnjic:ne pisi direkt pod moj post,ker se mi res vec ne da ...prikaži več brat,tako da skoda tvojega casa.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.