Šport /sport/nogomet
12757 ogledov

Pred derbijem hud pretep, številni navijači prisiljeni zapustiti Ljubljano

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 20:56 15.oktober 2022.

    Drhal. Do takšnih bi se morali ograditi tudi nogometasi , čigar navijači , naj bi bili. To niso športni navdušenci ampak le iščejo priložnosti za provokativno obnasanje

  • lojs 19:56 15.oktober 2022.

    stroške za nepotrebno delo policije naj izstavijo huliganom ... tudi te pravljice ne bomo videli ali slišali

    • igorgeus 20:29 15.oktober 2022.

      bomo. ko bomo tebi zaracunali za placo redarja tisti dan, ko bos napacno parkiral. ali pa poleg zdravstvenega zavarovanja zdravnika, ker kadis ali pa imas prevec kilogramov.

    • andrej084 20:51 15.oktober 2022.

      V Ameriki na tekmah ni heca. Bil tam, vsak navijač dobi malo knjizico o tekmi, igralcih,.. in seveda o obnašanju in navijanju na tekmi. Kdor tega ne spostuje, ga najprej zaprejo, sledi denarna kazen, če ni denarja za placilo kazni ...prikaži več pa sledi delo v javno dobro. Nobenih zajebancij.

    • lojs 20:53 15.oktober 2022.

      ma ne seri ti s tvojim izmišljenim nebulozam ... pa kdo je tebe kaj vprašal? se jaz vtaknem vate in me zanima kakšen si in kaj počneš ... pa pizda, pust me že enkrat pri miru, kaj ti ni jasno, teslo?

    • andrej084 20:55 15.oktober 2022.

      Pri nad pa Balkan na celi črti. Jebes fuzbal kjer namesto domacih fantov igrajo uvoženi iz celega sveta, kmalu bo tako kot v Franciji. Nezanimivo. Da pa prideš z otrokom na tekmo, pa začnejo leteti stoli po zraku, je pa katastrofa.

    • lojs 20:57 15.oktober 2022.

      ja, andrej lepo, da si to povedal, mi še 100 let ne bomo amerika, sploh če bomo imeli za predsednika kordiša ... preimenovali se bomo v ljudsko republiko bučkistan ... vsaj za zelenjavo se nam ne bo treba bati, jo ...prikaži več bomo pri njem dobili neomejeno

    • Slavko Krizman 22:20 15.oktober 2022.

      ¸ja @lojs, ker aktualni predsednik je pa kriv za ravnanje parazitov, ki mislijo, da so pa navijači...

    • andrej084 22:22 15.oktober 2022.

      Bil sem na stadionih ameriskega nogometa, pa v NBA stadionih, pa tudi po Evropi. Naj povem, da imajo vsi resni stadioni okoli ograjo. Gledalci so varnostno pregledani pred ograjo, tam jim še drobiž poberejo, ce ga slucajno imajo. Nato je ...prikaži več vmesni prostor, kjer se lahko kaj spije ali pokadi. Pred vhodom v dvorano ali stadion pa varnostnik le pogleda, ce si se pojavil na pravem vhodu. Organizacija je svetlobna leta pred našimi stadioni, zupanove Stozice so pa sploh poden. Po koncu tekme gredo vsi

    • andrej084 22:24 15.oktober 2022.

      obiskovalci v garažo, kjer potem skoraj vsi naenkrat z avomobili zapuscajo garazo, se nadihas izpusnih plinov....

  • Avatar Leon
    Leon 09:01 16.oktober 2022.

    Huligani in uničujejo nogomet ! V GB so huligane odpravili z zakonodajo . Poseben primer so sodniki kot je pokazal zadnji primer dejanja VAR . Potrebno bo uvesti ostrejše kriterije za pridobivanje statusa nogometnega sodnika . Matej Jug je pokazal kako se ne sodi .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.