Slovenija
39 ogledov

Pred Luko Koper in v Kopru ponovno vre

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 22:12 28.junij 2016.

    Nisem s Primorske, a smo se danes v lastni režiji pripeljali z drugega konca Slovenije in v Kopru podprli zahteve delavcev Luke. Samo združeni lahko preprečimo tatinski zalegi, da bi se polastila še Luke in jo prodala tujcem.

  • Ronald Reagan 07:07 29.junij 2016.

    Vedo sn da so primorci fukjeni...da so pa tak pa me je kar presenetlo.Pa niti enega delafca nisn vido da bi protestiro...Sami lenuhi, postopači pa kavarniški penzioneri...Smradi družbe torej...

  • dragec 22:04 28.junij 2016.

    ma neeee, .na trgu Jožeta Pučnika

  • Plavi-mil 19:56 28.junij 2016.

    Tudi to smo dočakali, da se rdeči med seboj ravsajo, plena je čedalje manj, apetiti veliki, Primorci bi pa še vedno radi živeli pod rdečo zvezdo, simbolom okupatorja, kar ravsajte se, bo prej konec.

  • blueone 21:10 28.junij 2016.

    Podpiram zahteve Primorcev.

  • Ferluci 21:32 28.junij 2016.

    ..in to na titovem trgu ha ha...

  • sprehajalec 21:51 28.junij 2016.

    Eni se pa res ne bodo nikoli nič naučili. Luka je vse, kar jim je ostalo, če ne bi bilo blizu Italije bi tradicionalno tolkli lakoto. Oni bi pa še vedno družbeno lastnino. Da bo po končanem postopku Popo ...prikaži več ali pa Zoki lastnik Luke. Potem bo pa v redu. Zlorabljene in neumne duše. Viličarja naj se raje primejo.

  • Avatar mirkoslav1956
    mirkoslav1956 23:51 28.junij 2016.

    VSTANI SLOVENIJA PROTI LOPOVOM LJUDEM KI LAŽEJO ZAVAJAJO.Pa ne zaradi politike ,da eni gredo eni pridejo ampak ,DA VSI ZAČNEJO DELOVATI ZA LJUDI NE SAMI ZASE IN PROTI LJUDEM z sprejemanjem ne življenjskih zakonov ,RAZPRODAJO premoženja.Vsem ,ki so delali spiske ...prikaži več PODJETIJ ZA RAZPRODAJO pa tako reči HVALA in adijo .

  • pisava 04:30 29.junij 2016.

    Grozljivo; na drugih objavah spletnih časopisov je videti polno plapolajočih starih yugo zastav.Celo proletarske rdeče prevladujejo. Kaj se gre ta leva komunistična koprska populacija?

  • pisava 04:32 29.junij 2016.

    Si s seboj pripeljala tudi proletarsko in staroyugo zastavo z rdečo zvezdo?

  • pisava 04:34 29.junij 2016.

    Prmurci ste svojega TIGR- a zatajili.

  • Ronald Reagan 07:08 29.junij 2016.

    si mislila, da bo zastojn senvič pa frutek?

  • Ronald Reagan 07:22 29.junij 2016.

    gamad zagorska@dragec

  • Avatar Leon
    Leon 08:46 29.junij 2016.

    Slovensko industrijo so uničili taisti mafijci,ki iz ozadja vlečejo niti. Imenovani predsedniki od države,vlade,uprav,nadzornih svetov ............. vseh družb in bank v Sloveniji so samo pioni na njihovi plačilni listi. Obstaja nekaj oseb,ki zelo dobro pozna vse podatke in osebe ,vendar ...prikaži večar se bojijo za svoje zdravje . Tako deluje mafija.

  • titty 10:09 29.junij 2016.

    Primorci so zakon!!!

  • Jagijagi1 09:14 29.junij 2016.

    Šel sem na protest!Ko sem videl rdeče zastave sem se obrnil in šel domov!

  • šport.ribič 09:58 29.junij 2016.

    Ko čitam razne komentarje me je sram,da živimo v isti državi.Naj vam bo jasno,da nam je celo Musolini zgradil več kot ta trenutna država,še tisto kar je zgradila bivša Juga in mi,ki smo tam delali,bi hoteli trenutni na oblasti prodati ...prikaži več tujcem.Gorje nam in vam!

  • Avatar Leon
    Leon 13:54 30.junij 2016.

    Verjetno te rajcajo črne zastave ! Pojdi v Sirijo .

  • Avatar skeptik
    skeptik 22:55 28.junij 2016.

    Ti si prodana neoliberalna desničarska duša. Primorci so (smo) bili vedno jedro odpora.

  • jakec1575 23:10 28.junij 2016.

    Slovenske kvazi elite se hranijo skozi 3x preplacane državne projekte. Drugi tir je se en tak projekt, kjer so odrti parametri za visoke anekse. Videna zgodba. Ideja je dobiti nadzor nad pristaniscem in z njegovim denarjem financirati tir. Zakaj to ...prikaži več ni ok. Ker ta denar takoj zapusti Slovenijo in imamo mi in država bore malo od tega. od viskoh plac delavcev imamo pa veliko. pol proracun davkov in visokih prispevkov ter zadovoljne in motivirrane delavce. Dravi je vseeno kako rpide denar v proracun. gre za isto malho

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.