Slovenija
923 ogledov

Takrat smo JLA pokazali kaj zmoremo, danes bi bilo težje

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jezeran
    jezeran 13:15 22.maj 2021.

    Vprašajte se zakaj. Zafural ste Slovenijo, lažete in kradete na veliko, ni važna stranka. Razdelili ste Slovenijo na leve in desne da lažje kradete in lažete

  • Avatar erof
    erof 13:37 22.maj 2021.

    Samo takrat ste nam obljubili švico ... ne švic pa denarja nič ... govorce pa odlikovane ljudi pa mate same take ki so od daleč gledali kaj se dogaja al so v času vojne zbežali v avstrijo k žlahti z ...prikaži večhti z družinami in potem vrnili .... pravi borci kateri smo pa bili od vsega začetka do konca pa smo pozabljeni in izbrisani ... več je teh ki še takrat rojeni niso bili pa so veterani itd zelo šlapasto vse

  • Ender3 13:51 22.maj 2021.

    Katastrofalni politikanti brez odgovornosti nam služijo že 30 let in vse slabše nam se piše. Lustrirat jih in onemogočit, kakršnokoli javno funkcijo.

  • daredevil 13:00 22.maj 2021.

    Seveda bi bilo težje, danes imamo predsednika države brez hrbtenice, brez kančka sposobnosti in predsednika vlade, avtokrata, ki nima zadržkov uporabiti policijo s stasi prijemi. Smrt janšizmu!

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 16:41 22.maj 2021.

    Kako ste pokazali, kaj zmorete Borči ?! Bežati proti Švici ali skrivati se v kleteh ?! Banda nastopaška....mi pripadniki TO, policisti in civilisti smo bili zunaj na okopih, ko je pokalo, nobenega od vas, ki se imate za "osamosvojitelje" ni bilo zraven !!

  • Avatar Leon
    Leon 13:05 22.maj 2021.

    Takrat smo JLA pokazali kaj zmoremo, danes bi bilo težje......kaj si ti pokazal Pahor ? Kje si bil ? Kje si se skrival ?

    • Avatar Leon
      Leon 13:10 22.maj 2021.

      Spomnim se ,da je takratna malomeščanska družbena buržoazija z družinami in psi odhajala po nakupih v Celovec in Trst še preden so zaprli meje .

  • Beverly_Floyd 13:36 22.maj 2021.

    Odkar sem začel delati na spletu od doma, zaslužim 95 USD na uro. Neverjetno, edino kar potrebuje je enostavno tipkanje in dostop do interneta. Začel sem tukaj .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

    • Avatar Leon
      Leon 14:03 22.maj 2021.

      Kje ti živiš ? Naši strokovnjaki zaslužijo 5x več !

    • Ender3 16:14 22.maj 2021.

      Če bi resnično služil, se na bi oglašal. !

  • Kirka 14:39 23.maj 2021.

    Mene je kurir CZ "snel" pred hišo z listkom, kje je zbirno mesto. V pol ure sem bila tam, kot "bolničarki s tečajem" so mi na roko pripeli trak RK in v primeru napada naj bi (z drugimi ženskami) skrbela ...prikaži več za ranjene. Mož se je javil na občini in dobil zadolžitve, doma sta ostala 2 otroka s starimi starši. Za današnjo Slovenijo, dokler je glavni Janša, ne bi mignila niti s prstom, ampak bi poskrbela zgolj in samo za lastno r it. Zgled pa imam v sedanji vladi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.