Slovenija
3829 ogledov

Pred polži ne bo varen noben vrtiček v Sloveniji

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mijaliza 15:20 15.maj 2015.

    a pa so ti naredile kaj škode po vrtu in to? Sprašujem ker tudi mi razmišljamo, da bi jih nabavili potem pa zaprli v ograjen vrt kjer bi se lahko po mili volji pasle

  • KLOBO 13:07 15.maj 2015.

    Jaz teh problemov z rdečimi polžni nimam !! Lani spomladi, ko je bila invazija polžev, sem nabavil 8 kom indijskih tekačic in problem je bil po mesecu dni rešen. Tekačice so znane po tem, da jim je polž najljubši poslastek. ...prikaži večk. Iz prve roke povem, da je edina trajna rešitev teh problemov naravni sovražnik polžev in to so race indijske tekačice !!

  • KLOBO 14:49 16.maj 2015.

    Ja malenkostno pohodijo rastline, vendar zanemarljivo glede na škodo, ki jo povzročajo polži. Jih je pa potrebno pravočasno premikati, kajti ko zmanjka polžev, jim prav pridejo tudi kakšne sladke rastline npr. jagode itd.

  • mijaliza 10:42 15.maj 2015.

    mehanska obdelava tal? A se vi hecate, s tem namreč še bolj raztrosiš polžja jajčeca po celem vrtu. Iz lastnih izkušenj lahko povem, da pomaga samo pobiranje polžev in bioorganik, če se ne poslužujete strupov!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.