Slovenija /slovenija/crna-kronika

Pred Romoma se je branil z žegnano vodo iz Međugorja

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maček 07:50 27.junij 2026.

    Fuj cigoti,to niso romi,toso cigoti odpadniki.

  • bandit 10:04 27.junij 2026.

    Kaj pri roki ni imel kakšnega kola, še boljši je maček za cepljenje drv ima 3 kile in ko pade tam trava ne raste.

  • bobubob 12:43 27.junij 2026.

    7 razredov in otroci. Jaz pa jim moram še plačevati, da me ogrožajo. Novodobne človekove pravice kot v idiokratskem butalistanu. In to že desetletja, ne glede na to, kdo nas jaha. Pa ne zamerim jahačem, bolj jahanim idiotom, ki to ...prikaži več dopuščajo. Dopuščamo. Bo treba večkrat na kolo, kajti tudi Zoki II se od sopujsov hitro uči, kako stopiti v korito.

  • 4krogci 11:47 27.junij 2026.

    Branu z zegnano vodo iz Međugorja 😂😂 to je neka podobna gora ko iz Garfilda…zivljenje mi he cudezno resila lazanja 😂🤣🤣

  • Pipec 09:17 27.junij 2026.

    Me zanima, kje bo mogoče kupiti flaško žegnane vode iz Međugorja in koliko bo stala in kako ugotoviti, da ne gre za ponaredek.

  • Dieta 14:12 27.junij 2026.

    Imamo še veliko budal v SLO. Voda iz Mđugorja, je voda, ki jo človek pripelja v SLO. Mogoče je malo kemično drugačna od SLO voda,. ampak je za žejo, zalivanje rož, za pitje. KDOR PA VERJAME, DA IMA TA VODA ...prikaži večA KAKŠNE UČINKE JE PRAVA BUDALA...

  • Toma 14:42 27.junij 2026.

    Tudi letos policisti nadaljujejo lansko tradicijo na Jurjevanju in so oboroženi s pendreki. Tu in tam ima kateri celo čelado za pasom! Romorodce privabljajo kot muhe na drek, ki se zbirajo okrog njih. Mi, domorodci pa zato lepo brezkrbno uživamo ;-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.