7 razredov in otroci. Jaz pa jim moram še plačevati, da me ogrožajo. Novodobne človekove pravice kot v idiokratskem butalistanu. In to že desetletja, ne glede na to, kdo nas jaha. Pa ne zamerim jahačem, bolj jahanim idiotom, ki to… ...prikaži več dopuščajo. Dopuščamo. Bo treba večkrat na kolo, kajti tudi Zoki II se od sopujsov hitro uči, kako stopiti v korito.
Imamo še veliko budal v SLO. Voda iz Mđugorja, je voda, ki jo človek pripelja v SLO. Mogoče je malo kemično drugačna od SLO voda,. ampak je za žejo, zalivanje rož, za pitje. KDOR PA VERJAME, DA IMA TA VODA… ...prikaži večA KAKŠNE UČINKE JE PRAVA BUDALA...
Tudi letos policisti nadaljujejo lansko tradicijo na Jurjevanju in so oboroženi s pendreki. Tu in tam ima kateri celo čelado za pasom! Romorodce privabljajo kot muhe na drek, ki se zbirajo okrog njih. Mi, domorodci pa zato lepo brezkrbno uživamo ;-)
Fuj cigoti,to niso romi,toso cigoti odpadniki.
Kaj pri roki ni imel kakšnega kola, še boljši je maček za cepljenje drv ima 3 kile in ko pade tam trava ne raste.
7 razredov in otroci. Jaz pa jim moram še plačevati, da me ogrožajo. Novodobne človekove pravice kot v idiokratskem butalistanu. In to že desetletja, ne glede na to, kdo nas jaha. Pa ne zamerim jahačem, bolj jahanim idiotom, ki to… ...prikaži več dopuščajo. Dopuščamo. Bo treba večkrat na kolo, kajti tudi Zoki II se od sopujsov hitro uči, kako stopiti v korito.
Branu z zegnano vodo iz Međugorja 😂😂 to je neka podobna gora ko iz Garfilda…zivljenje mi he cudezno resila lazanja 😂🤣🤣
Me zanima, kje bo mogoče kupiti flaško žegnane vode iz Međugorja in koliko bo stala in kako ugotoviti, da ne gre za ponaredek.
Imamo še veliko budal v SLO. Voda iz Mđugorja, je voda, ki jo človek pripelja v SLO. Mogoče je malo kemično drugačna od SLO voda,. ampak je za žejo, zalivanje rož, za pitje. KDOR PA VERJAME, DA IMA TA VODA… ...prikaži večA KAKŠNE UČINKE JE PRAVA BUDALA...
Tudi letos policisti nadaljujejo lansko tradicijo na Jurjevanju in so oboroženi s pendreki. Tu in tam ima kateri celo čelado za pasom! Romorodce privabljajo kot muhe na drek, ki se zbirajo okrog njih. Mi, domorodci pa zato lepo brezkrbno uživamo ;-)