Svet
6779 ogledov

Po brodolomu: Najstnik dojenčka držal nad vodo

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 08:38 07.julij 2022.

    Te človeške krize in tragedije bi lahko rešili na zelo preprost način...VSE, ki prečkajo mejo izven mejnega prehoda je treba vrniti v izvorno državo s prepovedjo vračanja, razen, če je sosednja država v vojni !!....

  • Željko 08:33 07.julij 2022.

    In mi podiramo ograjo da bo še več teh črnuharjev

    • Avatar luckyss
      luckyss 08:40 07.julij 2022.

      Takšna ograjica nikogar ne odvrne...V bivši Jugi nismo imeli ograj, pa ni miška preko meje prišla...Se je pač vedelo, da se ne sme !!

    • kontrahan 11:58 07.julij 2022.

      Zeljko samo ne želi si, da bi bil ti kdaj tak črnuhar. Lahko se ti kar hitro vse obrne.

    • Željko 15:12 07.julij 2022.

      Lahko seveda se lahko zgodi samo te črnuhe po večini zanima samo moj denar in lepše življenje. Jst bi tudi imel milijone pa jih nimam kaj naj zdaj migriram na kako jahto, vilo ali kaj? Za njihovo usodo nisem jaz ...prikaži več odgovoren temveč sem samo za svojo

    • Željko 15:14 07.julij 2022.

      Slabše ko jim gre več bogih otrok nafukajo pa ti Afričani so epski kreteni. In kaj naj zdaj jaz oni fukajo jaz naj jih pa futram al kako.

    • Željko 15:16 07.julij 2022.

      Pa cel svet ve da čakajo samo na to kdo jim bo kaj dal delo jih ne zanima! In to je resnica

    • kontrahan 13:49 08.julij 2022.

      Ja saj se delno strinjam. Ampak v revščini so bili povsod otroci številni. Tudi pri nas pred drugo vojno smo imeli velike družine. Po 10,12 otrok.Sedaj pa smov manjku otrok. Veliko je dejavnikov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.