Avto
19062 ogledov

Predlog: Zaradi visokih cen goriva hitrost na avtocesti zmanjšana na 100 km/h?

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:46 15.marec 2022.

    ti ukrepi so isto,kot da bi bil sosed predebel,pa jaz ne bom jedel, da bo on shujšal

  • radovednica 08:06 15.marec 2022.

    Razne Greenpeace in podobne nevladne klošarje je potrebno preprosto prepovedat. Sodrgo nedelavno, samo pohajkovali bi in pametovali ter živeli na tuj račun!

    • rd2dmk2 08:08 15.marec 2022.

      radovednica , bolj smiselno bi bilo prepoveda predsednika države in pa sekretarje ministrov, ti ne pohajkujejo, ti zelo pridno grabijo. naš denar v svoje žepe.

    • Waltter 10:38 15.marec 2022.

      rd2dmk2 - ti verjetno sodis v skupino tistih ki zivijo od koristi davkoplacevalcev torej tistih nevladnih organizaciji ki so paraziti...

    • rd2dmk2 14:30 15.marec 2022.

      waltter, ja ne samo verejtno sigurno in dejansko.. seveda imaš prav.. sam sem pa sigurn da ti neskončno krat bolj kot jest izkoriščaš sistem. grem stavit. pa dobim stavo sigurno.. ker jest ne dobim in ne jemljem nič. nula. nada. ...prikaži več. zero. njente. si sedaj zadovoljen. upam da se neboš zasekiral pa mii doniral del svojih državnih subvencij in dodatkov, da te ne bo vest tolko pekla.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:18 15.marec 2022.

    Ha ha ha mi 100 na uro po avtocesti Nemci pa množično nazaj na premog. Kje je zelena energija in Greta ter lučka Kajfež Bogataj?

  • bobubob 07:46 15.marec 2022.

    Lahko bi se spet šli par-nepar, spet uvedli depozit za prehod meje oz. za 'nepotrebno' vožnjo v tujino ali pa - kar je naša najnovejša 'pridobitev' - razglasili epidemijo in prepovedali vožnjo med občinami. Še več države, v vsako pasjo ...prikaži več uto...Norostim ni konca, še več, vedno več je posiljevanja zdrave pameti....ker smo volilci tako izbrali. Se začne in konča pri nas. Vse dobimo nazaj. In prav je tako. Novi Beograd že imamo,inflacijo tudi, pa vojno v bližini, Tita pa tudi....ne le enega.

  • tomi67 07:44 15.marec 2022.

    Dosti več bi naredili za okolje in kvaliteto življenja, če bi uzakonili delo od doma povsod tam in takrat, ko prisotnost na delovnem mestu ni nujna z vidika delovnega procesa. In če je nujno, bi moral dokazovati delodajalec. Zanimivo, da ...prikaži več vsi raje posegajo po omejevanju ljudi (in iz tega sledečih sankcijah), kot pa da bi stopili nasproti ljudem. Vse v blagor velekapitala.

    • rd2dmk2 08:03 15.marec 2022.

      ja tomi67 lepo je delat od doma.. ko delavec si mora sam zagotoviti delovna sredstva od elektrike, pisarne, ogrevanja, wc-ja do interneta itd.. ok. zakon to omenja. pa iz lastnih izkušenj vem da delodajalec hudičevo noče slišat da bi kaj ...prikaži več primaknil, če uporabljaš svoje oredje za njega. tako da bele vrane so, samo tako kot v naravi . redke. ko mi bo delodajalec velkodušno plačal elektriko, pa ogrevanje, pa recimo tisto kavico, pa sobo za pisarno, ne da vsak dan pripravljam in pospravljam dnevno.

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 11:55 15.marec 2022.

    Ker idiot iz nevladnih ali vladnih organizacij si je pa to izmislil? Kaj pa če bi omejili vožnjo po mestih, ki je mnogo hujša porabnica goriv in pustili avtoceste za prihod v službe in nazaj pri miru?

  • Toma 09:53 15.marec 2022.

    Ja,počasi se mi ne bo več splačalo voziti v službo 165 km/dan. Pa tudi prestar sem že za menjavo. Bo šef moral dovoliti 2, 3 dni dela od doma na teden.

  • matermila 08:33 15.marec 2022.

    Ja tudi taki se najdejo.

  • Waltter 10:37 15.marec 2022.

    No saj so ze dobili odgovor od vlade in ministrov v smislu: Da jim cisto nobeden ne brani da se vozijo 100 km/h po avtocesti in da so vsako nedeljo brez avta, ampak druge pa naj pustijo na miru...

  • AnzeSmolej 15:01 15.marec 2022.

    ZELENI so novodobni teroristi in še slabše bo !

  • QSprm 11:43 15.marec 2022.

    Mediji ste Virus! Nafte je vec kot dovolj. Visanje cen je cist enostavno samo vojno dobickarstvo, ki nima z ukrajino cist nobene zveze. Smo imeli cast obcudovat rezimske izrodke zadnji dve leti s cist enakimi bajkami o nad bolezni.

  • AnzeSmolej 15:00 15.marec 2022.

    A SE JIM JE TOTALNO SKEGLALO !?!? KAJ IMA VEZE PUTIN Z DRAGIM BENCINOM če ga pa bedaki EU ne kupijo! Sami so krivi bedaki!

  • 5fe65aabf7f15bf520c5139c81a82b8f81214b83 09:51 15.marec 2022.

    Kaj pa ce obrnemo "proces" in vozimo vzratno? V tem primeru bi gorivo proizvajali! Ajmo vlada in greta-teroristi, ni super ideja?

  • rd2dmk2 08:06 15.marec 2022.

    naša bonboniera vlda naj vsakemu državljanu kupi enga hibrida z minimalno porabo, pa bo prihranek. seveda iz žepov ministrov naše bonboniera vlade in jihovih podrepnikov. maš star avto, ki kuri 8 litrov v mestu, evo ti novga , ki kuri ...prikaži več 3.5 pa bo.. sam pol petrol ne bo imel dobička, pa vizjak nič dividend. šmrk.

    • matermila 08:32 15.marec 2022.

      Smrdiš po gnilem paradajzu. Me zanima če si bone vrgel v koš, si plačal elektriko v polni ceni in še bi lahko naštevala.

    • rd2dmk2 08:39 15.marec 2022.

      matermila, bone nisem porabil, elektriko kaj nj rečem, se vidiva čez tri mesece. in še tole nisem dobil niti centa od te vlade. glede elektrike pa, poglej svoj obračun moj kaže 40 % el iz fosilnih goriv, 40 in jedrskih ...prikaži več ostalo vodni viri . torej vse domače. in zakaj mora biti dražje ? a se je voda podražila ? amortizorana nuklearka mora plačat večje plače da je štrom dražji ? pa še neki matermila, daj preveri koliko elektrike dobijo prodajalci zastonj od fotovoltaike naših naivnih državljanov.

  • vzev 18:25 15.marec 2022.

    Boljši predlog, da se prihrani nekaj denarja. Vlade po svetu naj prenehajo financirati te brezvezne eko organizacije. Katerih namen je samo kompliciranje življenja navadnim ljudem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.