Zdravje /zdravje/aktualno
18379 ogledov

Predstojnik intenzivne terapije: "Neverjetno, ljudje problem banalizirajo, kot da ga ni"

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • AnzeSmolej 07:54 12.september 2020.

    Je virus sloh še stvar če ne gledaš TVja in ne poslušaš radio? Brez tega virus sploh ne bi obstajal! Sicer pa je univerza Sandford naredila raziskavo in ugotovili so da je smrtnost 1:19.000.000 ...torej vtaknite si maske nekam

    • Laznivi 07:58 12.september 2020.

      Takim kljukcem pa res privoscim eno lepo krono .

    • blayo 10:29 12.september 2020.

      Anze, smrtnost ni problem za dohtarje ampak za konjederce.

    • SonnyBlack 14:13 12.september 2020.

      kot je ze Anze napisal...naj si vtaknejo svoje maske nekam in vse te ukrepe ki so brezpredmetni tudi ... korona je laz,orodje za destabiliziranje vsega in vseh

    • blayo 16:40 12.september 2020.

      Motiš se. Ampak motiti se je človeško...

  • de7e2e89151d274aec0b8c1879f3038fe253ef04 07:47 12.september 2020.

    Se enega so potegnili iz naftalina, da bo strasil,ker ostalim bevskajocim laznjivcem od drjev folk ne verjame nic vec!

    • blayo 10:18 12.september 2020.

      franci, tebe je očitno nekdo v preteklosti ful nategnil, tako da zdaj misliš, da je vse nateg...

  • Avatar ovca
    ovca 08:52 12.september 2020.

    "Vsi bolniki, ki so sprejeti na oddelke intenzivne enote, so zivljensko ogrozeni." - citirano. Torej lahko razumemo njegovo izjavo tako da,ko ni covid-a, dajejo ljudi na intenzivno zato,ker si zazelijo? Tile dohtarcki ocitno tekmujejo,kdo bo podal bolj bedasto izjavo. 🤑🤑🤑 zopet v igri.

    • blayo 10:13 12.september 2020.

      Točno o tem govori... banaliziraš na vse možne načine. Če njegovo izjavo razumeš tako, potem je s tabo nekaj narobe.

    • Avatar ovca
      ovca 12:48 12.september 2020.

      Gustave Le Bon;Zvrst: sociologija;Ciljna skupina: odrasli;Leto izida: 2016 Pričujoče delo, ki je bilo prvič izdano že davnega leta 1895, velja za eno temeljnih na področju socialne psihologije. Avtor je bil svojčas najvplivnejši teoretik na področju vedenja in psiholoških značilnosti množic, ...prikaži večc, njegova dognanja pa so uporabljali in zlorabljali mnogi diktatorji 20. stoletja.

    • Avatar ovca
      ovca 12:48 12.september 2020.

      Ugotavlja, da ljudje potrebujemo avtoriteto, saj se ob formiranju skupine instinktivno podredimo vodji, oz. tistemu, ki je zavzel ta položaj, in mu sledimo. Pri tem je skrajno zaskrbljujoče, da množica pravzaprav ne temelji na modrosti, temveč na – ravno nasprotno ...prikaži večo – neumnosti. Ena izmed glavnih značilnosti množice je torej odsotnost razmišljanja, kar pomeni, da so množice idealni »predmet« manipulacije.

    • Avatar ovca
      ovca 12:49 12.september 2020.

      Ugotavlja, da ljudje potrebujemo avtoriteto, saj se ob formiranju skupine instinktivno podredimo vodji, oz. tistemu, ki je zavzel ta položaj, in mu sledimo. Pri tem je skrajno zaskrbljujoče, da množica pravzaprav ne temelji na modrosti, temveč na – ravno nasprotno ...prikaži več – neumnosti. Ena izmed glavnih značilnosti množice je torej odsotnost razmišljanja, kar pomeni, da so množice idealni »predmet« manipulacije.

    • blayo 13:20 12.september 2020.

      Ja ampak nasprotovanje vodenju s tem da zanikaš bolezen je malo smešno, se ti ne zdi. Ne leti nate, ampak na splošno. Nekateri se tudi tukaj obnaša instiktivno in sicer kot da so napadeni.

    • Avatar ovca
      ovca 13:45 12.september 2020.

      Razlaga za tepce: NE zanikam virusa. Virus je ZELO nalezljiv, STRAŠENJE z njim ima pa SVOJ namen. Ko je folk DOVOLJ presra*n, bo pa zunaj cepivo. Kakšno? Takšno: https://childrenshealt Spondilozahdefense.org/news/covid-19-vaccine-participant-develops-neurological-symptoms-astrazeneca-pauses-trial/ . In ovce se letite cepit! Pa še stepite se za cepivo!

    • blayo 16:45 12.september 2020.

      Meni se ne zdi da kdo straši z njim, to je stvar percepcije. Fora današnjih spletnih medijev pa je, da lahko vedno najdeš takšno razlago kot tebi paše...

    • Avatar jate
      jate 18:48 12.september 2020.

      res je saj nihce ne strasi s tem virusom,temveč GROZIJO IN MANIPULIRAJO TER SLUZIJO.

    • blayo 18:52 12.september 2020.

      Kdo je kaj zaslužil?

    • Avatar jate
      jate 18:57 12.september 2020.

      TI

    • blayo 19:05 12.september 2020.

      Kje imaš dokaz?

    • Avatar jate
      jate 19:18 12.september 2020.

      ja ja sam neki lapas pa si kul,

    • blayo 20:25 12.september 2020.

      Ti raje utemelji oziroma dokaži svoje trditve.

    • Avatar jate
      jate 20:37 12.september 2020.

      ma se ti da...ajde blayo..daj grem raje poslusat acdc in accept

  • SonnyBlack 14:10 12.september 2020.

    naj se ta jereb in njegovo konstruktivno delovanje jebejo...teh kurcov laznivih se je treba lotit destruktivno,ker nas lazejo in nas nadlegujejo s temi korona bedarijami... prev3c so si ob tem dovolili in sli s tem predalec...zdaj ko opazajo da je ...prikaži več stalno vec ljudi ki jim ne verjamemo,pa bodo ubrali gestapovske prijeme...tudi lahko,ampak to ne bo spremenilo mnenja ljudi ki temu nismo nikol verjeli

  • suineg78 11:53 12.september 2020.

    Vitamin D namesto pendreka :) https://medium.com/microbial-instincts/the-first-clinical-trial-to-support-vitamin-d-therapy-for-covid-19-906a9d907468

  • Avatar praufo
    praufo 18:28 12.september 2020.

    ne vem tale izjava da nekateri tega ne jemlejo resno , ja to je pa višek ... seveda so neak pravila, ampak vsak dohtar (če sploh je) bi moral vedet, da sterilnega okolja v zunanje svetu bolnice ne moremo dosečt ...prikaži več ... edino če hodimo zunaj in po vseh objektih s skafandri, ki jih bomo vsak dan zamenjal ... tole s temi maskami in razkužili je pa totalna zajebancija, spet se je najdu en mojster za basanja, sploh jih ne zmanjka

    • Avatar MS
      MS 19:50 12.september 2020.

      Vse take ala praufo zdravniki vabijo naj se jim pridružijo pri jemanju brisov in to brez maske! Seveda če imajo jajca! praufos, dokaži da si dedc z jajci! Drugače pa zapri gofljo in nehaj širiti dezinformacije! Corona virus in covid-19 ...prikaži več sta aktualna svetovna kruta realnost!

    • Avatar praufo
      praufo 20:19 12.september 2020.

      a si spet mene najdu, a nisva že zaklučla ... ti maš svoje projatelje, jaz sem nevtralen ... odjebi

    • vzev 20:21 12.september 2020.

      Če mi rečejo, da ko enkrat preboliš ta prehlad, ti ne bodo več tečnarili z nagobčniki in drugimi kretenskimi ukrepi, mi res nebi bilo iti strah brez maske. Toda, da pa bi bil potem zaprt dva tedna v hiši in ...prikaži več nato ponovno tečnarjenje z nagobčniki pa ne hvala.

    • Avatar praufo
      praufo 20:36 12.september 2020.

      pustimo se uživat v pranju možganov ali bolje rečene tenstanju možganov, to je totalen psihični teror kar počnejo preko vseh medijev, ukinite vse, razen pobiranje davkov ... aha, ja to pa ne bo šlo

    • blayo 22:21 12.september 2020.

      vzev, evo ti bombonček, zdaj samo 10 dni karantene ;)

    • blayo 22:24 12.september 2020.

      vzev, ne vem če si dobro zastopil... ne težijo več tistim, ki imajo protitelesa, za kar se moraš posebej testirat, ker gre za popolnoma drugačen test...

    • vzev 08:40 13.september 2020.

      @blayo, če si okužen ni 10 dnevne karantene. In nikjer še nisem prebral, da ko si prebolel covid ti v trgovini ni več potrebno nositi nagobčnika.

    • blayo 10:08 13.september 2020.

      Vem da nisi, ker si zmeden. Če si potrjeno okužen in ne potrebuješ bolnišnične oskrbe, se moraš še vedno samoizolirat za čas trajanja simptomov + 14 dni. Če nimaš simptomov pa za 14 dni od testa. Izolacijo potrjuje tvoj dohtar tako kot bolniško.

    • vzev 12:11 13.september 2020.

      In kje sedaj piše, da lahko, ko preboliš covid greš v trgovino brez, da ti težijo z nagobčniki?

    • Avatar praufo
      praufo 13:17 13.september 2020.

      ja vzev, malo prehitevaš, zdej mamo tako situacijo, celo karantena je skrajšana ... mojstri pač študirajo, to so javni uslužbenci, ki se drenajo po pisarnah in vsake tolk časa nekdo nekaj pametuje ... skor tko kot mi tukej gor, sam mene ne plačajo

  • Laznivi 07:56 12.september 2020.

    Vceraj sem nakupoval v qulandiji , videl sem vsaj 50 ljudi ki bi morali takoj dobiti kazen za nenosenje mask ,oziroma za nepravilno nosenje...ja seveda inspektorji popoldne ne delajo ,zjutraj pa bolj malo ,sobota in nedelja zaprto....

    • blayo 10:14 12.september 2020.

      Covid, te spet mama ni pustula na žur, zdaj si pa užaljen?

  • Avatar Dantalessa
    Dantalessa 00:16 13.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.Sextis.fun

  • cowixe6057 15:43 12.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • joze95 12:48 12.september 2020.

    Kje je zdaj slovenska leva intelektualna elita? Ali želijo NALAŠČ, da se število okuženih poveča in da umrejo starejši čimprej. Ali je to njihova agenda, da javno ne podprejo stroko, medicino? Kako je to prozorna bebavost leve inteligence! Niti toliko ...prikaži več ne premore 75 slovenskih intelektualcev, da bi podprli stroko in vlado, da se sistematično pristopi v tem prehodnem obdobju k karantenskemu načinu življenja!

  • Avatar MS
    MS 11:47 12.september 2020.

    Moderator mi je dne 11.09 ob 18.05 brisal komentar: Izbrisan komentar: "Do iznajdbe cepiva in zdravila je edino zdravilo pendrek!" RE: Izbrisan komentar je posledica bukvalnega razumevanja zapisa! Moderatorju dobrohotno pojasnilo: Pendrek v mojem zapisu je sinonim za strožje ukrepe ...prikaži večpe ki pa so evidentno nujno potrebni po aktualni exploziji okužb ki so posledica neupoštevanja sedaj važečih ukrepov! Če so moderatorju potrebna še dodatna pojasnila sem vsekakor na voljo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.