Magazin /magazin/vip
731 ogledov

Prejemali ponudbe za plačano spremstvo

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JONIJONI 11:22 24.januar 2014.

    Sigurno nista taki, ena je zaljubljena v Rikota in druga v Senada. :D

  • Skippy 16:25 24.januar 2014.

    Eh, Slovenci so vse bolj zlobni in zafrustriran narod. Ni čudno, da je takšen odliv vsega sposobnega od tu ven.

  • Skippy 16:24 24.januar 2014.

    Dokaz nizkega IQja je to, da pišeš take stvari o ljudeh, ki jih sploh ne poznaš.

  • Trovlak 14:02 25.januar 2014.

    Če bi jima bilo vseeno o tem kaj kdo govori, ne bi mi sedaj tega brali. Sicer pa takim ne verjamem. Imam kar nekaj znank tega profila: doma revščina, punce šle na nekaj lepotnih operacij, vsak vikend se pojavljajo v ...prikaži več nabolj znanih klubih, najprej delajo z šankom, potem čudežno začnejo z odkupom zlata/zavarovalniškimi posli in že čez eno leto vidiš kako potujejo po svetu, bivajo v najbolj luksuznih hotelih vsakič z drugimi ljudmi. To je prav utečen lifestyle tovrstnih izkoriščevalk in po eni strani čist fajn, da jim nasedajo tipi istega kalibra.

  • mkmorfius 10:09 24.januar 2014.

    "... Meni je pomembna samo kemija."Čista resnica , mal beuga u nos pol pa med rjuhe, pa kkšn vijolčn listek pusti na omarici, ko pa pridem izpod tuša pa glej da te ni več....

  • d 11:20 24.januar 2014.

    Za druzga take pičke itak niso ... nategnt pa potem čimhitrej in čimdle stran ... da se ne nalezeš nizkega IQ-ja

  • d 11:25 24.januar 2014.

    A Riko pa Senad sta opici iz Ljubljanskega ZOO-ja ?

  • depresija 11:31 24.januar 2014.

    A zato je tvoja mama samohranilka?

  • hubertfast 13:10 24.januar 2014.

    Take ženske niso za dolgotrajno vezo, to je jasno. Zastonj pa tudi ne spremljajo, seveda sta plačani. Od česa drugega pa naj živita?

  • smoljo 13:54 24.januar 2014.

    hja je treba odplačat operativne posege,kako pak drugače kot tako.

  • logarm 18:01 24.januar 2014.

    haha pa kdo bo verjel tem lažem nekih blondink ? VIP pa belo in gasa ups sem pozabil še kakšnega vijolčnega ;)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.