Avto
244 ogledov

Prek spleta je tudi pol ceneje

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • d 08:44 19.november 2012.

    anus, ne bit bitchy

  • halal 15:46 20.november 2012.

    ja priporočam, da delate zavarovanje na zavarovalnicah direkt. Ker se dobi največji popust. Razne agencije in s.p.ji pač životarijo in skoparijo s popusti !

  • Franc Bukovec 17:48 20.november 2012.

    Enako sem tudi sam mislil za ZT, pa se je izkazalo, da je bilo ceneje, ko sem šel direktno na šalter plačat zavarovanje (da ne govorim preko agenta). Pa bodimo še malo solidarni in se ne pustit kupit ...prikaži več za 1€ in raje ohranimo delovna mesta vseh tistih na prodajnih pultih raznih zavarovalnic.

  • Anubis- 08:12 19.november 2012.

    Kaj pa če bi še za ostale zavarovalnice objavili? Pa mogoče tabelo naredili?Aja, sem pozabil, preveč dela, pa še plačani ste da delate reklamo za G24, etc...

  • zdrej 10:46 19.november 2012.

    Ta članek je čista reklama brez dopisa, da je temu tako. Namreč teh cifer, ki so napisane tu, okrog 200€in nižje ne moreš kar tako dobiti od zavarovalnice. Sam sem zavarovalnici plačal še enkrat toliko, kolikor sem plačal za avto. ...prikaži več Imel sem pa samo en dotik, odpadel en pokrov, na drugem avtu, prevozil pa preko 150k kilometrov.

  • JohnSmith30699 10:06 25.avgust 2015.

    Sam se s tem ne morem strinjati, pri lokalnem agentu Zav.MB sem prišparal 120€ naprej zav. Triglav! Na netu je vse dražje kot lokani agent. Vse se da zmeniti, na netu so pa cene fiksne.

  • Mc Mcmarco 06:11 24.april 2013.

    Tole zgoraj napisano bo kar držalo. Jaz osebno imam en avto od januarja kasko zavarovan pri WIZ, drugi bo pa naslednji mesec. Ne mislim delat reklame, ampak vsak naj sam preveri cene na spletu. Izračun je enostaven in se je ...prikaži več vsaj v mojem primeru izkazal za točnega. Agent, ki me je januarja obiskal mi nikakor ni uspel ponuditi kaj podobnega. Pri obeh avtomobilih, ki sta v družini bomo privarčevali za zavarovanje hiše, morda celo nekoliko več.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.