Slovenija
717 ogledov

Prekinil bi pogodbo, a ga skrbijo stroški

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • twingo99 12:22 28.februar 2017.

    Aja telefon odplačujem že skoraj eno leto.TELEMACH slabo reklamo si delate.

  • rhombur 10:32 28.februar 2017.

    Naivno. To samo pomeni, da bi bile potem cene 20-30% višje, za vsak slučaj, tako kot so različne cene kreditov s fiksno in spremenljivo obrestno mero. lp, tonys.

  • eosss 13:18 28.februar 2017.

    twingo99 vse to piše v pogodbi ali aneksu, ki si ga podpisal... jaz sem ga tudi podpisal... sem pa prebral vse, preden sem podpisal, tako da sem pred podpisom vedel, kaj bom moral plačat, če ga bom predčasno prekinil. V ...prikaži več tem ne vidim nobenega problema.

  • twingo99 12:20 28.februar 2017.

    Včeraj se je to zgodilo tudi meni in sicer na TELEMACHU.Pridem v njihovo poslovalnico, vprašam koliko sem dolžan za telefon , če ga predčasno odkupim in vzamem novega in tako podaljšam pogodbo z njimi.Gospodična mi prijaznno pove, ...prikaži več, da sem dolžan 160 eur, vse o.k., se odločim za nakup, nakar me pokličejo, da sem dolžan še za popust katerega so mi dali in še za neki strošek , vse skupaj v vrednosti še dodatnih 110 eur, se pravi vse skupaj 270 eur.Nov telefon v trgovini stane pa 263 eur brez kakeršnih koli aneksov in vezav, tako da pazite pri nakupu novih aparatov pri TELEMACHU.

  • Tin 10:08 28.februar 2017.

    Z eno besedo,držijo nas za j...a.Pravilno bi bilo da v času trajanja pogodbe,ne morejo enostransko spreminjati njene vsebine in cene.

  • djdj 10:56 28.februar 2017.

    Kakšne ugodnosti? :) Primerjajte cene artiklov pri operaterjih(na obroke ali redna cena) ali spletnih trgovcih. Raje varčujem in opremo kupim brez vezave, kot bi me za j_ _ ca držali z aneksom.

  • Neprilagojen 11:06 28.februar 2017.

    Točno to, kar si napisal. Tudi sam imam podobno prakso. Nikoli mi ne bo šlo ta slabo, da bi moral nekaj preplačati na obroke.

  • gogi3 11:35 28.februar 2017.

    Se strinjam. Če se le da, brez obrokov, vezav, kreditov,...

  • razerznak 12:35 28.februar 2017.

    teleing.com trojček , dobili optiko, 20/20 , brez vezave , brezplačne minute z telemach ( nism zihr ) za 35 na mesec , dela brez bp

  • Avatar Lucipin
    Lucipin 12:51 28.februar 2017.

    Ti pa beri pogoje ko spklepaš aneks.. NI kriv vedno operater večinoma so krivi uporabniki ki nič ne berejo kaj podpisujejo..

  • Neprilagojen 10:37 28.februar 2017.

    Vsak so je sam kriv... Saj smo v tržne, svobodne, liberalnem (ali kako mu še vse pravijo) kapitalizmu. Jaz nimam teh težav, ker se ne vežem z aneksi.

  • Tin 10:43 28.februar 2017.

    Ja ampak potem se odločiš za tistega ponudnika ki ima "manj višje cene"

  • twingo99 21:34 28.februar 2017.

    vse lepoin prav, nisem bral pogodbe, tako kot večina ljudi, ker nekako verjameš, da boš ob nakupu telefona, in ob vezavi nekaj profitiral, ampak je bolje, da kupiš telefon npr. v BIG BANGu isto na obroke, pa še brez vezave, ...prikaži več pa še ceneje je.Operater si je dobro zaščitil, to je res, ampak to je isto kot pri zavarovalnicah, ki imajo drobne tiske, katere večina ljudi spregleda.Mogoče bo pa tole vseeno komu pomagalo pri odločitvi, kadar bodo sklepali ankekse.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.