Magazin /magazin/odnosi-in-prosti-cas
2402 ogledov

Prelepa francoska imena za otroke

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 08:47 18.januar 2016.

    Vidim, da ste že obdelali švedska in francoska imena. Kdaj lahko pričakujemo bosanska, albanska, kitajska, ruska in recimo nigerijska?

  • Ferluci 15:05 18.januar 2016.

    Saj največ je kitajskih. Popularnost kratkih imen z dvema samoglasnikoma in kakšnim soglasnikom je danes za Slovenske avtorje dajalcev imen nekaj najbolj modernega in popularnega. Je pa vsekakor kičasto, butasno in neumno.

  • h3o 16:59 18.januar 2016.

    kje so imena tone janez francel micka??

  • Majazmaja 15:29 18.januar 2016.

    Uau, bravo, veleumi. Drugače teh imen v Franciji ne dajejo že 50+ let, mogoče samo še v kakšnih rovtah (v isto kategorijo spadajo Žan, Žak, Marcel, Rene itd.).Zdaj pa taistega veleuma, ki je sestavil spisek, sprašujem, če je ...prikaži več treba imena izgovoriti s francoskim R ali U (Luc ni Luk ampak Lük), Leandre pa ni Leander pač pa Lə'andR :) Tako bi izgovarjala jaz, če bi srečala otroka s francoskim imenom, saj sem odraščala v Franciji in mi je francoski jezik bližje kot slovenski.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.