Magazin /magazin/film-glasba-tv
322 ogledov

Premaknili meje na sceni, a morajo oditi

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rogg 13:38 23.maj 2013.

    Dobra oddaja, je bila, no, tale peška mi gre na jetra, če je on humorist, sem jaz papežžž...

  • Ivan128 09:02 23.maj 2013.

    Tale javni zavod je bolj komercialen kot ostale komercialne tv hiše, gledalci pa vse to še plačujemo. Očitno je prišel čas, da se zamenja gledalce in se ugodi direktorju ali pa obratno. Nihče ni nenadomestljiv.

  • Avatar atojeto
    atojeto 10:37 23.maj 2013.

    Bodo šli pa h konkurenci. Če je gledanost res tako dobra, jih bodo hitro vzeli in potem se bo RTV spet spraševal zakaj nima gledalcev.

  • zic 12:12 23.maj 2013.

    to je sigurno ena boljših oddaj za starejšo populacijo in za ohranitev narodne glasbe....mislim, da so na RTV-ju res malo čauknjeni, da se takih oddaj izzogibajo....napr. z unadvema teletoma od vabila na večerjo nas bodo pa posiljevali!? Pojdite k konkurenci ...prikaži več in bo kmalu ta javna tv propadla, ker sploh ne sledijo trendu ampak si izmišljujejo neke butaste oddaje. Edini plus rtv-ja zadnjih let je popoldanska oddaja Dobra ura!!!

  • motorcki 13:46 23.maj 2013.

    je že poceni,da ga imajo,no sej zdej je pa konc,hvala bogu

  • Mr.Bean 11:47 24.maj 2013.

    jaz samo še plačujem RTV prispevek...gledam pa nikol.

  • LJ24 13:24 23.maj 2013.

    Bom iskren: oddaje res ne gledam, ker ni za mojoi starostno skupino. Verjamem pa da jo gleda precejšnje število starješih in ljudi iz ruralnega področja. Prepričan sem, da bo Potrebuješ že jeseni na POP TV ali na Planetu.Ne ...prikaži več samo to, prepričan sem, da je nekdo na RTV slo dobil denar, da jim ne podajlša pogodbe, denar pa je prišel z ene od komercialnih televizij, ki hoče to oddajo.Tako to namreč, previdevam, poteka na RTV SLO.

  • motorcki 13:44 23.maj 2013.

    tazadn cajt,da gredo vsi po vrsti,sploh pa tale Potrebuješ,ki je glavna pijavka na RTV-ju in to za ničvredno oddajo,ki je bila izpiljena do amena.Edino prav je naredila Jasna Kuljaj,ki je odšla.Nazadnje sem jo imel priliko videti na TV3 MEDIAS v ...prikaži več oddaji Klemna Slakonje ZADETEK U PETEK,kjer se je pokazala v čisto drugi luči in v drugačnem pristopu,skratka,super je bila.Pa še joške ima dobre,pa..........

  • sintesi 08:53 26.maj 2013.

    ti papež z zelo malo začetnico seveda si, tko da je peška lohk tud humorist, vsaj tako dober kot oba jožeta....... sam sem gledal to oddajo samo tax ko je za humor skrbel serpentinšek, pa ni dolgo zdržal......HVALA VSEM NA ...prikaži več RTV, upam da se tudi res zgodi in ni samo poceni trik...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.