Slovenija
2481 ogledov

Predčasne volitve v drugi polovici maja

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 15:07 15.marec 2018.

    niti ena stranka ne dela za nas,torej jih ne rabimo

  • Avatar praufo
    praufo 15:47 15.marec 2018.

    predčasne volitve so čista oslarija in povsem nepotrebno dejanje ... ne vem zakaj taka panika, pa šok, pa skoraj konec sveta ... lepo vas prosim, stvari se nabirajo in nabirajo potem pa tista kapljica, ki je že zdavnaj dosegla rob ...prikaži več ... malo so zmatrani, naveličani sindikatov, in vsega ... rabimo več diktature in resnosti

  • Avatar Leon
    Leon 14:05 15.marec 2018.

    Pahorjeva nova oblačila ............

  • dragec 12:51 15.marec 2018.

    takoj zrihtati novo stranko, da sjebe stranko večnega vodje albanskega rodu

  • mph 14:53 15.marec 2018.

    Izjemoma se tokrat strinjam s Pahorjem, najbolje imeti volitve čimprej. Kaj se bo spremenilo je sicer čisto drugo vprašanje, ker je cel narod maksimalno razdeljen, dobrih izbir ni in spet bo treba ocenit, kateri je vsaj manjmanj slab ali škodljiv. ...prikaži več Trenutno se kot par prijateljev in sorodniko verjetno odločim za Bratuškovo, morda Šarca, ... vsekakor težka izbira. Čisto zagotovo pa vemo, komu NE bomo dali glas, vsaj tukaj ni dileme.

    • Avatar praufo
      praufo 15:43 15.marec 2018.

      bratušek je koketira s smc, a bi še enkrat miljon€ na uro zadolževanja?

    • mph 07:15 16.marec 2018.

      Spet trosiš laži. Bratuškovo so POVABILI in to izključno za POVOLITVENO sodelovanje v morebitni koaliciji kar sem spremljal. In se je pač povabilu odzvala. Na njenem mestu bi se sicer raje izognil temu, da se jo povezuje s SMC, po ...prikaži več mojem napaka, da je šla, ampak je kar je. V vsakem primeru na tv soočenjih je jasno, da ima več v glavi kot vsi ostali skupaj, obvlada ekonomijo, je socialna. Ni dvoma več pri meni, da dam prav njej glas.

    • Avatar praufo
      praufo 08:16 16.marec 2018.

      "ima več v glavi kot vsi ostali skupaj" ... ima bolj na jeziku, kot v glavi, ne vem zakaj je njena vlada tako neslavno propadla, potem pa še fiasko v bruslu z angleškim spakovanjem, tam so dobro ocenili, koliko ima ...prikaži več v glavi ... zrihtala je višje davke, ogromno zadolževanje in poskus obdavčitve nepremičnin (spet en propadel projekt, z glavo skoz zid) ... mogoče maš slab spomin, ali pa se ti to zdi u redu, zame je ona za na smetišče politične zgodovine

    • Avatar praufo
      praufo 08:20 16.marec 2018.

      ne vem pa kaj vidiš v tem Šarcu, če zna jezik vrtet, še ne pomeni, da ma kaj dosti v glavi, spozna se mogoče na komunalo kot še mnogo podobnih mojstrov, pa še to baje ne najbolje ... to so ...prikaži več funkcije kjer je leglo korupcije, MOL še zdaleč ni edini in osamljen primer, je pa verjetno največji

    • mph 09:10 16.marec 2018.

      Državo je prevzela v katastrofalnem stanju, zapustila v bistveno boljšem, kar pomnim. Pri Šarcu me tudi marsikaj moti in se skoraj strinjam s tabo, bolj me skrbi tudi, da nima neke ekipe, vse adhoc sestavljeno ... zato pa je trenutno ...prikaži več moja odločitev, da dam glas Bratuškovi. In upam, da bo imela priliko bit na soočenjih na tv.

    • Avatar praufo
      praufo 12:58 16.marec 2018.

      kaj to pomeni v boljšem ali slabšem stanju, kar se tiče zadolževanja, je Pahor naredil svoje, pod njeno vlado je pašlo krat 3 ... zakaj se ne razišče kam je poniknilo toliko cekinov iz bank, oz. če smo točni največ iz NLB

  • Pepe007 09:33 16.marec 2018.

    Redne volitve v prvi polovici junija ali predčasne v drugi polovici maja. Slaba odločitev. Vlade tako ali tako ne bo pred septembrom, oziroma vsaj ne bo nobena vlada pred septembrom nič naredila. Zaradi predčasnih volitev bomo morali letos nakraspati za ...prikaži več en mesec več nadomestil bivšim poslancem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.