Slovenija
277 ogledov

Prenova ene največjih slovenskih sosesk

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • nergač 17:40 19.marec 2016.

    celonočni žuri v stanovanju pod mojim, ko je fotr sinu kupil stanovanje, da se ga je rešil doma, vlomi v avtomobile v skupnih garažah, sprehajanje možakarjev poleti brez majice z velikimi delavskimi trebuhi, glasno govorjenje pod mojim balkonom, kričanje nevzgojenih ...prikaži večh otrok pod oknom, vožnja mulcev z avti in motorji po potkah med bloki, ki so namenjene pešcem, pa da narodne muzike ne omenjam....ja, očitno je, res sem zatežen, zato sem se pa umaknil, ker me pri motenju uživanja moje posesti naša policija ni zaščitila in nisem hotel, da moji otroci zrasejo v tem divjem okolju zvanem Kransterdam (le zakaj?) sicer pa tam nisi stanoval in nič ne razumeš...

  • Papaja Popi 14:13 19.marec 2016.

    Žal je res tako.

  • Avatar Leon
    Leon 14:55 19.marec 2016.

    Maribor ....................Tezno,Pobrežje ,Nova vas,Borova vas ,......kliče vas !

  • maneken 17:12 19.marec 2016.

    Kaj si pa pol delal tam?

  • AnzeSmolej 18:03 19.marec 2016.

    Te čisto štekam. Kjerkoli so južnjaki je tako! Njihova kultura je balkanska, žal da je niso pustili tam.

  • police 17:17 19.marec 2016.

    na podlagi tvojega pričanja, verjamem, da si bil med zateženimi. res je, da je veliko nepravih tam, je pa vse drugače v zadnje čase.nisem živel tam imam pa kolege, kateri so kr nekaj časa že tam in, ja verjamem, ...prikaži več da vsak blok ima enega Janeza Janšo in enega spodnjega!!1

  • malonaokoli 08:34 20.marec 2016.

    Pobrežje je že obnovljeno, a kljub novi izolaciji, fasadi, strehi, žlebovi in okni, je ogrevanje zraslo za 200% iz olja na plin. Toliko v vednost.

  • nergač 13:22 19.marec 2016.

    Žal dvomim v uspešnost te prenove. Na Planini sem preživel nekaj let, a naletel na nepremostljive ovire v obliki neznosnih sosedov s popolnoma drugačnim življenskim slogom in kulturnimi navadami. Še hujši so njihovi otroci, ki se sicer materialno znajdejo (BMWji ...prikaži več in motocikli) kulturno in socialno so pa globoko pod povprečjem v primerjavi s stanovalci kakšnega Šorlijevega naselja. Ne upam pa si niti pomisliti, kakšni bodo otroci teh otrok, zato Planina lahko predstavlja udobno življensko okolje, če si tak kot oni. Neobčutljiv za drugega, samo da je tebi prav.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.